Elektroninės ir optinės įrangos remontas ir techninė priežiūra įmonės Lietuvoje (EVRK 3313)
Sekcija C — Apdirbamoji gamyba
Aktyvios įmonės (2024)
42
Bendra apyvarta
6,9 mln €▲ 76,4%
Darbuotojai
88
Medianinė marža
8,2%
Augimas (metinis)
+76,4%
Sektoriaus apyvartos raida
Metinė suma, EUR
TOP 41 įmonių — EVRK 3313
Pagal naujausios prieinamos metinės ataskaitos apyvartą.
| # | Įmonė | Regionas | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai | Tendencija |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Eminentis UAB | Vilnius | 2 465 279 | 117 880 | 11 | |
| 2 | UAB "Espro servisas" | Vilnius | 675 866 | 378 013 | 1 | |
| 3 | Uždaroji akcinė bendrovė "MAGORA" | Vilnius | 635 962 | 146 685 | 12 | |
| 4 | UAB "LD GALIA" | Trakų r. sav. | 498 211 | 46 634 | 10 | |
| 5 | UAB "Lunarija" | Vilnius | 410 962 | 62 159 | 3 | |
| 6 | Uždaroji akcinė bendrovė "Džiromas" | Kauno r. sav. | 396 026 | 113 201 | 2 | |
| 7 | UAB "Medicininių įrenginių servisas" | Vilnius | 296 492 | 41 624 | 3 | |
| 8 | UAB "MILTECH" | Vilnius | 214 465 | −9 165 | 4 | |
| 9 | UAB "Medgija" | Vilnius | 205 329 | −838 | 6 | |
| 10 | UAB "Servisas plius" | Rokiškio r. sav. | 196 871 | 34 353 | 2 | |
| 11 | UAB "Endolabas" | Vilniaus r. sav. | 145 662 | −4 936 | 1 | |
| 12 | MB Rogmeda | Vilnius | 98 492 | 28 874 | — | |
| 13 | Uždaroji akcinė bendrovė "SALPAS" | Vilnius | 77 824 | 3 212 | 4 | |
| 14 | UAB "IT idėja" | Kaunas | 71 970 | 3 473 | 3 | |
| 15 | UAB "Argemas" | Kretingos r. sav. | 61 362 | 539 | — | |
| 16 | MB "ETA sprendimai" | Vilnius | 60 976 | 28 351 | 1 | — |
| 17 | MB "Popovas" | Vilnius | 53 003 | −13 408 | — | |
| 18 | MB Star services | Plungė | 47 559 | 999 | — | |
| 19 | MB Ewom | Vilnius | 47 007 | 3 273 | — | |
| 20 | UAB "Kajoda" | Marijampolė | 43 351 | 12 042 | 4 | |
| 21 | UAB "Savas formatas" | Vilnius | 41 825 | 8 952 | — | — |
| 22 | MB Eddent | Vilnius | 39 837 | 4 300 | — | |
| 23 | UAB "Soleina" | Klaipėda | 35 525 | 627 | 2 | |
| 24 | MB "Elskaifa" | Kaunas | 33 974 | 9 477 | — | |
| 25 | MB "Sklandus procesas" | Vilnius | 33 449 | 39 | — | |
| 26 | UAB Luna robotics | Vilnius | 29 277 | −2 376 | 1 | — |
| 27 | MB "Linkana" | Šiauliai | 19 576 | 5 217 | 3 | |
| 28 | Vestos, MB | Kaunas | 18 800 | 13 995 | — | |
| 29 | UAB "Topsonics" | Vilnius | 18 300 | 229 | 1 | |
| 30 | MB Ne tik | Panevėžio r. sav. | 13 848 | 1 552 | 1 | — |
| 31 | MB "PROMEDA" | Kauno m. sav. | 11 327 | 812 | — | |
| 32 | Katek LT UAB | Panevėžys | 10 332 | −236 391 | 5 | |
| 33 | UAB "GeoLab" | Marijampolės savivaldybės teritorija | 9 301 | −2 736 | — | — |
| 34 | MB "Vesa" | Klaipėda | 5 573 | 2 266 | — | — |
| 35 | MB AENKO | Kaunas | 5 240 | 26 | — | — |
| 36 | UAB "Neutronas" | Prienai | 5 178 | 458 | 1 | |
| 37 | MB Dūzgas | Kaunas | 4 469 | 3 099 | — | — |
| 38 | UŽDAROJI AKCINĖ BENDROVĖ "OSCILOGRAFIJOS CENTRAS" | Vilnius | 3 200 | −5 546 | 2 | |
| 39 | Uždaroji akcinė bendrovė "TAUBA" | Vilnius | 3 085 | 896 | 2 | |
| 40 | UAB "Lakonas" | Vilnius | 2 458 | −1 224 | 1 | |
| 41 | Uždaroji akcinė bendrovė "Kermas" | Marijampolė | 1 086 | 726 | — |
Pasiskirstymas pagal regioną
Ataskaitas pateikusios įmonės 2024 m.
