Kitų, niekur kitur nepriskirtų, maisto produktų gamyba įmonės Lietuvoje (EVRK 1089)
Sekcija C — Apdirbamoji gamyba
Aktyvios įmonės (2024)
110
Bendra apyvarta
124,1 mln €▲ 6,3%
Darbuotojai
778
Medianinė marža
3,8%
Augimas (metinis)
+6,3%
Sektoriaus apyvartos raida
Metinė suma, EUR
TOP 100 įmonių — EVRK 1089
Pagal naujausios prieinamos metinės ataskaitos apyvartą.
| # | Įmonė | Regionas | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai | Tendencija |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Uždaroji akcinė bendrovė "Valentis" | Vilnius | 37 333 636 | 5 253 553 | 139 | |
| 2 | UAB "Baltic egg production" | Plungės r. sav. | 26 267 061 | 1 671 036 | 82 | |
| 3 | UAB "Europe eggs" | Plungės r. sav. | 20 891 000 | −731 000 | 81 | |
| 4 | Uždaroji akcinė bendrovė "EKOPRODUKTAS" | Panevėžys | 6 696 704 | 1 657 830 | 18 | |
| 5 | UAB "KLINGAI" | Kaunas | 6 243 526 | 375 283 | 49 | |
| 6 | Uždaroji akcinė bendrovė "Margiris" | Kaunas | 6 205 593 | 144 854 | 71 | |
| 7 | UAB "Contract Pharma Solutions" | Kauno r. sav. | 5 921 201 | 1 554 460 | 45 | |
| 8 | UAB "Domus naturae" | Vilniaus r. sav. | 5 768 741 | 292 874 | 36 | |
| 9 | UAB "Frusela" | Kupiškis | 4 759 569 | 157 823 | 22 | |
| 10 | UAB "Gwangcheon nori" | Vilnius | 3 848 964 | 63 566 | 28 | |
| 11 | UAB "Medaus pirkliai" | Raseinių r. sav. | 2 374 090 | 262 771 | 11 | |
| 12 | UAB "BALTIC SNAILS" | Molėtų r. sav. | 2 301 634 | 658 829 | 54 | |
| 13 | UAB "Santamed LT" | Kauno r. sav. | 2 181 742 | 1 024 | 18 | |
| 14 | UAB "Nature Labs" | Vilnius | 1 942 142 | 244 356 | 6 | |
| 15 | UAB Ritamum pharma | Vilnius | 1 168 280 | 376 364 | 5 | |
| 16 | UAB MISHKAY Biotech | Vilniaus r. sav. | 998 524 | 88 462 | 7 | |
| 17 | Uždaroji akcinė bendrovė "BIOSOLA" | Vilnius | 930 773 | 17 175 | — | — |
| 18 | UAB Propack powder and formula | Skuodo r. sav. | 773 382 | 38 933 | 7 | |
| 19 | Uždaroji akcinė bendrovė "MEDICATA FILIA" | Vilnius | 742 360 | 28 220 | 19 | |
| 20 | UAB "Punuta" | Vilniaus r. sav. | 667 836 | −8 640 | 4 | |
| 21 | UAB BIOGAMI | Vilnius | 658 702 | −43 604 | 6 | |
| 22 | UAB Soulel | Šiauliai | 546 703 | 46 220 | 4 | |
| 23 | "Orivega", UAB | Kaunas | 513 021 | −248 375 | 6 | |
| 24 | UAB "Sotus" | Kaunas | 507 953 | −87 177 | 12 | |
| 25 | UAB "ProBIOduktai" | Vilnius | 495 731 | 49 421 | 8 | |
| 26 | UAB "Ledo meistrai" | Vilniaus r. sav. | 478 838 | 75 432 | 3 | |
| 27 | UAB "Žali žali" | Kauno r. sav. | 431 280 | 21 893 | 9 | |
| 28 | UAB "Baltijos preparatai" | Vilnius | 317 458 | 11 194 | 2 | |
| 29 | UŽDAROJI AKCINĖ BENDROVĖ "PAGARDŲ PASAULIS" | Vilnius | 313 600 | −4 552 | 2 | |
| 30 | MB "Unikor" | Kaunas | 296 330 | 5 896 | 1 | |
| 31 | UAB "Kontėna" | Kauno r. sav. | 276 096 | −78 335 | 8 | |
| 32 | UAB Riešutų sodas | Vilnius | 273 013 | 8 687 | 3 | |
| 33 | MB "Mp gamyba" | Vilnius | 259 815 | 15 995 | 5 | |
| 34 | UAB "EBIKO" | Vilnius | 246 583 | 28 194 | 5 | |
| 35 | MB "Sukčius" | Vilnius | 243 888 | 13 389 | 1 | |
| 36 | UAB "Sveika energija" | Vilnius | 220 065 | 33 891 | 1 | |
| 37 | UAB "SOJALITA" | Kauno r. sav. | 215 111 | −22 452 | 4 | |
| 38 | MB "Canna mella" | Kauno r. sav. | 206 001 | 42 811 | 2 | |
| 39 | MB "Du kočėlai" | Alytaus r. sav. | 176 608 | −26 106 | 11 | |
| 40 | UAB "Ilnada" | Rokiškis | 172 353 | 80 | 5 | |
| 41 | MB "Medaus magija" | Šilalės r. sav. | 163 740 | 23 894 | 1 | |
| 42 | MB "Ingamina" | Vilnius | 147 266 | −94 163 | 5 | |
| 43 | MB "Vaitoleta" | Jurbarko r. sav. | 143 556 | 26 511 | — | |
| 44 | MB "Vireita" | Kelmės r. sav. | 130 603 | 16 699 | 3 | |
| 45 | MB Flamingo LT | Vilnius | 122 533 | −3 006 | 4 | |
| 46 | UAB "Kovela" | Šiaulių r. sav. | 115 270 | −47 460 | 7 | |
| 47 | MB Edday | Vilniaus r. sav. | 106 167 | 4 334 | — | |
| 48 | UAB "Veganas" | Vilnius | 104 520 | 36 357 | 2 | |
| 49 | UAB Palvic Service | Vilnius | 102 254 | −23 764 | — | — |
| 50 | MB E. kepyklėlė | Vilniaus r. sav. | 90 289 | 2 439 | 2 | |
| 51 | UAB "Švenčių oazė" | Panevėžio r. sav. | 85 957 | −6 802 | 3 | |
| 52 | UAB "ONORINA" | Vilniaus r. sav. | 74 807 | −6 024 | 4 | |
| 53 | UAB "Elytės eklerai" | Kaunas | 54 260 | −8 560 | 2 | |
| 54 | Individuali įmonė | Klaipėda | 43 157 | −9 743 | 3 | — |
| 55 | UAB Biofarmacijos tyrimų laboratorija | Kaunas | 42 719 | −84 992 | 3 | — |
| 56 | MB "Traškio gėrybės" | Kaunas | 40 833 | 373 | — | |
| 57 | UAB "Livmedi" | Vilnius | 39 196 | −35 314 | 1 | |
| 58 | UAB "PROBIOVICTUS" | Palanga | 38 813 | 4 418 | 2 | |
| 59 | MB Ūkis Tyras | Jurbarko r. sav. | 38 363 | −14 782 | 1 | |
| 60 | MB "Gastroguru" | Vilniaus r. sav. | 38 234 | 8 895 | — | |
| 61 | UAB "Gardžiau nebūna" | Kaunas | 37 575 | −213 | 3 | |
| 62 | UAB "Gera karma" | Jonava | 36 437 | −20 036 | 1 | |
| 63 | Mažoji bendrija Jipis | Kauno r. sav. | 35 281 | −9 568 | — | |
