AUTO KLUBAS "4x4 ŠVENČIONYS" — įmonės kodas 302712330
- Įmonės kodas
- 302712330
- PVN nr.
- 302712330
- Regionas / savivaldybė
- Švenčionys
- Miestas
- Švenčionys
- Adresas
- Švenčionys, Statybininkų g. 16A, LT-18125, 18125 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 2910 — Variklinių transporto priemonių gamyba
- Teisinė forma
- Asociacija
- Registracijos data
- Sun Jan 15
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2015–2025, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 124 | 209 | 340 | 189 | 58 | 62 | 72 | 114 | 84 | 84 | 84 |
| Visos pajamos | 124 | 209 | 340 | 189 | 58 | 62 | 72 | 114 | 84 | 84 | 84 |
| Pelnas prieš mokesčius | 112 | 167 | 125 | 132 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 84 | 0 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis pelnas | 112 | 167 | 125 | 132 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 84 | 0 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ilgalaikis turtas | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Trumpalaikis turtas | 453 | 621 | 746 | 878 | 994 | 1 155 | 1 337 | 867 | 926 | 1 028 | 944 |
| Visi įsipareigojimai | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Nuosavas kapitalas | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 5 NACE 2910 įmonių (2025).
Trumpai
AUTO KLUBAS "4x4 ŠVENČIONYS" 2025 m. nurodė 84 € apyvartą, tai yra 0,0% daugiau nei 2024 m. ir užėmė 1 vietą tarp 1 „Variklinių transporto priemonių gamyba“ veiklos srities įmonių Švenčionys. Įmonė uždirbo 0 € grynojo pelno, o grynojo pelno marža siekė 0,0%. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 0 €, o nuosavas kapitalas — 0 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Variklinių transporto priemonių gamyba“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| UAB Nuper automotive | Vilnius | 7 600 | −12 936 | 1 |
| UAB "MSC Antakalnis" | Pyplių k. | 37 394 | 8 543 | 3 |
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra AUTO KLUBAS "4x4 ŠVENČIONYS" apyvarta?
2025 m. AUTO KLUBAS "4x4 ŠVENČIONYS" nurodė 84 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar AUTO KLUBAS "4x4 ŠVENČIONYS" dirba pelningai?
Taip. 2025 m. įmonė uždirbo 0 € grynojo pelno; grynojo pelno marža 0,0%.
Kokia veikla užsiima AUTO KLUBAS "4x4 ŠVENČIONYS"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Variklinių transporto priemonių gamyba“ (EVRK 2910), įsikūrusi Švenčionys.
Norite išsamios įmonės analizės AUTO KLUBAS "4x4 ŠVENČIONYS"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą