UAB "Stakema" — įmonės kodas 304871534
- Įmonės kodas
- 304871534
- PVN nr.
- LT100013323910
- Regionas / savivaldybė
- Kelmės r. sav.
- Miestas
- Tytuvėnai
- Adresas
- Kelmės r. sav., Tytuvėnai, Dujininkų g. 1, LT-86483, 86483 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 3320 — Pramoninių mašinų ir įrangos įrengimas
- Teisinė forma
- Uždaroji akcinė bendrovė
- Registracijos data
- Wed Jul 04
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2018–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 0 | 0 | 349 860 | 513 982 | 496 300 | 56 080 | 25 000 |
| Visos pajamos | 0 | 0 | 349 860 | 513 982 | 496 300 | 56 080 | 25 000 |
| Pelnas prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis pelnas | 0 | 0 | 12 756 | 8 865 | 78 246 | 0 | 0 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 60 925 | 15 508 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | — | — | 1 | 1 | 2 | 1 | 1 |
| Ilgalaikis turtas | 2 500 | 0 | 10 353 | 40 424 | 58 578 | 20 277 | 14 049 |
| Trumpalaikis turtas | 0 | 2 500 | 62 377 | 66 523 | 96 216 | 68 168 | 53 534 |
| Visi įsipareigojimai | 0 | 0 | 57 719 | 83 050 | 52 972 | 47 031 | 41 687 |
| Nuosavas kapitalas | 2 500 | 2 500 | 15 220 | 24 085 | 102 331 | 41 414 | 25 906 |
| Apmokėtas įstatinis kapitalas | 2 500 | 2 500 | 2 500 | 2 500 | 2 500 | 2 500 | 2 500 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 70 NACE 3320 įmonių (2024).
Trumpai
UAB "Stakema" 2024 m. nurodė 25 000 € apyvartą, tai yra 55,4% mažiau nei 2023 m. ir užėmė 1 vietą tarp 1 „Pramoninių mašinų ir įrangos įrengimas“ veiklos srities įmonių Kelmės r. sav.. Įmonė metus baigė patyrusi 15 508 € grynąjį nuostolį. 2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 1 darbuotojas. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 41 687 €, o nuosavas kapitalas — 25 906 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Pramoninių mašinų ir įrangos įrengimas“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| MB Tss industry | Klaipėda | 22 272 | 1 995 | — |
| MB "Dileworks" | Ukmergė | 20 600 | 0 | — |
| MB "Transporto kontrolės sprendimai" | Vilnius | 30 109 | 15 093 | — |
| UAB "Lipvita" | Vilnius | 17 750 | −4 495 | 2 |
| UAB "Mobile Projects" | Klaipėda | 14 132 | −4 132 | 2 |
| MB Staklių servisas | Kaunas | 36 353 | 24 514 | — |
| MB "Pramoninės valdymo sistemos" | Radailių k. | 36 633 | −19 506 | 1 |
| Lietuvos, Lenkijos ir Rusijos uždaroji akcinė bendrovė "ELHAMERS" | Vilnius | 12 081 | −950 | 2 |
Įtraukta į reitingus
- 2. vieta — Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Kelmės r. sav. savivaldybėje 2023 m.▲ 22 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 24. vieta — TOP 25 įmonių apdirbamoji gamyba veiklos srityje (Kelmės r. sav.) pagal apyvartą 2023 m.
- 51. vieta — Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės apdirbamoji gamyba veiklos srityje 2023 m.
- 14. vieta — Pelningiausios įmonės pramoninių mašinų ir įrangos įrengimas veiklos srityje 2022 m.
- 22. vieta — TOP 25 įmonių pramoninių mašinų ir įrangos įrengimas veiklos srityje pagal apyvartą 2022 m.
- 24. vieta — Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Kelmės r. sav. savivaldybėje 2022 m.
- 26. vieta — Pelningiausios įmonės Kelmės r. sav. savivaldybėje 2022 m.▲ 71 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 58. vieta — Didžiausios Kelmės r. sav. įmonės pagal apyvartą 2022 m.▼ 12 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 74. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Kelmės r. sav. savivaldybėje 2022 m.
- 46. vieta — Didžiausios Kelmės r. sav. įmonės pagal apyvartą 2021 m.▲ 2 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 97. vieta — Pelningiausios įmonės Kelmės r. sav. savivaldybėje 2021 m.▼ 27 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 48. vieta — Didžiausios Kelmės r. sav. įmonės pagal apyvartą 2020 m.
- 70. vieta — Pelningiausios įmonės Kelmės r. sav. savivaldybėje 2020 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra UAB "Stakema" apyvarta?
2024 m. UAB "Stakema" nurodė 25 000 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar UAB "Stakema" dirba pelningai?
2024 m. įmonė patyrė 15 508 € grynąjį nuostolį.
Kiek darbuotojų turi UAB "Stakema"?
2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 1 darbuotojas, remiantis oficialiais duomenimis.
Kokia veikla užsiima UAB "Stakema"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Pramoninių mašinų ir įrangos įrengimas“ (EVRK 3320), įsikūrusi Tytuvėnai, Kelmės r. sav..
Norite išsamios įmonės analizės UAB "Stakema"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą