Marijampolės sav. įmonės
Aktyvios įmonės (2024)
619
Bendra apyvarta
604,8 mln €▼ 7,5%
Darbuotojai
4 398
Medianinė marža
2,8%
Augimas (metinis)
−7,5%
Sektoriaus apyvartos raida
Metinė suma, EUR
Marijampolės sav.: TOP 100 įmonių
Pagal naujausios prieinamos metinės ataskaitos apyvartą.
| # | Įmonė | Regionas | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai | Tendencija |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | UAB "ICECO Holding" | Marijampolės sav. | 68 089 325 | 6 297 592 | 16 | |
| 2 | UAB "ICECO žuvis" | Marijampolės sav. | 55 765 262 | 3 802 386 | 219 | |
| 3 | UAB "DOVISTA" | Marijampolės sav. | 46 823 000 | 744 000 | 365 | |
| 4 | UAB "IPUKIS Logistics" | Marijampolės sav. | 46 020 338 | 8 110 871 | 10 | |
| 5 | UAB "IPUKIS" | Marijampolės sav. | 38 224 474 | 16 633 440 | 112 | |
| 6 | UAB "Gelgotos transportas" | Marijampolės sav. | 26 481 348 | −817 485 | 37 | |
| 7 | Uždaroji akcinė bendrovė "Agrofertis" | Marijampolės sav. | 15 885 699 | 15 124 | 11 | |
| 8 | UAB "HQDS" | Marijampolės sav. | 13 674 897 | 16 912 | 295 | |
| 9 | Lietuvos ir Vokietijos uždaroji akcinė bendrovė "STEVILA" | Marijampolės sav. | 12 497 003 | 889 604 | 172 | |
| 10 | UAB "Delca logistic" | Marijampolės sav. | 11 487 553 | 939 938 | 51 | |
| 11 | Padovinio žemės ūkio bendrovė | Marijampolės sav. | 10 877 415 | 2 222 011 | 103 | |
| 12 | UAB "ICECO ledai" | Marijampolės sav. | 10 838 641 | 553 267 | 97 | |
| 13 | MB "Savelita" | Marijampolės sav. | 9 109 998 | 264 148 | 7 | |
| 14 | UAB "ICECO Trade" | Marijampolės sav. | 8 374 629 | 768 940 | 18 | |
| 15 | UAB "SOFUZ" | Marijampolės sav. | 8 196 970 | 81 577 | 2 | |
| 16 | UAB "Argodos logistika" | Marijampolės sav. | 7 919 628 | 475 737 | 7 | |
| 17 | UAB "Delca invest" | Marijampolės sav. | 7 084 116 | 306 223 | 68 | |
| 18 | UAB "RYTVA" | Marijampolės sav. | 6 817 559 | 878 013 | 64 | |
| 19 | UAB "AVADAN" | Marijampolės sav. | 5 787 605 | 401 639 | 196 | |
| 20 | Smilgių žemės ūkio bendrovė | Marijampolės sav. | 5 663 827 | 1 426 449 | 56 | |
| 21 | UAB "Avansas" | Marijampolės sav. | 5 474 331 | 8 577 | 60 | |
| 22 | Suvalkijos žemės ūkio bendrovė | Marijampolės sav. | 5 348 884 | 980 920 | 58 | |
| 23 | UAB "Autobilas" | Marijampolės sav. | 4 587 324 | −2 057 | 11 | |
| 24 | UAB "Viliaus transportas" | Marijampolės sav. | 4 321 395 | −458 354 | 46 | |
| 25 | Dovinės žemės ūkio bendrovė | Marijampolės sav. | 4 021 461 | 916 764 | 33 | |
| 26 | UAB "Ainetra" | Marijampolės sav. | 3 994 798 | 141 302 | 29 | |
| 27 | UAB "Momblan" | Marijampolės sav. | 3 964 333 | 59 751 | 33 | |
| 28 | Uždaroji akcinė bendrovė "NEDLIT INTERNATIONAL" | Marijampolės sav. | 3 656 503 | 37 421 | 31 | |
| 29 | MB Noriuauto | Marijampolės sav. | 3 287 068 | 313 394 | 2 | |
