Variklinių transporto priemonių gamyba įmonės Lietuvoje (EVRK 2910)
Sekcija C — Apdirbamoji gamyba
Aktyvios įmonės (2024)
10
Bendra apyvarta
74,3 mln €▲ 20,2%
Darbuotojai
363
Medianinė marža
4,4%
Augimas (metinis)
+20,2%
Sektoriaus apyvartos raida
Metinė suma, EUR
TOP 10 įmonių — EVRK 2910
Pagal naujausios prieinamos metinės ataskaitos apyvartą.
| # | Įmonė | Regionas | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai | Tendencija |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | UAB "ALTAS komercinis transportas" | Vilniaus r. sav. | 58 197 574 | 2 569 948 | 275 | |
| 2 | UAB "Commercial transport service" | Šilutės r. sav. | 11 387 093 | 484 613 | 31 | |
| 3 | Uždaroji akcinė bendrovė "IZKADA" | Vilnius | 2 824 837 | 424 293 | 10 | |
| 4 | UAB "AUTOGEDAS" | Šiaulių r. sav. | 1 851 812 | 65 265 | 38 | |
| 5 | UAB "MSC Antakalnis" | Kauno r. sav. | 37 394 | 8 543 | 3 | |
| 6 | UAB Nuper automotive | Vilnius | 7 600 | −12 936 | 1 | — |
| 7 | AUTO KLUBAS "4x4 ŠVENČIONYS" | Švenčionys | 84 | 84 | — | |
| 8 | UAB "Investicija ES" | Rokiškis | 0 | 0 | — | — |
| 9 | UAB Arsenalo grupė | Kaišiadorių r. sav. | 0 | 0 | — | — |
| 10 | VšĮ "Septyni liūtai" | Kaunas | 0 | 0 | — |
Pasiskirstymas pagal regioną
Ataskaitas pateikusios įmonės 2024 m.
| Regionas | Įmonės | Apyvarta | Darbuotojai | Medianinė marža |
|---|---|---|---|---|
| Vilniaus r. sav. | 1 | 58 197 574 | 275 | 4,4% |
| Šilutės r. sav. | 1 | 11 387 093 | 31 | 4,3% |
| Vilnius | 2 | 2 832 437 | 11 | 15,0% |
| Šiaulių r. sav. | 1 | 1 851 812 | 38 | 3,5% |
| Kauno r. sav. | 1 | 37 394 | 3 | 22,8% |
| Švenčionys | 1 | 84 | — | — |
| Rokiškis | 1 | 0 | — | — |
| Kaunas | 2 | — | 5 | — |
Susijusios veiklos sritys
- 2920 — Variklinių transporto priemonių kėbulų gamyba; priekabų ir puspriekabių gamyba
- 2930 — Variklinių transporto priemonių dalių ir pagalbinių reikmenų gamyba
- 2931 — Variklinių transporto priemonių elektros ir elektroninės įrangos gamyba
- 2932 — Variklinių transporto priemonių kitų dalių bei reikmenų gamyba