Paruoštų valgių ir patiekalų gamyba įmonės Lietuvoje (EVRK 1085)
Sekcija C — Apdirbamoji gamyba
Aktyvios įmonės (2024)
50
Bendra apyvarta
94,7 mln €▲ 9,8%
Darbuotojai
1 121
Medianinė marža
4,3%
Augimas (metinis)
+9,8%
Sektoriaus apyvartos raida
Metinė suma, EUR
TOP 58 įmonių — EVRK 1085
Pagal naujausios prieinamos metinės ataskaitos apyvartą.
| # | Įmonė | Regionas | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai | Tendencija |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | UAB "Orka foods" | Plungės r. sav. | 31 222 000 | 4 966 000 | 201 | |
| 2 | Uždaroji akcinė bendrovė "CAMARGO" | Vilniaus r. sav. | 12 506 659 | 702 304 | 92 | |
| 3 | UAB "Liūtukas" ir Ko | Kaunas | 10 545 200 | 738 281 | 103 | |
| 4 | Uždaroji akcinė bendrovė "KOGUS" | Visagino sav. | 8 787 596 | 1 771 915 | 120 | |
| 5 | Uždaroji akcinė bendrovė "Judex" | Kaunas | 8 424 056 | 385 571 | 95 | |
| 6 | UAB "Maisto namai" | Panevėžys | 7 865 000 | −319 000 | 126 | |
| 7 | Uždaroji akcinė bendrovė "POVYDĖ" | Panevėžys | 3 529 392 | 58 829 | 74 | |
| 8 | UAB "Roko virtuvė" | Ukmergės r. sav. | 2 455 993 | 151 478 | 70 | |
| 9 | UAB Food haus | Vilnius | 2 225 184 | 134 094 | 29 | |
| 10 | UAB "Tavijuta" | Panevėžys | 1 920 567 | 82 655 | 37 | |
| 11 | UAB "MAŽOJI RAGAINĖ" | Vilnius | 1 719 290 | −135 313 | 40 | |
| 12 | Uždaroji akcinė bendrovė "Miltinuko receptas" | Joniškio r. sav. | 1 088 927 | 78 394 | 27 | |
| 13 | UAB D. Gelombickienė ir partneriai | Kaišiadorių r. sav. | 1 068 871 | 17 379 | 25 | |
| 14 | UAB "Skonio paslaptis" | Vilniaus r. sav. | 990 356 | 18 867 | 24 | |
| 15 | UAB "Maisto ūkis" | Vilnius | 932 809 | −1 439 | 10 | |
| 16 | Uždaroji akcinė bendrovė "VESTA-INTER" | Šakių r. sav. | 712 590 | 110 736 | 9 | |
| 17 | MB Multi skonis | Vilnius | 569 668 | 69 801 | 17 | |
| 18 | UAB "Daigita" | Vilnius | 466 148 | 19 401 | 13 | |
| 19 | UAB "Švaros piramidė" | Šiauliai | 444 787 | 313 | 28 | |
| 20 | UAB "RESTERA" | Telšiai | 397 601 | 6 676 | 12 | |
| 21 | Maisto karalystė UAB | Kaunas | 356 223 | 3 424 | 16 | |
| 22 | UAB "Šokolado gama" | Biržai | 314 829 | 1 909 | 9 | |
| 23 | UAB "Ramvida" | Kaunas | 294 489 | 75 459 | 5 | |
| 24 | UAB "Glongas" | Prienai | 203 626 | −85 915 | 13 | |
| 25 | UAB "Milta" | Alytus | 183 244 | −1 827 | 8 | |
| 26 | MB "Skrandžio rūbas" | Vilnius | 143 042 | 51 980 | 1 | |
| 27 | MB Ragaujam | Kaunas | 111 982 | 18 727 | 1 | — |
| 28 | TEVRI, UAB | Klaipėda | 107 323 | −6 613 | 5 | |
| 29 | MB Baltic Brew | Vilnius | 106 745 | −13 295 | 4 | |
| 30 | UAB VALDARAGIS | Anykščių r. sav. | 98 124 | 1 303 | 5 | |
| 31 | RATUTELA, UAB | Kaunas | 74 954 | −78 303 | 6 | |
| 32 | MB "Girios dovana" | Molėtų r. sav. | 74 316 | 3 792 | 1 | |
| 33 | MB Take & Bake | Vilnius | 72 827 | 5 000 | — | |
| 34 | UAB "Nekukliai" | Kaunas | 51 449 | −10 469 | 3 | |
| 35 | UAB "Vidulė" | Panevėžio r. sav. | 46 611 | 12 759 | 3 | |
| 36 | VšĮ Pas Totorius | Vilniaus r. sav. | 27 802 | −663 | 1 | |
| 37 | MB "Palaimintos rankos" | Kauno r. sav. | 22 775 | 2 690 | — | — |
| 38 | MB "Skonio versmė" | Varėnos r. sav. | 19 618 | 3 584 | — | — |
| 39 | MB Sambaris | Zarasai | 18 562 | 4 065 | — | |
| 40 | MB "Gardus kąsnis" | Vilnius | 15 163 | 69 | — | |
| 41 | MB "Miško versmė" | Druskininkai | 14 012 | 6 650 | — | |
| 42 | MB SOTI užkandžiai | Kauno r. sav. | 12 557 | 2 652 | 1 | |
| 43 | UAB "VILTADA" | Kėdainiai | 12 000 | 10 608 | 1 | |
| 44 | MB "Mažoji virtuvė" | Vilnius | 10 781 | −3 638 | — | |
| 45 | MB "Vaitelių kebabai" | Klaipėdos r. sav. | 10 656 | 303 | — | |
| 46 | MB "Metalšlifas" | Kauno r. sav. | 5 000 | 4 721 | — | |
| 47 | MB "Rituami" | Alytus | 3 428 | 245 | 1 | |
| 48 | KRAUTUVĖLĖ 24/7, UAB | Vilniaus m. sav. | 2 293 | −259 | — | — |
| 49 | UAB "MERSSY" | Akmenės r. sav. | 2 000 | −21 102 | — | |
| 50 | MB "Juodi reikalai" | Vilniaus miesto savivaldybės teritorija | 1 030 | 274 | — | |
| 51 | UAB "AGROGRUPĖ" | Kaunas | 100 | −23 328 | — | |
| 52 | MB Gaspadienė | Prienų r. sav. | 10 | −20 | — | — |
| 53 | UAB "Sunnyfrost" | Vilnius | 0 | 0 | 1 | |
| 54 | Uždaroji akcinė bendrovė "Lukšinės kaimo kepykla" | Vilniaus r. sav. | 0 | 0 | — | |
| 55 | MB "Indrava" | Radviliškis | 0 | 0 | — | |
| 56 | MB "Legena" | Vilnius | 0 | 0 | — | |
| 57 | MB MAGNUS GUSTUS | Kaišiadorys | 0 | 0 | — | |
| 58 | UAB "Sublimacija" | Klaipėdos r. sav. | −54 | −54 | — | — |
Pasiskirstymas pagal regioną
Ataskaitas pateikusios įmonės 2024 m.
| Regionas | Įmonės | Apyvarta | Darbuotojai | Medianinė marža |
|---|---|---|---|---|
| Plungės r. sav. | 1 | 31 222 000 | 201 | 15,9% |
| Kaunas | 6 | 19 783 399 | 223 | 5,8% |
| Vilniaus r. sav. | 3 | 13 524 817 | 117 | 1,9% |
| Panevėžys | 2 | 9 785 567 | 163 | 0,1% |
| Visagino sav. | 1 | 8 787 596 | 120 | 20,2% |
| Vilnius | 10 | 4 326 498 | 76 | 0,5% |
| Ukmergės r. sav. | 1 | 2 455 993 | 70 | 6,2% |
| Joniškio r. sav. | 1 | 1 088 927 | 27 | 7,2% |
| Kaišiadorių r. sav. | 1 | 1 068 871 | 25 | 1,6% |
| Šakių r. sav. | 1 | 712 590 | 9 | 15,5% |
| Šiauliai | 1 | 444 787 | 28 | 0,1% |
| Telšiai | 1 | 397 601 | 12 | 1,7% |
| Biržai | 1 | 314 829 | 9 | 0,6% |
| Prienai | 1 | 203 626 | 13 | −42,2% |
| Alytus | 2 | 186 672 | 9 | −1,0% |
| Klaipėda | 1 | 107 323 | 5 | −6,2% |
| Anykščių r. sav. | 2 | 98 124 | 5 | 1,3% |
| Molėtų r. sav. | 1 | 74 316 | 1 | 5,1% |
| Panevėžio r. sav. | 1 | 46 611 | 3 | 27,4% |
| Kauno r. sav. | 4 | 40 332 | 3 | 16,5% |
| Varėnos r. sav. | 1 | 19 618 | — | 18,3% |
| Zarasai | 1 | 18 562 | — | 21,9% |
| Kėdainiai | 1 | 12 000 | 1 | 88,4% |
| Klaipėdos r. sav. | 3 | 10 602 | 1 | 2,8% |
| Vilniaus m. sav. | 1 | 2 293 | — | — |
| Prienų r. sav. | 1 | 10 | — | — |
Veiklos srities reitingai
Didžiausi darbdaviai paruoštų valgių ir patiekalų gamyba veiklos srityje 2024 m.TOP 25 įmonių paruoštų valgių ir patiekalų gamyba veiklos srityje pagal apyvartą 2024 m.Sparčiausiai augančios įmonės paruoštų valgių ir patiekalų gamyba veiklos srityje 2024 m.Pelningiausios įmonės paruoštų valgių ir patiekalų gamyba veiklos srityje 2024 m.Didžiausi darbdaviai paruoštų valgių ir patiekalų gamyba veiklos srityje 2023 m.TOP 25 įmonių paruoštų valgių ir patiekalų gamyba veiklos srityje pagal apyvartą 2023 m.Sparčiausiai augančios įmonės paruoštų valgių ir patiekalų gamyba veiklos srityje 2023 m.Pelningiausios įmonės paruoštų valgių ir patiekalų gamyba veiklos srityje 2023 m.Didžiausi darbdaviai paruoštų valgių ir patiekalų gamyba veiklos srityje 2022 m.TOP 25 įmonių paruoštų valgių ir patiekalų gamyba veiklos srityje pagal apyvartą 2022 m.Sparčiausiai augančios įmonės paruoštų valgių ir patiekalų gamyba veiklos srityje 2022 m.Pelningiausios įmonės paruoštų valgių ir patiekalų gamyba veiklos srityje 2022 m.
Susijusios veiklos sritys
- 1080 — Kitų maisto produktų gamyba
- 1081 — Cukraus gamyba
- 1082 — Kakavos, šokolado ir cukraus saldumynų gamyba
- 1083 — Arbatos ir kavos apdorojimas ir perdirbimas
- 1084 — Užgardų ir pagardų gamyba
- 1086 — Homogenizuotų ir dietinių maisto produktų gamyba
- 1089 — Kitų, niekur kitur nepriskirtų, maisto produktų gamyba
- 1000 — Maisto produktų gamyba