Kitos įrangos remontas ir techninė priežiūra įmonės Lietuvoje (EVRK 3319)
Sekcija C — Apdirbamoji gamyba
Aktyvios įmonės (2024)
37
Bendra apyvarta
27,1 mln €▼ 9,6%
Darbuotojai
133
Medianinė marža
0,1%
Augimas (metinis)
−9,6%
Sektoriaus apyvartos raida
Metinė suma, EUR
TOP 39 įmonių — EVRK 3319
Pagal naujausios prieinamos metinės ataskaitos apyvartą.
| # | Įmonė | Regionas | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai | Tendencija |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Uždaroji akcinė bendrovė "Tete-a-tete" | Kaunas | 20 888 286 | 111 499 | 18 | |
| 2 | UAB Gikniaus "Kaukas" | Panevėžio r. sav. | 2 059 789 | 137 807 | 33 | |
| 3 | UAB "Drinkservisas" | Klaipėdos r. sav. | 967 769 | 864 | 14 | |
| 4 | UAB "Liūtana" | Vilnius | 929 690 | 105 646 | 22 | |
| 5 | UAB "Trinitrono tentai" | Vilnius | 596 273 | −51 733 | 16 | |
| 6 | UAB "Raidynas" | Vilnius | 490 037 | 56 082 | 4 | |
| 7 | UAB "Plastiko gaminiai" | Kauno r. sav. | 279 679 | −30 430 | 6 | |
| 8 | MB FPS Baltic | Kaunas | 229 196 | 53 795 | — | |
| 9 | MB "Žaliuzių meistrai" | Vilnius | 216 781 | 176 | 1 | |
| 10 | MB "Remtecha" | Trakų r. sav. | 128 795 | 43 | 2 | |
| 11 | UAB GILAR | Vilnius | 124 012 | 11 129 | 1 | |
| 12 | Vargonų paveldo centras | Vilnius | 121 656 | −42 627 | 5 | |
| 13 | MB "OWI Enterprise" | Raseinių r. sav. | 114 680 | 45 638 | — | |
| 14 | UAB "Švyturys" | Vilnius | 106 022 | −30 854 | 3 | |
| 15 | "Leadas", MB | Vilniaus r. sav. | 100 400 | 12 448 | 9 | |
| 16 | UAB "Paraloftas" | Vilnius | 93 805 | −31 020 | — | |
| 17 | UAB "Elgustas" | Alytaus r. sav. | 80 126 | −9 490 | 2 | |
| 18 | MB Baltrusa | Kauno r. sav. | 71 254 | 4 578 | 2 | |
| 19 | UAB OlenTex | Klaipėdos r. sav. | 60 044 | −3 190 | 1 | — |
| 20 | FU Energy LT UAB | Vilnius | 57 880 | −6 197 | 2 | — |
| 21 | BowlingLT, UAB | Trakų r. sav. | 57 815 | −19 889 | 2 | |
| 22 | MB "Automobilių prekyba" | Šilutė | 45 367 | 163 | — | |
| 23 | UAB "Transžima" | Klaipėda | 42 772 | −4 963 | 1 | |
| 24 | UAB "Morris Service" | Vilnius | 40 800 | 710 | 1 | |
| 25 | Tikroji ūkinė bendrija | Kazlų Rūda | 37 300 | 5 309 | — | |
| 26 | MB "Ep projektų vystymas" | Vilnius | 32 451 | 476 | — | |
| 27 | MB "Svirbė" | Kaunas | 22 503 | 9 339 | — | |
| 28 | "Lietkuras", UAB | Zarasų r. sav. | 22 175 | −12 384 | 4 | |
| 29 | UAB "Inovaciniai verslo sprendimai" | Vilnius | 20 867 | −2 661 | 2 | |
| 30 | MB "Aboo" | Jonavos r. sav. | 18 362 | −353 | — | |
| 31 | MB Auritas invest | Varėnos r. sav. | 6 993 | 88 | — | |
| 32 | UAB "Vajūma" | Molėtų r. sav. | 6 729 | 4 259 | 1 | — |
| 33 | UAB "BOULINGO APTARNAVIMO SISTEMOS" | Vilnius | 6 421 | 2 285 | 2 | |
| 34 | Agorema, MB | Kaunas | 3 667 | 1 469 | — | — |
| 35 | UAB "Taplan" | Vilnius | 2 180 | −3 289 | 3 | |
| 36 | MB Langų priežiūros centras | Vilnius | 1 190 | −1 894 | — | |
| 37 | Uždaroji akcinė bendrovė "VILNIAUS VARGONŲ DIRBTUVĖ" | Vilnius | 0 | 0 | — | — |
| 38 | Uždaroji akcinė bendrovė "SANREFAS" | Klaipėda | 0 | 0 | — | — |
| 39 | UAB "VIBRO Servisas" | Rokiškis | 0 | 0 | — | — |
Pasiskirstymas pagal regioną
Ataskaitas pateikusios įmonės 2024 m.
