MB "Olra" — įmonės kodas 303117848
- Įmonės kodas
- 303117848
- PVN nr.
- 303117848
- Regionas / savivaldybė
- Marijampolės sav.
- Miestas
- Patašinės k.
- Adresas
- Marijampolės sav., Marijampolės sen., Patašinės k., Marijampolės g. 4, LT-69105, 69105 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 2920 — Variklinių transporto priemonių kėbulų gamyba; priekabų ir puspriekabių gamyba
- Teisinė forma
- Mažoji bendrija
- Registracijos data
- Thu Aug 08
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2015–2025, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 25 990 | 31 485 | 25 300 | 20 620 | 24 460 | 31 580 | 29 540 | 36 230 | 12 040 | 0 | 15 520 |
| Visos pajamos | 25 990 | 31 485 | 25 300 | 20 620 | 24 460 | 31 580 | 29 540 | 36 230 | 12 040 | 0 | 15 520 |
| Pelnas prieš mokesčius | 3 580 | 9 005 | 985 | 807 | 437 | 0 | 2 105 | 10 398 | 0 | 0 | 2 158 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 019 | 0 | 0 | 3 510 | 5 602 | 0 |
| Grynasis pelnas | 3 401 | 8 555 | 936 | 766 | 403 | 0 | 2 105 | 9 946 | 0 | 0 | 2 029 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 019 | 0 | 0 | 3 510 | 5 602 | 0 |
| Ilgalaikis turtas | 0 | 0 | 0 | 2 525 | 1 969 | 1 412 | 855 | 2 018 | 1 292 | 862 | 433 |
| Trumpalaikis turtas | 7 967 | 13 059 | 13 624 | 11 894 | 12 784 | 9 339 | 12 021 | 21 259 | 18 027 | 12 813 | 15 497 |
| Visi įsipareigojimai | 3 919 | 457 | 91 | 120 | 52 | 69 | 88 | 543 | 95 | 53 | 279 |
| Nuosavas kapitalas | 4 048 | 12 602 | 13 533 | 14 299 | 14 701 | 10 682 | 12 788 | 22 734 | 19 224 | 13 622 | 15 651 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 21 NACE 2920 įmonių (2025).
Trumpai
MB "Olra" 2025 m. nurodė 15 520 € apyvartą ir užėmė 1 vietą tarp 1 „Variklinių transporto priemonių kėbulų gamyba; priekabų ir puspriekabių gamyba“ veiklos srities įmonių Marijampolės sav.. Įmonė uždirbo 2 029 € grynojo pelno, o grynojo pelno marža siekė 13,1%. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 279 €, o nuosavas kapitalas — 15 651 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Variklinių transporto priemonių kėbulų gamyba; priekabų ir puspriekabių gamyba“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| UAB "Skyline LT" | Kalotės k. | 0 | 0 | — |
| "Perlus", MB | Žučių k. 2 | 20 | 14 | 1 |
| "Ultradition", MB | Vilnius | 410 | −1 571 | — |
| UAB "Domantas" | Šakių k. | 6 160 | −27 412 | 5 |
| UAB Uniq truck | Kaunas | 6 200 | 1 334 | 1 |
| MB "Arkmeta" | Utena | 33 476 | 13 070 | — |
| UAB Ostaralab | Vilnius | 85 646 | −177 876 | 4 |
Įtraukta į reitingus
- 23. vieta — TOP 24 įmonių variklinių transporto priemonių kėbulų gamyba; priekabų ir puspriekabių gamyba veiklos srityje pagal apyvartą 2023 m.
- 16. vieta — Pelningiausios įmonės variklinių transporto priemonių kėbulų gamyba; priekabų ir puspriekabių gamyba veiklos srityje 2022 m.
- 23. vieta — TOP 25 įmonių variklinių transporto priemonių kėbulų gamyba; priekabų ir puspriekabių gamyba veiklos srityje pagal apyvartą 2022 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra MB "Olra" apyvarta?
2025 m. MB "Olra" nurodė 15 520 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar MB "Olra" dirba pelningai?
Taip. 2025 m. įmonė uždirbo 2 029 € grynojo pelno; grynojo pelno marža 13,1%.
Kokia veikla užsiima MB "Olra"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Variklinių transporto priemonių kėbulų gamyba; priekabų ir puspriekabių gamyba“ (EVRK 2920), įsikūrusi Patašinės k., Marijampolės sav..
Norite išsamios įmonės analizės MB "Olra"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą