Užgardų ir pagardų gamyba įmonės Lietuvoje (EVRK 1084)
Sekcija C — Apdirbamoji gamyba
Aktyvios įmonės (2024)
27
Bendra apyvarta
51,6 mln €▼ 1,0%
Darbuotojai
353
Medianinė marža
3,4%
Augimas (metinis)
−1,0%
Sektoriaus apyvartos raida
Metinė suma, EUR
TOP 28 įmonių — EVRK 1084
Pagal naujausios prieinamos metinės ataskaitos apyvartą.
| # | Įmonė | Regionas | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai | Tendencija |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | UAB "Daumantai LT" | Kėdainių r. sav. | 12 627 277 | 883 645 | 75 | |
| 2 | Uždaroji akcinė bendrovė "Sauda" | Kauno r. sav. | 8 905 516 | 184 451 | 73 | |
| 3 | UAB "SPAISVILĖ" | Tauragės r. sav. | 8 191 424 | 393 131 | 63 | |
| 4 | UAB "Veiverių skonis" | Prienų r. sav. | 7 872 768 | 80 794 | 25 | |
| 5 | UAB "ANEXO" | Kaišiadorys | 5 060 296 | 1 135 423 | 17 | |
| 6 | Akcinė bendrovė "Actas" | Šalčininkų r. sav. | 3 814 742 | 221 238 | 32 | |
| 7 | UAB "Saldva" | Širvintų r. sav. | 3 237 997 | 199 606 | 39 | |
| 8 | UAB BUGA LT | Vilnius | 1 033 475 | 1 030 | 12 | |
| 9 | Uždaroji akcinė bendrovė "VILNIAUS KONSERVAI" | Vilniaus r. sav. | 859 779 | −147 635 | 22 | |
| 10 | Lietuvos ir Vokietijos uždaroji akcinė bendrovė "KAIŠIADORĖLIAI" | Kaišiadorių r. sav. | 234 484 | −2 759 | 5 | |
| 11 | UAB "Tomata" | Kaunas | 116 795 | −21 998 | 4 | |
| 12 | MB "Maži mamutai" | Vilnius | 91 360 | 9 138 | — | |
| 13 | UAB "Food Ideas" | Kėdainių r. sav. | 75 332 | 24 236 | 1 | |
| 14 | UAB "Sveikatos sauja" | Molėtų r. sav. | 71 839 | 258 | 3 | |
| 15 | MB "Artrūna" | Kretingos r. sav. | 53 627 | 4 819 | — | |
| 16 | MB "Smagurys" | Kauno r. sav. | 51 745 | −25 684 | — | |
| 17 | Uždaroji akcinė bendrovė "VALDORFO DIDMENOS" | Vilniaus r. sav. | 43 357 | −57 299 | 4 | |
| 18 | MB Riešutai ir draugai | Vilkaviškio r. sav. | 35 370 | −1 997 | — | — |
| 19 | MB "Arti namų" | Kaunas | 24 807 | −4 689 | 1 | |
| 20 | UAB "Kaunas spice" | Kaunas | 23 606 | 173 | 1 | |
| 21 | MB Chilli vanilli | Vilnius | 19 220 | 1 804 | — | — |
| 22 | MB "HOW" | Šilutė | 14 628 | 7 784 | — | |
| 23 | MB "Kanda žandą" | Vilnius | 9 548 | 6 197 | — | — |
| 24 | MB "Agilės ūkis" | Kauno r. sav. | 8 981 | −7 169 | — | — |
| 25 | MB Eatamins | Vilnius | 8 029 | −3 845 | — | — |
| 26 | MB "129 eliksyrai" | Kaišiadorių r. sav. | 2 151 | −890 | — | |
| 27 | MB Indis | Šakių r. sav. | 121 | −1 803 | — | |
| 28 | Uždaroji akcinė bendrovė "Preskonita" | Vilniaus r. sav. | 5 | −2 983 | — |
Pasiskirstymas pagal regioną
Ataskaitas pateikusios įmonės 2024 m.
| Regionas | Įmonės | Apyvarta | Darbuotojai | Medianinė marža |
|---|---|---|---|---|
| Kėdainių r. sav. | 2 | 12 702 609 | 76 | 19,6% |
| Kauno r. sav. | 2 | 8 957 261 | 73 | −23,8% |
| Tauragės r. sav. | 1 | 8 191 424 | 63 | 4,8% |
| Prienų r. sav. | 1 | 7 872 768 | 25 | 1,0% |
| Kaišiadorys | 1 | 5 060 296 | 17 | 22,4% |
| Šalčininkų r. sav. | 1 | 3 814 742 | 32 | 5,8% |
| Širvintų r. sav. | 1 | 3 237 997 | 39 | 6,2% |
| Vilnius | 5 | 1 161 632 | 12 | 9,4% |
| Kaišiadorių r. sav. | 2 | 236 635 | 5 | −1,2% |
| Kaunas | 5 | 165 208 | 8 | −18,8% |
| Molėtų r. sav. | 1 | 71 839 | 3 | 0,4% |
| Kretingos r. sav. | 1 | 53 627 | — | 9,0% |
| Vilkaviškio r. sav. | 1 | 35 370 | — | −5,6% |
| Šilutė | 1 | 14 628 | — | 53,2% |
| Šakių r. sav. | 2 | 121 | — | — |
Veiklos srities reitingai
Didžiausi darbdaviai užgardų ir pagardų gamyba veiklos srityje 2024 m.TOP 24 įmonių užgardų ir pagardų gamyba veiklos srityje pagal apyvartą 2024 m.Pelningiausios įmonės užgardų ir pagardų gamyba veiklos srityje 2024 m.Didžiausi darbdaviai užgardų ir pagardų gamyba veiklos srityje 2023 m.TOP 19 įmonių užgardų ir pagardų gamyba veiklos srityje pagal apyvartą 2023 m.Pelningiausios įmonės užgardų ir pagardų gamyba veiklos srityje 2023 m.Didžiausi darbdaviai užgardų ir pagardų gamyba veiklos srityje 2022 m.TOP 19 įmonių užgardų ir pagardų gamyba veiklos srityje pagal apyvartą 2022 m.Pelningiausios įmonės užgardų ir pagardų gamyba veiklos srityje 2022 m.
Susijusios veiklos sritys
- 1080 — Kitų maisto produktų gamyba
- 1081 — Cukraus gamyba
- 1082 — Kakavos, šokolado ir cukraus saldumynų gamyba
- 1083 — Arbatos ir kavos apdorojimas ir perdirbimas
- 1085 — Paruoštų valgių ir patiekalų gamyba
- 1086 — Homogenizuotų ir dietinių maisto produktų gamyba
- 1089 — Kitų, niekur kitur nepriskirtų, maisto produktų gamyba
- 1000 — Maisto produktų gamyba