Variklinių transporto priemonių kėbulų gamyba; priekabų ir puspriekabių gamyba įmonės Lietuvoje (EVRK 2920)
Sekcija C — Apdirbamoji gamyba
Aktyvios įmonės (2024)
27
Bendra apyvarta
345,7 mln €▲ 3,7%
Darbuotojai
1 238
Medianinė marža
1,2%
Augimas (metinis)
+3,7%
Sektoriaus apyvartos raida
Metinė suma, EUR
TOP 31 įmonių — EVRK 2920
Pagal naujausios prieinamos metinės ataskaitos apyvartą.
| # | Įmonė | Regionas | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai | Tendencija |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SCHMITZ CARGOBULL BALTIC, UAB | Panevėžys | 170 372 983 | 4 979 170 | 613 | |
| 2 | UAB "Patikima linija" | Kauno r. sav. | 82 667 018 | 23 071 268 | 146 | |
| 3 | UAB "KMT" | Kauno r. sav. | 39 922 075 | 4 112 413 | 77 | |
| 4 | Forveda, UAB | Vilniaus r. sav. | 17 099 968 | 528 089 | 80 | |
| 5 | UAB "CARLSEN BALTIC" | Kaunas | 11 155 116 | 552 198 | 53 | |
| 6 | Umega Agro, UAB | Utena | 7 006 243 | −1 042 945 | 112 | |
| 7 | UAB "Stronga" | Mažeikių r. sav. | 4 649 220 | 56 828 | 32 | |
| 8 | UAB "Metmega" | Šiauliai | 3 021 187 | 216 202 | 31 | |
| 9 | UAB Hoobrid | Kauno r. sav. | 2 352 276 | 1 323 | 12 | |
| 10 | Uždaroji akcinė bendrovė "Tauriga" | Kauno r. sav. | 1 881 933 | −254 660 | 21 | |
| 11 | UAB "Stanmeta" | Plungės r. sav. | 1 757 770 | 38 422 | 10 | |
| 12 | MB Autokonvert | Vilnius | 794 965 | 2 382 | 3 | |
| 13 | UAB "Termoplasta" | Kauno r. sav. | 721 398 | 151 751 | 6 | |
| 14 | UAB "Brunas" | Kauno miesto savivaldybės teritorija | 588 489 | −36 685 | — | — |
| 15 | UAB "Autogema" | Šiaulių r. sav. | 571 391 | 94 | 11 | |
| 16 | UAB "Fornesa" | Vilniaus r. sav. | 527 228 | 1 204 | 7 | |
| 17 | Individuali įmonė | Vilkaviškio r. sav. | 412 439 | 53 168 | 9 | |
| 18 | UAB "Hermio priekabos" | Klaipėda | 327 948 | 1 786 | 4 | |
| 19 | MB "Tinycamper" | Vilnius | 291 367 | 25 953 | 1 | |
| 20 | UAB AJ Group LT | Raseinių r. sav. | 227 920 | −8 995 | 5 | |
| 21 | UAB "TRIMATE" | Alytaus r. sav. | 170 493 | −21 953 | 3 | |
| 22 | Tikroji ūkinė bendrija | Šiauliai | 105 947 | 90 518 | 1 | |
| 23 | UAB "Taurata" | Telšių r. sav. | 102 097 | 2 633 | 1 | |
| 24 | UAB Ostaralab | Vilnius | 85 646 | −177 876 | 4 | |
| 25 | MB "Arkmeta" | Utena | 33 476 | 13 070 | — | |
| 26 | UAB Uniq truck | Kaunas | 6 200 | 1 334 | 1 | — |
| 27 | UAB "Domantas" | Kauno r. sav. | 6 160 | −27 412 | 5 | |
| 28 | "Ultradition", MB | Vilnius | 410 | −1 571 | — | |
| 29 | "Perlus", MB | Joniškio r. sav. | 20 | 14 | 1 | — |
| 30 | MB "Olra" | Marijampolės sav. | 0 | −5 602 | — | |
| 31 | UAB "Skyline LT" | Klaipėdos r. sav. | 0 | 0 | — |
Pasiskirstymas pagal regioną
Ataskaitas pateikusios įmonės 2024 m.
| Regionas | Įmonės | Apyvarta | Darbuotojai | Medianinė marža |
|---|---|---|---|---|
| Panevėžys | 1 | 170 372 983 | 613 | 2,9% |
| Kauno r. sav. | 6 | 127 550 860 | 267 | 10,3% |
| Vilniaus r. sav. | 2 | 17 627 196 | 87 | 1,7% |
| Kaunas | 2 | 11 161 316 | 54 | 5,0% |
| Utena | 1 | 7 006 243 | 112 | −14,9% |
| Mažeikių r. sav. | 1 | 4 649 220 | 32 | 1,2% |
| Šiauliai | 1 | 3 021 187 | 31 | 7,2% |
| Plungės r. sav. | 1 | 1 757 770 | 10 | 2,2% |
| Vilnius | 5 | 1 172 388 | 8 | 0,3% |
| Šiaulių r. sav. | 1 | 571 391 | 11 | 0,0% |
| Klaipėda | 1 | 327 948 | 4 | 0,5% |
| Raseinių r. sav. | 1 | 227 920 | 5 | −3,9% |
| Alytaus r. sav. | 1 | 170 493 | 3 | −12,9% |
| Telšių r. sav. | 1 | 102 097 | 1 | 2,6% |
| Klaipėdos r. sav. | 1 | 0 | — | — |
| Marijampolės sav. | 1 | 0 | — | — |
Veiklos srities reitingai
Didžiausi darbdaviai variklinių transporto priemonių kėbulų gamyba; priekabų ir puspriekabių gamyba veiklos srityje 2024 m.TOP 24 įmonių variklinių transporto priemonių kėbulų gamyba; priekabų ir puspriekabių gamyba veiklos srityje pagal apyvartą 2024 m.Sparčiausiai augančios įmonės variklinių transporto priemonių kėbulų gamyba; priekabų ir puspriekabių gamyba veiklos srityje 2024 m.Pelningiausios įmonės variklinių transporto priemonių kėbulų gamyba; priekabų ir puspriekabių gamyba veiklos srityje 2024 m.Didžiausi darbdaviai variklinių transporto priemonių kėbulų gamyba; priekabų ir puspriekabių gamyba veiklos srityje 2023 m.TOP 24 įmonių variklinių transporto priemonių kėbulų gamyba; priekabų ir puspriekabių gamyba veiklos srityje pagal apyvartą 2023 m.Pelningiausios įmonės variklinių transporto priemonių kėbulų gamyba; priekabų ir puspriekabių gamyba veiklos srityje 2023 m.Didžiausi darbdaviai variklinių transporto priemonių kėbulų gamyba; priekabų ir puspriekabių gamyba veiklos srityje 2022 m.TOP 25 įmonių variklinių transporto priemonių kėbulų gamyba; priekabų ir puspriekabių gamyba veiklos srityje pagal apyvartą 2022 m.Sparčiausiai augančios įmonės variklinių transporto priemonių kėbulų gamyba; priekabų ir puspriekabių gamyba veiklos srityje 2022 m.Pelningiausios įmonės variklinių transporto priemonių kėbulų gamyba; priekabų ir puspriekabių gamyba veiklos srityje 2022 m.