| 30 | UAB "Įranga" | Marijampolės sav. | 3 081 151 | 62 905 | 15 | |
| 31 | UAB "ICECO Assets" | Marijampolės sav. | 3 034 900 | 448 156 | 65 | |
| 32 | UAB "Cavallus" | Marijampolės sav. | 3 030 483 | −2 657 | 5 | |
| 33 | Manta CWS, UAB | Marijampolės sav. | 2 991 158 | 146 841 | 12 | |
| 34 | UAB "TRANSPORTAS LT" | Marijampolės sav. | 2 885 458 | 262 382 | 29 | |
| 35 | Buktos pienas, UAB | Marijampolės sav. | 2 866 726 | 582 065 | 20 | |
| 36 | UAB "Ravitransa" | Marijampolės sav. | 2 848 645 | 350 868 | 28 | |
| 37 | UAB "Sarvyda" | Marijampolės sav. | 2 823 726 | 231 516 | 40 | |
| 38 | Žemės ūkio bendrovė "Valavičiai" | Marijampolės sav. | 2 623 420 | −413 329 | 38 | |
| 39 | UAB "Autoriba" | Marijampolės sav. | 2 615 834 | 121 424 | 20 | |
| 40 | Uždaroji akcinė bendrovė "ASAJA" | Marijampolės sav. | 2 540 621 | −84 193 | 32 | |
| 41 | UAB "Auminga" | Marijampolės sav. | 2 523 428 | 142 645 | 22 | |
| 42 | UAB "TS auto" | Marijampolės sav. | 2 476 911 | 31 606 | 2 | |
| 43 | Uždaroji akcinė bendrovė "Hasebein transport" | Marijampolės sav. | 2 307 051 | −25 013 | 13 | |
| 44 | UAB Šešupės ūkis | Marijampolės sav. | 2 296 339 | −609 440 | 23 | |
| 45 | UAB "Imota" | Marijampolės sav. | 2 256 122 | 120 920 | 33 | |
| 46 | UAB "Marijampolės agrocentras" | Marijampolės sav. | 2 105 219 | −658 582 | 29 | |
| 47 | UAB "Kaisa & Co" | Marijampolės sav. | 2 045 685 | 19 | — | |
| 48 | UAB G. Luckaus firma "Rida" | Marijampolės sav. | 2 022 423 | −70 453 | 20 | |
| 49 | Uždaroji akcinė bendrovė "LIFRANIA" | Marijampolės sav. | 2 009 344 | −521 772 | 11 | |
| 50 | UAB "FORMOSA CNC" | Marijampolės sav. | 1 974 379 | 134 985 | 2 | |
| 51 | UAB "Baku LT" | Marijampolės sav. | 1 872 646 | 58 242 | 9 | |
| 52 | UAB "Mantagas" | Marijampolės sav. | 1 870 919 | 28 433 | 11 | |
| 53 | Uždaroji akcinė bendrovė "SŪDUVOS KLEVAS" | Marijampolės sav. | 1 783 175 | −11 668 | 24 | |
| 54 | UAB "Gena" | Marijampolės sav. | 1 758 326 | 95 515 | 17 | |
| 55 | MB Betono bitės | Marijampolės sav. | 1 683 048 | 69 681 | 7 | |
| 56 | MB "Tauranta" | Marijampolės sav. | 1 664 565 | 57 018 | 12 | |
| 57 | UAB "WINERIS" | Marijampolės sav. | 1 583 929 | 48 694 | 31 | |
| 58 | UAB "Pauža Moeleris elektra LT" | Marijampolės sav. | 1 395 127 | 2 143 | 25 | |
| 59 | UAB "Balticum Transport" | Marijampolės sav. | 1 374 359 | 3 831 | 12 | |
| 60 | UAB "Gindeta" | Marijampolės sav. | 1 297 269 | 20 002 | 18 | |
| 61 | UAB "Suvalkijos veršeliai" | Marijampolės sav. | 1 289 403 | 35 819 | 2 | |
| 62 | UAB "Ablatus" | Marijampolės sav. | 1 250 118 | 171 650 | 1 | |
| 63 | UAB "Linarda" | Marijampolės sav. | 1 246 365 | 212 925 | 12 | |
| 64 | Uždaroji akcinė bendrovė "MOKANA" | Marijampolės sav. | 1 202 802 | −43 178 | 42 | |
| 65 | Uždaroji akcinė bendrovė "KEGISA" | Marijampolės sav. | 1 168 118 | 3 544 | 34 | |
| 66 | UAB "Izotop" | Marijampolės sav. | 1 141 034 | 78 383 | 36 | |
| 67 | UAB "Brazlita" | Marijampolės sav. | 1 111 618 | 656 004 | 4 | |
| 68 | ŽŪB Želsvelės ekologinis ūkis | Marijampolės sav. | 1 050 358 | 171 583 | 1 | |
| 69 | Žemės ūkio bendrovė "KUKTAI" | Marijampolės sav. | 1 049 649 | 15 101 | 12 | |
| 70 | UAB "Autofoma" | Marijampolės sav. | 1 040 050 | 150 396 | 14 | |
| 71 | Uždaroji akcinė bendrovė "Autodarka" | Marijampolės sav. | 1 023 494 | 12 097 | 2 | |
| 72 | UAB "Strolita" | Marijampolės sav. | 1 022 995 | 77 774 | 12 | |
| 73 | MB Timberin LK industries | Marijampolės sav. | 1 008 505 | 70 647 | 15 | |
| 74 | Balsupių žemės ūkio bendrovė | Marijampolės sav. | 987 921 | 155 466 | 17 | |
| 75 | MB Martada | Marijampolės sav. | 971 947 | 345 740 | 14 | |
| 76 | UAB "Audmila" | Marijampolės sav. | 965 575 | 4 172 | 3 | |
| 77 | Žemės ūkio kooperatyvas "Poluma" | Marijampolės sav. | 962 302 | 69 911 | 1 | |
| 78 | UAB "Belgita" | Marijampolės sav. | 940 125 | 22 981 | 2 | |
| 79 | UAB "Valdegra" | Marijampolės sav. | 913 837 | 9 454 | 6 | |
| 80 | UAB "Saulginta" | Marijampolės sav. | 907 933 | 40 556 | 14 | |
| 81 | UAB "AB TRANSPORT" | Marijampolės sav. | 905 969 | 8 687 | 5 | |
| 82 | Želsvos ūkiai, Kooperatinė bendrovė | Marijampolės sav. | 899 588 | −382 562 | 22 | |
| 83 | UAB "Lecte" | Marijampolės sav. | 892 238 | −280 095 | 31 | |
| 84 | UAB "Dilauda" | Marijampolės sav. | 865 770 | 131 087 | 17 | |
| 85 | ŽŪB "AUGA Želsvelė" | Marijampolės sav. | 831 059 | −660 819 | 1 | |
| 86 | UAB "Lorvisa" | Marijampolės sav. | 815 848 | 24 237 | 14 | |
| 87 | UAB "Dantų inžinerija" | Marijampolės sav. | 806 040 | 12 942 | 37 | |
| 88 | MB "Moderni tvora" | Marijampolės sav. | 773 031 | 25 985 | 9 | |
| 89 | UAB "Vilkratis" | Marijampolės sav. | 747 486 | −37 273 | 10 | |
| 90 | UAB "Girjuda" | Marijampolės sav. | 736 569 | 51 672 | 8 | |
| 91 | UAB "STEVILA TURTAS" | Marijampolės sav. | 717 984 | 462 488 | 1 | |
| 92 | Uždaroji akcinė bendrovė "Gikra" | Marijampolės sav. | 715 433 | 2 176 | 20 | |
| 93 | UAB "Rimbalda" | Marijampolės sav. | 709 628 | 4 711 | 13 | |
| 94 | Tautkaičių žemės ūkio bendrovė | Marijampolės sav. | 666 203 | −85 196 | — | |
| 95 | UAB "Guris" | Marijampolės sav. | 663 791 | 2 906 | 3 | |
| 96 | UAB "Elektroera" | Marijampolės sav. | 635 029 | 1 229 | 10 | |
| 97 | UAB "Tautranta" | Marijampolės sav. | 633 847 | 16 989 | 8 | |
| 98 | Uždaroji akcinė bendrovė "DVIGUBA AŠIS" | Marijampolės sav. | 617 016 | −13 264 | 4 | |
| 99 | UAB "Anoda" | Marijampolės sav. | 611 082 | 3 737 | 8 | |
| 100 | UAB "Medonas - auto" | Marijampolės sav. | 589 702 | 1 385 | 2 |
Pagrindinės veiklos sritys
Veiklos sritys, turinčios bent 10 įmonių 2024 m.
| Veiklos sritis (EVRK) | Įmonės | Apyvarta | Medianinė marža |
|---|---|---|---|
| 4941 — Krovininis kelių transportas | 78 | 122 461 238 | 0,3% |
| 7020 — Konsultacinė verslo ir kito valdymo veikla | 12 | 69 376 624 | 12,1% |
| 4781 — Variklinių transporto priemonių mažmeninė prekyba | 34 | 37 880 412 | 0,9% |
| 9531 — Variklinių transporto priemonių remontas ir techninė priežiūra | 21 | 8 417 516 | 4,3% |
| 4100 — Naujų pastatų statyba | 18 | 5 268 803 | 1,3% |
| 6820 — Nuosavo arba nuomojamo nekilnojamojo turto nuoma ir eksploatavimas | 11 | 4 620 438 | 42,4% |
| 4711 — Nespecializuota mažmeninė prekyba daugiausia maisto produktais, gėrimais ar tabako gaminiais | 10 | 3 104 408 | 4,0% |
| 4782 — Variklinių transporto priemonių atsarginių dalių ir pagalbinių reikmenų mažmeninė prekyba | 10 | 2 890 365 | 11,6% |
| 5611 — Restoranų veikla | 11 | 1 466 216 | 2,2% |
| 9499 — Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla | 47 | 552 082 | 0,0% |
| 9329 — Niekur kitur nepriskirta pramogų ir rekreacijos organizavimo veikla | 13 | 181 924 | 2,3% |
| 9412 — Profesinių narystės organizacijų veikla | 12 | 93 013 | −2,8% |
Marijampolės sav. reitingai
Didžiausi darbdaviai Marijampolės sav. savivaldybėje 2024 m.Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Marijampolės sav. savivaldybėje 2024 m.Didžiausios Marijampolės sav. įmonės pagal apyvartą 2024 m.Sparčiausiai augančios įmonės Marijampolės sav. savivaldybėje 2024 m.Sparčiausiai per 3 metus augusios įmonės Marijampolės sav. savivaldybėje 2024 m.Didžiausius įsipareigojimus turinčios įmonės Marijampolės sav. savivaldybėje 2024 m.Naujos įmonės Marijampolės sav. savivaldybėje, veikusios 2024 m.Didžiausią pelno maržą turinčios įmonės Marijampolės sav. savivaldybėje 2024 m.Didžiausią nuostolį patyrusios įmonės Marijampolės sav. savivaldybėje 2024 m.Pelningiausios įmonės Marijampolės sav. savivaldybėje 2024 m.Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Marijampolės sav. savivaldybėje 2024 m.Didžiausi darbdaviai Marijampolės sav. savivaldybėje 2023 m.Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Marijampolės sav. savivaldybėje 2023 m.Didžiausios Marijampolės sav. įmonės pagal apyvartą 2023 m.Sparčiausiai augančios įmonės Marijampolės sav. savivaldybėje 2023 m.Sparčiausiai per 3 metus augusios įmonės Marijampolės sav. savivaldybėje 2023 m.Didžiausius įsipareigojimus turinčios įmonės Marijampolės sav. savivaldybėje 2023 m.Naujos įmonės Marijampolės sav. savivaldybėje, veikusios 2023 m.Didžiausią pelno maržą turinčios įmonės Marijampolės sav. savivaldybėje 2023 m.Didžiausią nuostolį patyrusios įmonės Marijampolės sav. savivaldybėje 2023 m.Pelningiausios įmonės Marijampolės sav. savivaldybėje 2023 m.Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Marijampolės sav. savivaldybėje 2023 m.Didžiausi darbdaviai Marijampolės sav. savivaldybėje 2022 m.Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Marijampolės sav. savivaldybėje 2022 m.Didžiausios Marijampolės sav. įmonės pagal apyvartą 2022 m.Sparčiausiai augančios įmonės Marijampolės sav. savivaldybėje 2022 m.Sparčiausiai per 3 metus augusios įmonės Marijampolės sav. savivaldybėje 2022 m.Didžiausią pelno maržą turinčios įmonės Marijampolės sav. savivaldybėje 2022 m.Didžiausią nuostolį patyrusios įmonės Marijampolės sav. savivaldybėje 2022 m.Pelningiausios įmonės Marijampolės sav. savivaldybėje 2022 m.Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Marijampolės sav. savivaldybėje 2022 m.Didžiausi darbdaviai Marijampolės sav. savivaldybėje 2021 m.Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Marijampolės sav. savivaldybėje 2021 m.Didžiausios Marijampolės sav. įmonės pagal apyvartą 2021 m.Sparčiausiai augančios įmonės Marijampolės sav. savivaldybėje 2021 m.Sparčiausiai per 3 metus augusios įmonės Marijampolės sav. savivaldybėje 2021 m.Didžiausią pelno maržą turinčios įmonės Marijampolės sav. savivaldybėje 2021 m.Didžiausią nuostolį patyrusios įmonės Marijampolės sav. savivaldybėje 2021 m.Pelningiausios įmonės Marijampolės sav. savivaldybėje 2021 m.Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Marijampolės sav. savivaldybėje 2021 m.Didžiausi darbdaviai Marijampolės sav. savivaldybėje 2020 m.Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Marijampolės sav. savivaldybėje 2020 m.Didžiausios Marijampolės sav. įmonės pagal apyvartą 2020 m.Sparčiausiai augančios įmonės Marijampolės sav. savivaldybėje 2020 m.Sparčiausiai per 3 metus augusios įmonės Marijampolės sav. savivaldybėje 2020 m.Didžiausią pelno maržą turinčios įmonės Marijampolės sav. savivaldybėje 2020 m.Pelningiausios įmonės Marijampolės sav. savivaldybėje 2020 m.Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Marijampolės sav. savivaldybėje 2020 m.Didžiausi darbdaviai Marijampolės sav. savivaldybėje 2019 m.Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Marijampolės sav. savivaldybėje 2019 m.Didžiausios Marijampolės sav. įmonės pagal apyvartą 2019 m.Sparčiausiai augančios įmonės Marijampolės sav. savivaldybėje 2019 m.Sparčiausiai per 3 metus augusios įmonės Marijampolės sav. savivaldybėje 2019 m.Didžiausią pelno maržą turinčios įmonės Marijampolės sav. savivaldybėje 2019 m.Pelningiausios įmonės Marijampolės sav. savivaldybėje 2019 m.Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Marijampolės sav. savivaldybėje 2019 m.