| 64 | MB Minime desertai | Mažeikiai | 35 139 | 5 038 | — | |
| 65 | UAB "Vaišravana" | Vilnius | 30 930 | −15 729 | 3 | |
| 66 | UAB "Versus labs" | Kauno r. sav. | 26 755 | 10 276 | 1 | — |
| 67 | UAB "Loreta muliuolienė" | Lazdijų r. sav. | 25 926 | 899 | 2 | |
| 68 | Uždaroji akcinė bendrovė "Tautvita" | Kaunas | 23 573 | 3 075 | 2 | |
| 69 | MB Rogila | Kretinga | 23 007 | 8 052 | — | |
| 70 | MB "Kulagenas" | Kaunas | 21 664 | 45 | 3 | |
| 71 | MB Užburtas miškas | Rietavas | 20 640 | 7 931 | — | |
| 72 | Uždaroji akcinė bendrovė "VAIPA" | Kretinga | 18 019 | 3 522 | 5 | |
| 73 | MB "Tastybite" | Kauno r. sav. | 17 994 | 2 068 | — | |
| 74 | MB "Kajusta" | Pasvalio r. sav. | 17 450 | 1 890 | — | |
| 75 | MB "Margas lukštas" | Kauno r. sav. | 17 169 | 186 | — | |
| 76 | UAB "Delvesta" | Kretinga | 16 265 | −26 593 | 1 | |
| 77 | MB "Makt ir nėra" | Kazlų Rūdos sav. | 14 205 | 542 | — | |
| 78 | MB "GAMTOS ELEMENTAS" | Klaipėda | 12 722 | 6 | 1 | |
| 79 | MB Baltcab | Vilnius | 11 800 | 5 723 | 1 | — |
| 80 | Tortinė, MB | Vilnius | 11 067 | 285 | — | |
| 81 | UAB Lakada LT | Vilnius | 10 756 | −11 321 | 1 | — |
| 82 | UAB "Element lab" | Vilnius | 10 428 | −354 | 1 | |
| 83 | UAB Funkcinis maistas | Vilnius | 9 420 | −7 666 | 2 | |
| 84 | Mažoji bendrija Tastik crickets | Marijampolė | 8 697 | 249 | — | |
| 85 | UAB "INNOFOODS" | Kaunas | 5 236 | 1 879 | 1 | |
| 86 | MB Kumelynė | Vilniaus r. sav. | 4 812 | −4 335 | — | |
| 87 | MB Devynbitė | Vilkaviškis | 4 113 | −10 069 | — | |
| 88 | UAB "Asparagus" | Vilnius | 4 066 | 3 205 | 1 | |
| 89 | MB "Inomaistas" | Kaunas | 3 960 | 3 627 | — | |
| 90 | MB "Pievų Ieva" | Šiauliai | 3 394 | −324 | — | |
| 91 | UAB "Alpha green" | Kaunas | 3 000 | 917 | 1 | |
| 92 | MB "Libeva" | Kauno r. sav. | 2 614 | −2 019 | — | |
| 93 | MB Pharm Rise Baltic | Vilnius | 2 291 | −14 289 | — | — |
| 94 | UAB "Api'Phito Pharm" | Kauno miesto savivaldybės teritorija | 2 200 | 200 | — | — |
| 95 | MB "Linarsa" | Kaunas | 1 890 | −2 236 | — | |
| 96 | MB "WOW blyneliai" | Vilnius | 1 306 | −14 350 | — | — |
| 97 | UAB "Amberlana" | Vilnius | 1 195 | −688 | 1 | |
| 98 | UAB "Kmokas" | Vilniaus miesto savivaldybės teritorija | 813 | −1 547 | — | — |
| 99 | UAB "Positive Snacks" | Vilnius | 607 | 95 | 1 | — |
| 100 | MB Ronas | Trakų r. sav. | 494 | −13 539 | — |
Pasiskirstymas pagal regioną
Ataskaitas pateikusios įmonės 2024 m.
