Variklinių transporto priemonių kitų dalių bei reikmenų gamyba įmonės Lietuvoje (EVRK 2932)
Sekcija C — Apdirbamoji gamyba
Aktyvios įmonės (2024)
22
Bendra apyvarta
103,9 mln €▲ 1,7%
Darbuotojai
601
Medianinė marža
3,5%
Augimas (metinis)
+1,7%
Sektoriaus apyvartos raida
Metinė suma, EUR
TOP 25 įmonių — EVRK 2932
Pagal naujausios prieinamos metinės ataskaitos apyvartą.
| # | Įmonė | Regionas | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai | Tendencija |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | UAB "CIE LT FORGE" | Marijampolė | 57 549 575 | 6 831 718 | 230 | |
| 2 | UAB "Malmar Lithuania" | Klaipėda | 15 279 936 | 38 964 | 72 | |
| 3 | UAB "Holmbergs Safety System" | Druskininkų sav. | 9 582 000 | 339 000 | 96 | |
| 4 | METALISTAS LT UAB | Panevėžys | 7 187 297 | 117 775 | 82 | |
| 5 | UAB "Samsonas motorsport" | Utena | 4 284 473 | 229 792 | 39 | |
| 6 | UAB "Pradas A" | Kaunas | 3 739 496 | 299 491 | — | |
| 7 | MB COOLERWORX | Kaunas | 1 580 183 | 396 602 | 11 | |
| 8 | UAB Killer Custom | Kėdainių r. sav. | 1 354 784 | 79 110 | 4 | |
| 9 | UAB "Baltijos technikos grupė" | Alytaus r. sav. | 1 290 645 | 38 650 | 20 | |
| 10 | MB "Nipras" | Kaunas | 901 594 | 125 364 | 7 | |
| 11 | UAB "Proton Engineering Lithuania" | Klaipėda | 798 639 | 42 290 | 18 | |
| 12 | UAB "Pavarų elementai" | Vilnius | 201 777 | −8 284 | 6 | |
| 13 | MB "Inflatus auto" | Vilnius | 102 281 | 111 | — | — |
| 14 | Individuali įmonė | Panevėžio rajono savivaldybės teritorija | 101 189 | −23 919 | 6 | |
| 15 | UAB "Autokraftas" | Panevėžys | 57 884 | 5 284 | 4 | — |
| 16 | MB SETUPAS | Utena | 36 076 | 1 409 | — | |
| 17 | UAB "Luft Master" | Klaipėda | 34 866 | −527 | 2 | |
| 18 | Vj spoileris UAB | Vilnius | 31 828 | −1 508 | 3 | |
| 19 | Kaišiadorių rajono žemės ūkio bendrovė AGROPASLAUGA | Kaišiadorių r. sav. | 18 621 | −1 462 | 2 | |
| 20 | UAB "Masminas" | Klaipėda | 17 974 | −19 802 | 3 | |
| 21 | UAB "Airbag Solutions" | Vilnius | 16 220 | −12 286 | 4 | |
| 22 | UAB "RAMI EIGA" | Vilnius | 13 270 | −8 328 | 1 | |
| 23 | MB "Vieškelio dirbtuvės" | Šakių r. sav. | 4 165 | −232 | — | — |
| 24 | RentalWork, UAB | Vilnius | 1 600 | −5 874 | 2 | |
| 25 | UAB "Plastoera" | Raseinių r. sav. | 360 | −6 257 | 1 |
Pasiskirstymas pagal regioną
Ataskaitas pateikusios įmonės 2024 m.
| Regionas | Įmonės | Apyvarta | Darbuotojai | Medianinė marža |
|---|---|---|---|---|
| Marijampolė | 1 | 57 549 575 | 230 | 11,9% |
| Klaipėda | 2 | 16 078 575 | 90 | 2,8% |
| Druskininkų sav. | 1 | 9 582 000 | 96 | 3,5% |
| Panevėžys | 2 | 7 187 297 | 82 | 1,6% |
| Kaunas | 3 | 6 221 273 | 18 | 13,9% |
| Utena | 2 | 4 320 549 | 39 | 4,6% |
| Kėdainių r. sav. | 1 | 1 354 784 | 4 | 5,8% |
| Alytaus r. sav. | 1 | 1 290 645 | 20 | 3,0% |
| Vilnius | 5 | 264 695 | 16 | −33,7% |
| Kaišiadorių r. sav. | 1 | 18 621 | 2 | −7,9% |
| Šakių r. sav. | 1 | 4 165 | — | — |
| Raseinių r. sav. | 1 | 360 | 1 | — |
| Kauno r. sav. | 1 | — | 3 | — |
Veiklos srities reitingai
Didžiausi darbdaviai variklinių transporto priemonių kitų dalių bei reikmenų gamyba veiklos srityje 2024 m.TOP 20 įmonių variklinių transporto priemonių kitų dalių bei reikmenų gamyba veiklos srityje pagal apyvartą 2024 m.Pelningiausios įmonės variklinių transporto priemonių kitų dalių bei reikmenų gamyba veiklos srityje 2024 m.Didžiausi darbdaviai variklinių transporto priemonių kitų dalių bei reikmenų gamyba veiklos srityje 2023 m.TOP 22 įmonių variklinių transporto priemonių kitų dalių bei reikmenų gamyba veiklos srityje pagal apyvartą 2023 m.Pelningiausios įmonės variklinių transporto priemonių kitų dalių bei reikmenų gamyba veiklos srityje 2023 m.Didžiausi darbdaviai variklinių transporto priemonių kitų dalių bei reikmenų gamyba veiklos srityje 2022 m.TOP 19 įmonių variklinių transporto priemonių kitų dalių bei reikmenų gamyba veiklos srityje pagal apyvartą 2022 m.Sparčiausiai augančios įmonės variklinių transporto priemonių kitų dalių bei reikmenų gamyba veiklos srityje 2022 m.Pelningiausios įmonės variklinių transporto priemonių kitų dalių bei reikmenų gamyba veiklos srityje 2022 m.