Metalo gaminių remontas ir techninė priežiūra įmonės Lietuvoje (EVRK 3311)
Sekcija C — Apdirbamoji gamyba
Aktyvios įmonės (2024)
54
Bendra apyvarta
51,6 mln €▼ 11,6%
Darbuotojai
607
Medianinė marža
6,3%
Augimas (metinis)
−11,6%
Sektoriaus apyvartos raida
Metinė suma, EUR
TOP 56 įmonių — EVRK 3311
Pagal naujausios prieinamos metinės ataskaitos apyvartą.
| # | Įmonė | Regionas | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai | Tendencija |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | UAB "Resursas" | Mažeikiai | 19 224 783 | 580 186 | 227 | |
| 2 | UAB Reston Industries | Kretingos r. sav. | 8 627 718 | 546 405 | 107 | |
| 3 | UAB "Remanas" | Kaunas | 6 194 738 | 236 718 | 67 | |
| 4 | Uždaroji akcinė bendrovė "SMIT OCTO" | Klaipėda | 4 274 431 | 647 402 | 5 | |
| 5 | UAB "Arsateka" | Klaipėda | 3 672 496 | 304 770 | 65 | |
| 6 | UAB "Industrika" | Mažeikiai | 3 598 835 | −36 892 | — | |
| 7 | UAB "Simera" | Klaipėdos r. sav. | 1 786 423 | 34 021 | 2 | |
| 8 | UAB "MK Baltic" | Mažeikiai | 1 483 044 | 1 881 | 14 | |
| 9 | UAB "ERMV LT" | Visaginas | 953 221 | 9 500 | 15 | |
| 10 | UAB "Dilauda" | Marijampolės sav. | 865 770 | 131 087 | 17 | |
| 11 | UAB "Industrial services" | Kretingos r. sav. | 605 158 | 76 133 | 4 | — |
| 12 | MB TruckMa | Tauragė | 443 493 | 24 646 | 4 | |
| 13 | UAB "Dugritus" | Kaunas | 388 847 | 54 827 | 7 | |
| 14 | UAB Autojonis | Vilnius | 305 595 | 37 240 | 6 | |
| 15 | UAB "Alrosa" | Klaipėda | 288 274 | −2 047 | 10 | |
| 16 | UAB Motortopas | Šiauliai | 258 312 | 54 177 | 7 | |
| 17 | Mažoji bendrija "Ginvarta" | Vilniaus r. sav. | 217 778 | 7 703 | 1 | |
| 18 | UAB "Zasas" | Utena | 171 415 | 2 337 | 4 | |
| 19 | Uždaroji akcinė bendrovė "Projektas" | Kauno r. sav. | 162 943 | −27 680 | 10 | |
| 20 | UAB "Trimo statyba" | Kaunas | 161 389 | 13 547 | 4 | |
| 21 | "Plienroka", UAB | Rokiškio r. sav. | 131 187 | −31 961 | 6 | |
| 22 | MB "Agrotechniniai sprendimai" | Kretingos r. sav. | 129 072 | 42 878 | 1 | |
| 23 | UAB "DV SERVISS" | Vilnius | 121 954 | 17 265 | 3 | |
| 24 | UAB "Radonas" | Kaunas | 118 518 | 5 491 | 2 | |
| 25 | UAB AMBER WAVE Ltd | Vilnius | 115 440 | 2 576 | 3 | |
| 26 | UAB "Gera spyna" | Vilnius | 109 427 | 6 248 | 2 | |
| 27 | MB "Spynų meistras" | Kaunas | 95 234 | 7 852 | — | |
| 28 | MB "Echospace" | Mažeikių r. sav. | 92 581 | 1 814 | — | |
| 29 | MB Jolantech | Kaunas | 90 926 | 70 965 | — | |
| 30 | MB Tvoros Jums | Vilnius | 77 014 | 16 053 | 1 | — |
| 31 | MB "Atanera" | Vilniaus r. sav. | 76 988 | 17 870 | — | |
| 32 | UAB "Total Montage LT" | Klaipėda | 76 067 | −27 264 | 6 | |
| 33 | MB ,,Katilo meistras" | Šiaulių r. sav. | 73 015 | 5 049 | — | |
| 34 | UAB "Airilė" | Klaipėda | 61 650 | 19 614 | 1 | |
| 35 | MB "Plieno inžinerija" | Elektrėnai | 58 193 | −2 752 | 1 | |
| 36 | MB "ElMetal" | Panevėžys | 57 640 | 19 629 | — | — |
| 37 | UAB "Nargira" | Utenos r. sav. | 53 316 | 4 660 | 9 | |
| 38 | UAB "EMIVY" | Plungė | 47 202 | 4 944 | 1 | |
| 39 | UAB "Aivė" | Panevėžys | 43 932 | −1 074 | 3 | |
| 40 | UAB "AKUMULIATORIŲ RC BAT" | Visagino sav. | 43 685 | −14 | 5 | |
| 41 | MB "Pakmaster" | Vilnius | 43 643 | 8 912 | — | |
| 42 | MB "Alketrans" | Molėtų r. sav. | 26 465 | 4 023 | — | |
| 43 | MB "BRS projektai" | Šiauliai | 20 682 | 0 | — | |
| 44 | Uždaroji akcinė bendrovė "Concor" | Mažeikiai | 20 596 | −12 309 | 3 | |
| 45 | MB Felius ir ko | Šilalės r. sav. | 13 625 | −1 414 | — | |
| 46 | UAB "Viliada" | Mažeikių r. sav. | 12 629 | −16 997 | 1 | |
| 47 | UAB "Nuognas" | Šiauliai | 10 205 | −5 013 | 1 | |
| 48 | MB "Techmanta" | Mažeikiai | 10 126 | 538 | — | |
| 49 | Uždaroji akcinė bendrovė "EMKA" | Vilnius | 8 880 | −6 185 | 2 | |
| 50 | UAB "Virvytas" | Mažeikiai | 7 655 | −371 | 1 | |
| 51 | MB 1000L.LT | Vilnius | 1 729 | 892 | — | |
| 52 | UAB "ČELTA" | Tauragės r. sav. | 1 488 | 864 | 1 | |
| 53 | MB BertMeta | Alytus | 1 381 | −4 525 | — | |
| 54 | Dodis, MB | Panevėžys | 1 000 | 682 | — | |
| 55 | MB Hidrotesta | Marijampolės sav. | 885 | 162 | — | — |
| 56 | MB Ramutila | Vilnius | 0 | 0 | — | — |
Pasiskirstymas pagal regioną
Ataskaitas pateikusios įmonės 2024 m.
