UAB "MSC Antakalnis" — įmonės kodas 302566060
- Įmonės kodas
- 302566060
- PVN nr.
- LT100011162918
- Regionas / savivaldybė
- Kauno r. sav.
- Miestas
- Pyplių k.
- Adresas
- Kauno r. sav., Ringaudų sen., Pyplių k., Pienių g. 10, LT-53456, 53456 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 2910 — Variklinių transporto priemonių gamyba
- Teisinė forma
- Uždaroji akcinė bendrovė
- Registracijos data
- Thu Nov 18
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2015–2025, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 12 125 | 20 913 | 16 001 | 10 675 | 6 002 | 20 022 | 9 765 | 25 609 | 14 869 | 37 394 | 11 385 |
| Visos pajamos | 12 125 | 20 913 | 16 001 | 10 675 | 6 002 | 20 022 | 9 765 | 25 609 | 14 869 | 37 394 | 11 385 |
| Pelnas prieš mokesčius | 1 874 | 10 169 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis pelnas | 1 780 | 9 661 | 0 | 0 | 0 | 8 140 | 1 546 | 8 708 | 2 826 | 8 543 | 18 831 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 0 | 3 313 | 35 277 | 32 507 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | — | — | — | 4 | 3 | 2 | 1 | 3 | 3 | 3 | 3 |
| Ilgalaikis turtas | 1 156 | 856 | 1 808 | 1 225 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Trumpalaikis turtas | 15 525 | 27 796 | 45 514 | 13 223 | 16 951 | 14 866 | 16 990 | 25 550 | 28 381 | 40 014 | 23 223 |
| Visi įsipareigojimai | 11 940 | 14 250 | 16 579 | 20 060 | 45 489 | 35 264 | 35 843 | 35 694 | 35 700 | 35 750 | 128 |
| Nuosavas kapitalas | 4 741 | 14 402 | 30 743 | −5 612 | −28 538 | −20 398 | −18 853 | −10 144 | −7 319 | 4 264 | 23 095 |
| Apmokėtas įstatinis kapitalas | 1 005 | 1 005 | 1 005 | 1 005 | 1 005 | 1 005 | 1 005 | 1 005 | 1 005 | 1 005 | 1 005 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 5 NACE 2910 įmonių (2025).
Trumpai
UAB "MSC Antakalnis" 2025 m. nurodė 11 385 € apyvartą, tai yra 69,6% mažiau nei 2024 m. ir užėmė 1 vietą tarp 1 „Variklinių transporto priemonių gamyba“ veiklos srities įmonių Kauno r. sav.. Įmonė uždirbo 18 831 € grynojo pelno, o grynojo pelno marža siekė 165,4%. 2025 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 3 darbuotojų. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 128 €, o nuosavas kapitalas — 23 095 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Variklinių transporto priemonių gamyba“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| UAB Nuper automotive | Vilnius | 7 600 | −12 936 | 1 |
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra UAB "MSC Antakalnis" apyvarta?
2025 m. UAB "MSC Antakalnis" nurodė 11 385 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar UAB "MSC Antakalnis" dirba pelningai?
Taip. 2025 m. įmonė uždirbo 18 831 € grynojo pelno; grynojo pelno marža 165,4%.
Kiek darbuotojų turi UAB "MSC Antakalnis"?
2025 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 3 darbuotojų, remiantis oficialiais duomenimis.
Kokia veikla užsiima UAB "MSC Antakalnis"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Variklinių transporto priemonių gamyba“ (EVRK 2910), įsikūrusi Pyplių k., Kauno r. sav..
Norite išsamios įmonės analizės UAB "MSC Antakalnis"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą