Arbatos ir kavos apdorojimas ir perdirbimas įmonės Lietuvoje (EVRK 1083)
Sekcija C — Apdirbamoji gamyba
Aktyvios įmonės (2024)
23
Bendra apyvarta
34,3 mln €▲ 13,7%
Darbuotojai
252
Medianinė marža
3,7%
Augimas (metinis)
+13,7%
Sektoriaus apyvartos raida
Metinė suma, EUR
TOP 22 įmonių — EVRK 1083
Pagal naujausios prieinamos metinės ataskaitos apyvartą.
| # | Įmonė | Regionas | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai | Tendencija |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | UAB "Kavos bankas" | Kaunas | 10 778 759 | 431 076 | 41 | |
| 2 | Uždaroji akcinė bendrovė "ŠVENČIONIŲ VAISTAŽOLĖS" | Švenčionys | 8 642 800 | 321 857 | 105 | |
| 3 | Uždaroji akcinė bendrovė "Acorus calamus" | Pakruojis | 6 414 067 | 264 235 | 21 | |
| 4 | UAB "Vero Coffee House" | Kaunas | 2 603 843 | 133 604 | 13 | |
| 5 | UAB "Šviežia kava" | Vilniaus r. sav. | 1 766 517 | 6 957 | 16 | |
| 6 | Uždaroji akcinė bendrovė "ESIDA" | Vilnius | 1 402 523 | 23 253 | 34 | |
| 7 | UAB VESARTA | Vilnius | 1 227 262 | 161 184 | 6 | |
| 8 | UAB "Kavos gurmanai" | Kaunas | 431 251 | 63 835 | 4 | |
| 9 | UAB "Kavos pirklys" | Klaipėda | 369 091 | 66 568 | 2 | |
| 10 | Individuali įmonė | Švenčionių r. sav. | 247 501 | 16 363 | 8 | |
| 11 | MB "Užupių manufaktūra" | Ukmergės r. sav. | 246 864 | 6 892 | 5 | |
| 12 | MB "Kanapių sodai" | Kauno r. sav. | 242 426 | 15 160 | — | |
| 13 | UAB "Jadvygos žolės" | Mažeikių r. sav. | 161 584 | −34 405 | 12 | |
| 14 | MB "Geros dienos kava" | Vilnius | 60 066 | −1 205 | — | |
| 15 | MB Kavos dirbtuvės | Kaunas | 40 140 | −5 981 | 1 | |
| 16 | MB Audrutė | Klaipėda | 34 516 | 1 115 | — | — |
| 17 | UAB Memel Lab | Klaipėda | 17 655 | −1 678 | 2 | |
| 18 | UAB "Arbata ir vaistažolės" | Kaunas | 7 151 | −3 343 | 1 | |
| 19 | MB "GALKAVOS" | Vilnius | 2 032 | −3 163 | — | — |
| 20 | MB "Kavos uoga" | Kupiškio r. sav. | 461 | −1 015 | — | |
| 21 | MB "Pelėdos Kava" | Jurbarkas | 0 | 0 | — | |
| 22 | MB "Maža sala" | Molėtai | 0 | −129 | — | — |
Pasiskirstymas pagal regioną
Ataskaitas pateikusios įmonės 2024 m.
| Regionas | Įmonės | Apyvarta | Darbuotojai | Medianinė marža |
|---|---|---|---|---|
| Kaunas | 6 | 13 861 144 | 60 | 4,6% |
| Švenčionys | 1 | 8 642 800 | 105 | 3,7% |
| Pakruojis | 1 | 6 414 067 | 21 | 4,1% |
| Vilnius | 5 | 2 691 883 | 40 | 1,7% |
| Vilniaus r. sav. | 1 | 1 766 517 | 16 | 0,4% |
| Klaipėda | 4 | 421 262 | 5 | 3,2% |
| Ukmergės r. sav. | 1 | 246 864 | 5 | 2,8% |
| Kauno r. sav. | 1 | 242 426 | — | 6,3% |
| Kupiškio r. sav. | 1 | 461 | — | — |
| Molėtai | 1 | 0 | — | — |
| Jurbarkas | 1 | 0 | — | — |
Veiklos srities reitingai
Didžiausi darbdaviai arbatos ir kavos apdorojimas ir perdirbimas veiklos srityje 2024 m.TOP 18 įmonių arbatos ir kavos apdorojimas ir perdirbimas veiklos srityje pagal apyvartą 2024 m.Pelningiausios įmonės arbatos ir kavos apdorojimas ir perdirbimas veiklos srityje 2024 m.Didžiausi darbdaviai arbatos ir kavos apdorojimas ir perdirbimas veiklos srityje 2023 m.TOP 16 įmonių arbatos ir kavos apdorojimas ir perdirbimas veiklos srityje pagal apyvartą 2023 m.Pelningiausios įmonės arbatos ir kavos apdorojimas ir perdirbimas veiklos srityje 2023 m.Didžiausi darbdaviai arbatos ir kavos apdorojimas ir perdirbimas veiklos srityje 2022 m.TOP 17 įmonių arbatos ir kavos apdorojimas ir perdirbimas veiklos srityje pagal apyvartą 2022 m.Pelningiausios įmonės arbatos ir kavos apdorojimas ir perdirbimas veiklos srityje 2022 m.
Susijusios veiklos sritys
- 1080 — Kitų maisto produktų gamyba
- 1081 — Cukraus gamyba
- 1082 — Kakavos, šokolado ir cukraus saldumynų gamyba
- 1084 — Užgardų ir pagardų gamyba
- 1085 — Paruoštų valgių ir patiekalų gamyba
- 1086 — Homogenizuotų ir dietinių maisto produktų gamyba
- 1089 — Kitų, niekur kitur nepriskirtų, maisto produktų gamyba
- 1000 — Maisto produktų gamyba