| Regionas | Įmonės | Apyvarta | Darbuotojai | Medianinė marža |
|---|---|---|---|---|
| Vilnius | 22 | 5 352 963 | 54 | 7,0% |
| Trakų r. sav. | 2 | 498 211 | 10 | 9,4% |
| Kauno r. sav. | 1 | 396 026 | 2 | 28,6% |
| Rokiškio r. sav. | 1 | 196 871 | 2 | 17,4% |
| Vilniaus r. sav. | 1 | 145 662 | 1 | −3,4% |
| Kaunas | 6 | 134 453 | 6 | 27,9% |
| Kretingos r. sav. | 1 | 61 362 | — | 0,9% |
| Plungė | 1 | 47 559 | — | 2,1% |
| Marijampolė | 1 | 43 351 | 4 | 27,8% |
| Klaipėda | 2 | 41 098 | 2 | 1,8% |
| Panevėžio r. sav. | 1 | 13 848 | 1 | 11,2% |
| Panevėžys | 1 | 10 332 | 5 | −2 288,0% |
| Prienai | 1 | 5 178 | 1 | — |
| Šiauliai | 1 | — | — | — |
Veiklos srities reitingai
Didžiausi darbdaviai elektroninės ir optinės įrangos remontas ir techninė priežiūra veiklos srityje 2024 m.TOP 25 įmonių elektroninės ir optinės įrangos remontas ir techninė priežiūra veiklos srityje pagal apyvartą 2024 m.Pelningiausios įmonės elektroninės ir optinės įrangos remontas ir techninė priežiūra veiklos srityje 2024 m.Didžiausi darbdaviai elektroninės ir optinės įrangos remontas ir techninė priežiūra veiklos srityje 2023 m.TOP 25 įmonių elektroninės ir optinės įrangos remontas ir techninė priežiūra veiklos srityje pagal apyvartą 2023 m.Pelningiausios įmonės elektroninės ir optinės įrangos remontas ir techninė priežiūra veiklos srityje 2023 m.Didžiausi darbdaviai elektroninės ir optinės įrangos remontas ir techninė priežiūra veiklos srityje 2022 m.TOP 25 įmonių elektroninės ir optinės įrangos remontas ir techninė priežiūra veiklos srityje pagal apyvartą 2022 m.Pelningiausios įmonės elektroninės ir optinės įrangos remontas ir techninė priežiūra veiklos srityje 2022 m.
Susijusios veiklos sritys
- 3311 — Metalo gaminių remontas ir techninė priežiūra
- 3312 — Mašinų remontas ir techninė priežiūra
- 3314 — Elektros įrangos remontas ir techninė priežiūra
- 3315 — Įvairių tipų civilinių laivų remontas ir techninė priežiūra
- 3316 — Civilinių orlaivių ir erdvėlaivių remontas ir techninė priežiūra
- 3317 — Kitų civilinių transporto priemonių remontas ir techninė priežiūra
- 3318 — Karinių kovinių transporto priemonių, įvairių tipų laivų, orlaivių ir erdvėlaivių remontas ir techninė priežiūra
- 3319 — Kitos įrangos remontas ir techninė priežiūra