"Ultradition", MB — įmonės kodas 305836689
- Įmonės kodas
- 305836689
- PVN nr.
- LT100015036117
- Regionas / savivaldybė
- Vilnius
- Miestas
- Vilnius
- Adresas
- Vilnius, Rolando Jankausko g. 7-56, LT-04314, 04314 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 2920 — Variklinių transporto priemonių kėbulų gamyba; priekabų ir puspriekabių gamyba
- Teisinė forma
- Mažoji bendrija
- Registracijos data
- Thu Jul 22
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2021–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 0 | 11 771 | 2 970 | 410 |
| Visos pajamos | 0 | 11 771 | 2 970 | 410 |
| Pelnas prieš mokesčius | 0 | 1 975 | 0 | 0 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 0 | 1 689 | 1 571 |
| Grynasis pelnas | 0 | 1 876 | 0 | 0 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 0 | 1 689 | 1 571 |
| Ilgalaikis turtas | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Trumpalaikis turtas | 1 000 | 3 369 | 1 648 | 4 468 |
| Visi įsipareigojimai | 0 | 493 | 462 | 4 853 |
| Nuosavas kapitalas | 1 000 | 2 876 | 1 186 | −385 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 21 NACE 2920 įmonių (2024).
Trumpai
"Ultradition", MB 2024 m. nurodė 410 € apyvartą, tai yra 86,2% mažiau nei 2023 m. ir užėmė 4 vietą tarp 4 „Variklinių transporto priemonių kėbulų gamyba; priekabų ir puspriekabių gamyba“ veiklos srities įmonių Vilnius. Įmonė metus baigė patyrusi 1 571 € grynąjį nuostolį. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 4 853 €, o nuosavas kapitalas — −385 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Variklinių transporto priemonių kėbulų gamyba; priekabų ir puspriekabių gamyba“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| UAB Ostaralab | Vilnius | 85 646 | −177 876 | 4 |
| UAB "Domantas" | Šakių k. | 6 160 | −27 412 | 5 |
| UAB Uniq truck | Kaunas | 6 200 | 1 334 | 1 |
| MB "Arkmeta" | Utena | 33 476 | 13 070 | — |
Įtraukta į reitingus
- 24. vieta — TOP 24 įmonių variklinių transporto priemonių kėbulų gamyba; priekabų ir puspriekabių gamyba veiklos srityje pagal apyvartą 2024 m.
- 24. vieta — TOP 24 įmonių variklinių transporto priemonių kėbulų gamyba; priekabų ir puspriekabių gamyba veiklos srityje pagal apyvartą 2023 m.
- 19. vieta — Pelningiausios įmonės variklinių transporto priemonių kėbulų gamyba; priekabų ir puspriekabių gamyba veiklos srityje 2022 m.
- 24. vieta — TOP 25 įmonių variklinių transporto priemonių kėbulų gamyba; priekabų ir puspriekabių gamyba veiklos srityje pagal apyvartą 2022 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra "Ultradition", MB apyvarta?
2024 m. "Ultradition", MB nurodė 410 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar "Ultradition", MB dirba pelningai?
2024 m. įmonė patyrė 1 571 € grynąjį nuostolį.
Kokia veikla užsiima "Ultradition", MB?
Pagrindinė veiklos sritis – „Variklinių transporto priemonių kėbulų gamyba; priekabų ir puspriekabių gamyba“ (EVRK 2920), įsikūrusi Vilnius.
Norite išsamios įmonės analizės "Ultradition", MB?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą