UAB "Orbitis" — įmonės kodas 304825907
- Įmonės kodas
- 304825907
- PVN nr.
- LT100011852814
- Regionas / savivaldybė
- Molėtų r. sav.
- Miestas
- Jaurų I k.
- Adresas
- Molėtų r. sav., Luokesos sen., Jaurų I k., Pušyno g. 29, LT-33163, 33163 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 6210 — Kita kompiuterių programavimo veikla
- Teisinė forma
- Uždaroji akcinė bendrovė
- Registracijos data
- Tue Apr 10
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2018–2025, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 57 242 | 287 527 | 1 758 727 | 1 282 532 | 147 987 | 571 313 | 156 660 | 193 716 |
| Visos pajamos | 57 242 | 287 527 | 1 758 727 | 1 282 532 | 147 987 | 571 313 | 156 660 | 193 716 |
| Pelnas prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 541 326 | 43 619 | 0 | 60 167 | 82 796 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis pelnas | 53 821 | 74 949 | 187 006 | 458 435 | 41 430 | 49 784 | 57 149 | 78 279 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | 1 | 3 | 4 | 3 | 2 | 2 | 1 | 1 |
| Ilgalaikis turtas | 0 | 3 964 | 183 133 | 345 267 | 392 725 | 372 294 | 343 646 | 314 998 |
| Trumpalaikis turtas | 74 543 | 294 702 | 516 134 | 291 643 | 159 186 | 388 517 | 170 899 | 135 806 |
| Visi įsipareigojimai | 9 272 | 167 004 | 430 740 | 140 012 | 98 678 | 298 362 | 70 001 | 7 993 |
| Nuosavas kapitalas | 56 821 | 131 770 | 218 776 | 496 971 | 454 517 | 462 871 | 445 019 | 443 299 |
| Apmokėtas įstatinis kapitalas | 3 000 | 3 000 | 3 000 | 3 000 | 3 000 | 3 000 | 3 000 | 3 000 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 2 522 NACE 6210 įmonių (2025).
Trumpai
UAB "Orbitis" 2025 m. nurodė 193 716 € apyvartą, tai yra 23,7% daugiau nei 2024 m. ir užėmė 4 vietą tarp 9 „Kita kompiuterių programavimo veikla“ veiklos srities įmonių Molėtų r. sav.. Įmonė uždirbo 78 279 € grynojo pelno, o grynojo pelno marža siekė 40,4%. 2025 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 1 darbuotojas. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 7 993 €, o nuosavas kapitalas — 443 299 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Kita kompiuterių programavimo veikla“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| UAB Lobasoft | Skudutiškio k. | 171 870 | 53 723 | 4 |
| MB Šilenskių biuras | Pakrovų k. | 190 657 | 34 070 | 2 |
| Azweb, MB | Žalvarių k. | 97 891 | 49 777 | — |
| UAB "Thomus LT" | Golbos k. 6 | 40 623 | 74 559 | 1 |
| UAB "Cogastro" | Pašekščių k. | 39 973 | 1 540 | 2 |
| UAB FURNISYSTEMS | Panevėžys | 156 634 | 968 | 4 |
| UAB Multiorders solutions | Vilnius | 157 012 | −1 215 | 4 |
| MB QuickTake Technologies | Kaunas | 157 277 | −136 | — |
Įtraukta į reitingus
- 2. vieta — Pelningiausios įmonės IT ir ryšiai veiklos srityje (Molėtų r. sav.) 2024 m.
- 4. vieta — TOP 15 įmonių IT ir ryšiai veiklos srityje (Molėtų r. sav.) pagal apyvartą 2024 m.▼ 3 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 8. vieta — Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Molėtų r. sav. savivaldybėje 2024 m.
- 9. vieta — Didžiausi darbdaviai IT ir ryšiai veiklos srityje (Molėtų r. sav.) 2024 m.▼ 6 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 23. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Molėtų r. sav. savivaldybėje 2024 m.▼ 3 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 31. vieta — Pelningiausios įmonės Molėtų r. sav. savivaldybėje 2024 m.▼ 4 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 73. vieta — Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės IT ir ryšiai veiklos srityje 2024 m.
- 1. vieta — Sparčiausiai augančios įmonės Molėtų r. sav. savivaldybėje 2023 m.
- 1. vieta — TOP 14 įmonių IT ir ryšiai veiklos srityje (Molėtų r. sav.) pagal apyvartą 2023 m.
- 2. vieta — Pelningiausios įmonės IT ir ryšiai veiklos srityje (Molėtų r. sav.) 2023 m.
- 3. vieta — Didžiausi darbdaviai IT ir ryšiai veiklos srityje (Molėtų r. sav.) 2023 m.
- 10. vieta — Didžiausią pelno maržą turinčios įmonės Molėtų r. sav. savivaldybėje 2023 m.
- 18. vieta — Sparčiausiai augančios įmonės kita kompiuterių programavimo veikla veiklos srityje 2023 m.
- 20. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Molėtų r. sav. savivaldybėje 2023 m.▼ 2 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 27. vieta — Pelningiausios įmonės Molėtų r. sav. savivaldybėje 2023 m.▲ 17 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 30. vieta — Didžiausios Molėtų r. sav. įmonės pagal apyvartą 2023 m.▲ 66 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 33. vieta — Sparčiausiai augančios įmonės IT ir ryšiai veiklos srityje 2023 m.
- 3. vieta — Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Molėtų r. sav. savivaldybėje 2022 m.▲ 18 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 17. vieta — Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės IT ir ryšiai veiklos srityje 2022 m.
- 18. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Molėtų r. sav. savivaldybėje 2022 m.▼ 3 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 44. vieta — Pelningiausios įmonės Molėtų r. sav. savivaldybėje 2022 m.▼ 41 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 96. vieta — Didžiausios Molėtų r. sav. įmonės pagal apyvartą 2022 m.▼ 85 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 3. vieta — Didžiausią pelno maržą turinčios įmonės Molėtų r. sav. savivaldybėje 2021 m.▲ 4 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 3. vieta — Pelningiausios įmonės Molėtų r. sav. savivaldybėje 2021 m.▲ 1 vieta, palyginti su ankstesniais metais
- 11. vieta — Didžiausios Molėtų r. sav. įmonės pagal apyvartą 2021 m.▼ 5 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 15. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Molėtų r. sav. savivaldybėje 2021 m.▲ 14 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 21. vieta — Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Molėtų r. sav. savivaldybėje 2021 m.
- 44. vieta — Didžiausią pelno maržą turinčios įmonės IT ir ryšiai veiklos srityje 2021 m.
- 1. vieta — Sparčiausiai augančios įmonės Molėtų r. sav. savivaldybėje 2020 m.
- 4. vieta — Pelningiausios įmonės Molėtų r. sav. savivaldybėje 2020 m.▲ 11 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 6. vieta — Didžiausios Molėtų r. sav. įmonės pagal apyvartą 2020 m.▲ 28 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 7. vieta — Didžiausią pelno maržą turinčios įmonės Molėtų r. sav. savivaldybėje 2020 m.
- 11. vieta — Sparčiausiai augančios įmonės IT ir ryšiai veiklos srityje 2020 m.
- 29. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Molėtų r. sav. savivaldybėje 2020 m.▲ 12 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 81. vieta — Didžiausi darbdaviai Molėtų r. sav. savivaldybėje 2020 m.
- 15. vieta — Pelningiausios įmonės Molėtų r. sav. savivaldybėje 2019 m.
- 34. vieta — Didžiausios Molėtų r. sav. įmonės pagal apyvartą 2019 m.
- 41. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Molėtų r. sav. savivaldybėje 2019 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra UAB "Orbitis" apyvarta?
2025 m. UAB "Orbitis" nurodė 193 716 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar UAB "Orbitis" dirba pelningai?
Taip. 2025 m. įmonė uždirbo 78 279 € grynojo pelno; grynojo pelno marža 40,4%.
Kiek darbuotojų turi UAB "Orbitis"?
2025 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 1 darbuotojas, remiantis oficialiais duomenimis.
Kokia veikla užsiima UAB "Orbitis"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Kita kompiuterių programavimo veikla“ (EVRK 6210), įsikūrusi Jaurų I k., Molėtų r. sav..
Norite išsamios įmonės analizės UAB "Orbitis"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą