Kakavos, šokolado ir cukraus saldumynų gamyba įmonės Lietuvoje (EVRK 1082)
Sekcija C — Apdirbamoji gamyba
Aktyvios įmonės (2024)
34
Bendra apyvarta
147,1 mln €▲ 18,7%
Darbuotojai
1 247
Medianinė marža
5,1%
Augimas (metinis)
+18,7%
Sektoriaus apyvartos raida
Metinė suma, EUR
TOP 33 įmonių — EVRK 1082
Pagal naujausios prieinamos metinės ataskaitos apyvartą.
| # | Įmonė | Regionas | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai | Tendencija |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Akcinė bendrovė "Vilniaus pergalė" | Vilnius | 56 741 000 | 1 837 000 | 312 | |
| 2 | UAB "Mondelez Lietuva Production" | Kaunas | 27 950 539 | 1 699 164 | 384 | |
| 3 | UAB Baltic cocoa | Alytus | 23 379 382 | 794 213 | 41 | |
| 4 | Uždaroji akcinė bendrovė "Rūta" | Šiauliai | 17 094 058 | 1 001 440 | 294 | |
| 5 | UAB "Meškėnas" | Vilnius | 6 241 460 | 831 206 | 34 | |
| 6 | Uždaroji akcinė bendrovė "Mogemas" | Pasvalys | 3 414 775 | 778 901 | 10 | |
| 7 | UAB "Choco Group" | Kauno r. sav. | 3 191 399 | 450 443 | 18 | |
| 8 | UAB "ROSHEN" | Klaipėda | 2 896 645 | 149 008 | 28 | |
| 9 | UAB "AJ šokoladas" | Vilnius | 1 768 759 | 63 751 | 39 | |
| 10 | UAB "Presberia" | Vilnius | 1 274 337 | 64 228 | 13 | |
| 11 | Uždaroji akcinė bendrovė "Saldi sala" | Kaunas | 663 362 | 61 159 | 15 | |
| 12 | EP gamyba, UAB | Kaunas | 516 487 | −116 705 | 12 | |
| 13 | Uždaroji akcinė bendrovė "CONDITOR" | Vilniaus r. sav. | 390 262 | −14 236 | 12 | |
| 14 | UAB "Skonio virusas" | Klaipėda | 331 226 | −131 652 | 13 | |
| 15 | UAB "Mulate" | Druskininkų sav. | 275 821 | 13 259 | 3 | |
| 16 | UAB "Naivu" | Utenos r. sav. | 256 364 | 22 580 | 2 | |
| 17 | UAB La Naya | Vilniaus r. sav. | 167 574 | −157 858 | 3 | |
| 18 | MB Dvaro saldaininė | Kretinga | 125 118 | −22 842 | 2 | |
| 19 | UAB "Raudonoji frezija" | Elektrėnų sav. | 92 949 | −20 977 | 3 | |
| 20 | MB "Morenas" | Vilnius | 74 903 | 8 141 | — | |
| 21 | UAB "ATUTU" | Vilnius | 65 600 | 8 641 | 2 | |
| 22 | Uždaroji akcinė bendrovė Rokiškio karvutė | Rokiškio r. sav. | 55 810 | 16 944 | 1 | |
| 23 | MB "Mama noriu dar" | Kauno r. sav. | 50 273 | 20 765 | — | — |
| 24 | UAB Premium Cocoa | Vilniaus r. sav. | 42 543 | −715 | 1 | |
| 25 | UAB "Ananda cacao" | Vilnius | 38 490 | 4 047 | 4 | |
| 26 | UAB "Cacao Beans" | Vilniaus r. sav. | 34 042 | −10 898 | 3 | |
| 27 | MB "Ledinukas" | Kauno r. sav. | 33 681 | 552 | 2 | |
| 28 | UAB "My Toothsome" | Kauno r. sav. | 20 556 | −50 403 | 3 | |
| 29 | MB "Real cacao" | Kauno r. sav. | 17 721 | −10 167 | — | — |
| 30 | UAB "Laimutės skanumėliai" | Jonava | 14 324 | −2 151 | 3 | |
| 31 | MB "Katemadė" | Visaginas | 9 096 | −4 505 | — | |
| 32 | MB "Aliventa" | Vilnius | 3 828 | 875 | — | |
| 33 | MB Frozena | Panevėžys | 148 | −4 263 | — | — |
Pasiskirstymas pagal regioną
Ataskaitas pateikusios įmonės 2024 m.