| Regionas | Įmonės | Apyvarta | Darbuotojai | Medianinė marža |
|---|---|---|---|---|
| Kaunas | 3 | 21 139 985 | 18 | 23,5% |
| Panevėžio r. sav. | 1 | 2 059 789 | 33 | 6,7% |
| Vilnius | 16 | 1 814 390 | 38 | −4,3% |
| Klaipėdos r. sav. | 2 | 1 027 813 | 15 | −2,6% |
| Kauno r. sav. | 2 | 350 933 | 8 | −2,2% |
| Trakų r. sav. | 2 | 186 610 | 4 | −17,2% |
| Raseinių r. sav. | 1 | 114 680 | — | 39,8% |
| Vilniaus r. sav. | 1 | 100 400 | 9 | 12,4% |
| Alytaus r. sav. | 1 | 80 126 | 2 | −11,8% |
| Šilutė | 1 | 45 367 | — | 0,4% |
| Klaipėda | 1 | 42 772 | 1 | −11,6% |
| Kazlų Rūda | 1 | 37 300 | — | 14,2% |
| Zarasų r. sav. | 1 | 22 175 | 4 | −55,8% |
| Jonavos r. sav. | 1 | 18 362 | — | −1,9% |
| Varėnos r. sav. | 1 | 6 993 | — | — |
| Molėtų r. sav. | 1 | 6 729 | 1 | — |
| Varėna | 1 | — | — | — |
Veiklos srities reitingai
Didžiausi darbdaviai kitos įrangos remontas ir techninė priežiūra veiklos srityje 2024 m.TOP 25 įmonių kitos įrangos remontas ir techninė priežiūra veiklos srityje pagal apyvartą 2024 m.Pelningiausios įmonės kitos įrangos remontas ir techninė priežiūra veiklos srityje 2024 m.Didžiausi darbdaviai kitos įrangos remontas ir techninė priežiūra veiklos srityje 2023 m.TOP 25 įmonių kitos įrangos remontas ir techninė priežiūra veiklos srityje pagal apyvartą 2023 m.Pelningiausios įmonės kitos įrangos remontas ir techninė priežiūra veiklos srityje 2023 m.Didžiausi darbdaviai kitos įrangos remontas ir techninė priežiūra veiklos srityje 2022 m.TOP 25 įmonių kitos įrangos remontas ir techninė priežiūra veiklos srityje pagal apyvartą 2022 m.Pelningiausios įmonės kitos įrangos remontas ir techninė priežiūra veiklos srityje 2022 m.
Susijusios veiklos sritys
- 3311 — Metalo gaminių remontas ir techninė priežiūra
- 3312 — Mašinų remontas ir techninė priežiūra
- 3313 — Elektroninės ir optinės įrangos remontas ir techninė priežiūra
- 3314 — Elektros įrangos remontas ir techninė priežiūra
- 3315 — Įvairių tipų civilinių laivų remontas ir techninė priežiūra
- 3316 — Civilinių orlaivių ir erdvėlaivių remontas ir techninė priežiūra
- 3317 — Kitų civilinių transporto priemonių remontas ir techninė priežiūra
- 3318 — Karinių kovinių transporto priemonių, įvairių tipų laivų, orlaivių ir erdvėlaivių remontas ir techninė priežiūra