| Regionas | Įmonės | Apyvarta | Darbuotojai | Medianinė marža |
|---|---|---|---|---|
| Mažeikiai | 4 | 20 725 608 | 242 | 3,0% |
| Kretingos r. sav. | 3 | 9 361 948 | 112 | 12,6% |
| Klaipėda | 4 | 8 296 851 | 81 | 11,7% |
| Kaunas | 6 | 7 049 652 | 80 | 8,3% |
| Klaipėdos r. sav. | 2 | 1 786 423 | 2 | 1,9% |
| Visaginas | 1 | 953 221 | 15 | 1,0% |
| Marijampolės sav. | 2 | 866 655 | 17 | 15,1% |
| Vilnius | 9 | 783 682 | 17 | 13,2% |
| Tauragė | 1 | 443 493 | 4 | 5,6% |
| Vilniaus r. sav. | 2 | 294 766 | 1 | 13,4% |
| Šiauliai | 3 | 289 199 | 8 | 0,0% |
| Utena | 1 | 171 415 | 4 | 1,4% |
| Rokiškio r. sav. | 1 | 131 187 | 6 | −24,4% |
| Mažeikių r. sav. | 2 | 105 210 | 1 | −66,3% |
| Šiaulių r. sav. | 1 | 73 015 | — | 6,9% |
| Panevėžys | 2 | 58 640 | — | 34,1% |
| Elektrėnai | 1 | 58 193 | 1 | −4,7% |
| Utenos r. sav. | 1 | 53 316 | 9 | 8,7% |
| Plungė | 1 | 47 202 | 1 | 10,5% |
| Visagino sav. | 1 | 43 685 | 5 | −0,0% |
| Molėtų r. sav. | 2 | 26 465 | — | 15,2% |
| Šilalės r. sav. | 1 | 13 625 | — | −10,4% |
| Tauragės r. sav. | 1 | 1 488 | 1 | — |
| Kauno r. sav. | 1 | — | — | — |
| Švenčionių r. sav. | 1 | — | — | — |
Veiklos srities reitingai
Didžiausi darbdaviai metalo gaminių remontas ir techninė priežiūra veiklos srityje 2024 m.TOP 25 įmonių metalo gaminių remontas ir techninė priežiūra veiklos srityje pagal apyvartą 2024 m.Pelningiausios įmonės metalo gaminių remontas ir techninė priežiūra veiklos srityje 2024 m.Didžiausi darbdaviai metalo gaminių remontas ir techninė priežiūra veiklos srityje 2023 m.TOP 25 įmonių metalo gaminių remontas ir techninė priežiūra veiklos srityje pagal apyvartą 2023 m.Sparčiausiai augančios įmonės metalo gaminių remontas ir techninė priežiūra veiklos srityje 2023 m.Pelningiausios įmonės metalo gaminių remontas ir techninė priežiūra veiklos srityje 2023 m.Didžiausi darbdaviai metalo gaminių remontas ir techninė priežiūra veiklos srityje 2022 m.TOP 25 įmonių metalo gaminių remontas ir techninė priežiūra veiklos srityje pagal apyvartą 2022 m.Sparčiausiai augančios įmonės metalo gaminių remontas ir techninė priežiūra veiklos srityje 2022 m.Pelningiausios įmonės metalo gaminių remontas ir techninė priežiūra veiklos srityje 2022 m.
Susijusios veiklos sritys
- 3312 — Mašinų remontas ir techninė priežiūra
- 3313 — Elektroninės ir optinės įrangos remontas ir techninė priežiūra
- 3314 — Elektros įrangos remontas ir techninė priežiūra
- 3315 — Įvairių tipų civilinių laivų remontas ir techninė priežiūra
- 3316 — Civilinių orlaivių ir erdvėlaivių remontas ir techninė priežiūra
- 3317 — Kitų civilinių transporto priemonių remontas ir techninė priežiūra
- 3318 — Karinių kovinių transporto priemonių, įvairių tipų laivų, orlaivių ir erdvėlaivių remontas ir techninė priežiūra
- 3319 — Kitos įrangos remontas ir techninė priežiūra