| Regionas | Įmonės | Apyvarta | Darbuotojai | Medianinė marža |
|---|---|---|---|---|
| Vilnius | 33 | 47 949 730 | 243 | 3,5% |
| Plungės r. sav. | 1 | 26 267 061 | 82 | 6,4% |
| Kaunas | 16 | 13 633 576 | 148 | −0,2% |
| Kauno r. sav. | 12 | 9 331 244 | 87 | 3,1% |
| Vilniaus r. sav. | 9 | 8 228 248 | 56 | 4,6% |
| Panevėžys | 2 | 6 696 704 | 19 | 24,8% |
| Kupiškis | 1 | 4 759 569 | 22 | 3,3% |
| Raseinių r. sav. | 1 | 2 374 090 | 11 | 11,1% |
| Molėtų r. sav. | 1 | 2 301 634 | 54 | 28,6% |
| Skuodo r. sav. | 1 | 773 382 | 7 | 5,0% |
| Šiauliai | 4 | 550 097 | 5 | 8,5% |
| Jurbarko r. sav. | 2 | 181 919 | 1 | −10,0% |
| Alytaus r. sav. | 1 | 176 608 | 11 | −14,8% |
| Rokiškis | 1 | 172 353 | 5 | 0,0% |
| Šilalės r. sav. | 1 | 163 740 | 1 | 14,6% |
| Kelmės r. sav. | 1 | 130 603 | 3 | 12,8% |
| Šiaulių r. sav. | 1 | 115 270 | 7 | −41,2% |
| Panevėžio r. sav. | 1 | 85 957 | 3 | −7,9% |
| Kretinga | 3 | 57 291 | 6 | 19,5% |
| Palanga | 2 | 38 813 | 3 | 11,4% |
| Mažeikiai | 1 | 35 139 | — | 14,3% |
| Lazdijų r. sav. | 1 | 25 926 | 2 | 3,5% |
| Rietavas | 1 | 20 640 | — | 38,4% |
| Pasvalio r. sav. | 1 | 17 450 | — | 10,8% |
| Kazlų Rūdos sav. | 1 | 14 205 | — | 3,8% |
| Marijampolė | 1 | 8 697 | — | — |
| Vilkaviškis | 1 | 4 113 | — | — |
| Trakų r. sav. | 1 | 494 | — | — |
| Raseiniai | 1 | 0 | — | — |
| Klaipėdos r. sav. | 1 | 0 | — | — |
| Zarasų r. sav. | 2 | — | 1 | — |
| Rietavo sav. | 1 | — | — | — |
| Pagėgių sav. | 1 | — | 1 | — |
| Utenos r. sav. | 1 | — | — | — |
| Anykščių r. sav. | 1 | — | — | — |
Veiklos srities reitingai
Didžiausi darbdaviai kitų, niekur kitur nepriskirtų, maisto produktų gamyba veiklos srityje 2024 m.TOP 25 įmonių kitų, niekur kitur nepriskirtų, maisto produktų gamyba veiklos srityje pagal apyvartą 2024 m.Sparčiausiai augančios įmonės kitų, niekur kitur nepriskirtų, maisto produktų gamyba veiklos srityje 2024 m.Pelningiausios įmonės kitų, niekur kitur nepriskirtų, maisto produktų gamyba veiklos srityje 2024 m.Didžiausi darbdaviai kitų, niekur kitur nepriskirtų, maisto produktų gamyba veiklos srityje 2023 m.TOP 25 įmonių kitų, niekur kitur nepriskirtų, maisto produktų gamyba veiklos srityje pagal apyvartą 2023 m.Sparčiausiai augančios įmonės kitų, niekur kitur nepriskirtų, maisto produktų gamyba veiklos srityje 2023 m.Pelningiausios įmonės kitų, niekur kitur nepriskirtų, maisto produktų gamyba veiklos srityje 2023 m.Didžiausi darbdaviai kitų, niekur kitur nepriskirtų, maisto produktų gamyba veiklos srityje 2022 m.TOP 25 įmonių kitų, niekur kitur nepriskirtų, maisto produktų gamyba veiklos srityje pagal apyvartą 2022 m.Sparčiausiai augančios įmonės kitų, niekur kitur nepriskirtų, maisto produktų gamyba veiklos srityje 2022 m.Pelningiausios įmonės kitų, niekur kitur nepriskirtų, maisto produktų gamyba veiklos srityje 2022 m.
Susijusios veiklos sritys
- 1080 — Kitų maisto produktų gamyba
- 1081 — Cukraus gamyba
- 1082 — Kakavos, šokolado ir cukraus saldumynų gamyba
- 1083 — Arbatos ir kavos apdorojimas ir perdirbimas
- 1084 — Užgardų ir pagardų gamyba
- 1085 — Paruoštų valgių ir patiekalų gamyba
- 1086 — Homogenizuotų ir dietinių maisto produktų gamyba
- 1000 — Maisto produktų gamyba