| Regionas | Įmonės | Apyvarta | Darbuotojai | Medianinė marža |
|---|---|---|---|---|
| Vilnius | 10 | 66 208 377 | 404 | 10,5% |
| Kaunas | 3 | 29 130 388 | 411 | 6,1% |
| Alytus | 1 | 23 379 382 | 41 | 3,4% |
| Šiauliai | 1 | 17 094 058 | 294 | 5,9% |
| Pasvalys | 1 | 3 414 775 | 10 | 22,8% |
| Kauno r. sav. | 5 | 3 293 074 | 20 | 7,9% |
| Klaipėda | 2 | 3 227 871 | 41 | −17,3% |
| Vilniaus r. sav. | 2 | 557 836 | 15 | −48,9% |
| Druskininkų sav. | 1 | 275 821 | 3 | 4,8% |
| Utenos r. sav. | 1 | 256 364 | 2 | 8,8% |
| Kretinga | 1 | 125 118 | 2 | −18,3% |
| Elektrėnų sav. | 1 | 92 949 | 3 | −22,6% |
| Rokiškio r. sav. | 1 | 55 810 | 1 | 30,4% |
| Visaginas | 1 | 9 096 | — | — |
| Panevėžys | 1 | 148 | — | — |
| Telšių r. sav. | 1 | — | — | — |
| Klaipėdos r. sav. | 1 | — | — | — |
Veiklos srities reitingai
Didžiausi darbdaviai kakavos, šokolado ir cukraus saldumynų gamyba veiklos srityje 2024 m.TOP 25 įmonių kakavos, šokolado ir cukraus saldumynų gamyba veiklos srityje pagal apyvartą 2024 m.Sparčiausiai augančios įmonės kakavos, šokolado ir cukraus saldumynų gamyba veiklos srityje 2024 m.Pelningiausios įmonės kakavos, šokolado ir cukraus saldumynų gamyba veiklos srityje 2024 m.Didžiausi darbdaviai kakavos, šokolado ir cukraus saldumynų gamyba veiklos srityje 2023 m.TOP 25 įmonių kakavos, šokolado ir cukraus saldumynų gamyba veiklos srityje pagal apyvartą 2023 m.Sparčiausiai augančios įmonės kakavos, šokolado ir cukraus saldumynų gamyba veiklos srityje 2023 m.Pelningiausios įmonės kakavos, šokolado ir cukraus saldumynų gamyba veiklos srityje 2023 m.Didžiausi darbdaviai kakavos, šokolado ir cukraus saldumynų gamyba veiklos srityje 2022 m.TOP 25 įmonių kakavos, šokolado ir cukraus saldumynų gamyba veiklos srityje pagal apyvartą 2022 m.Sparčiausiai augančios įmonės kakavos, šokolado ir cukraus saldumynų gamyba veiklos srityje 2022 m.Pelningiausios įmonės kakavos, šokolado ir cukraus saldumynų gamyba veiklos srityje 2022 m.
Susijusios veiklos sritys
- 1080 — Kitų maisto produktų gamyba
- 1081 — Cukraus gamyba
- 1083 — Arbatos ir kavos apdorojimas ir perdirbimas
- 1084 — Užgardų ir pagardų gamyba
- 1085 — Paruoštų valgių ir patiekalų gamyba
- 1086 — Homogenizuotų ir dietinių maisto produktų gamyba
- 1089 — Kitų, niekur kitur nepriskirtų, maisto produktų gamyba
- 1000 — Maisto produktų gamyba