Molėtų r. sav. įmonės
Aktyvios įmonės (2024)
480
Bendra apyvarta
98,6 mln €▲ 0,1%
Darbuotojai
1 408
Medianinė marža
2,6%
Augimas (metinis)
+0,1%
Sektoriaus apyvartos raida
Metinė suma, EUR
Molėtų r. sav.: TOP 100 įmonių
Pagal naujausios prieinamos metinės ataskaitos apyvartą.
| # | Įmonė | Regionas | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai | Tendencija |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | UAB "HODA" | Molėtų r. sav. | 20 763 105 | 3 337 918 | 176 | |
| 2 | UAB "Medinis pasaulis" | Molėtų r. sav. | 9 685 586 | −337 864 | 107 | |
| 3 | UAB "Trijadė" | Molėtų r. sav. | 4 826 707 | 309 351 | 58 | |
| 4 | MB "EN TRUCKS" | Molėtų r. sav. | 3 198 940 | 292 642 | 2 | |
| 5 | Uždaroji akcinė bendrovė "Amotra" | Molėtų r. sav. | 2 628 103 | 3 287 | 14 | |
| 6 | UAB "GEDARTA" | Molėtų r. sav. | 2 560 609 | 47 854 | 29 | |
| 7 | UAB "BALTIC SNAILS" | Molėtų r. sav. | 2 301 634 | 658 829 | 54 | |
| 8 | Uždaroji akcinė bendrovė "TAKAŽOLĖ" | Molėtų r. sav. | 2 285 305 | 409 715 | 18 | |
| 9 | Žemės ūkio bendrovė "Žemelė" | Molėtų r. sav. | 1 676 043 | −939 431 | 8 | |
| 10 | UAB "Agroza" | Molėtų r. sav. | 1 469 701 | 33 447 | 2 | |
| 11 | UAB "Leguma" | Molėtų r. sav. | 1 445 527 | 142 337 | 12 | |
| 12 | Aukštaitijos profesinio rengimo centras | Molėtų r. sav. | 1 419 118 | −57 423 | — | — |
| 13 | UAB "Tigmis" | Molėtų r. sav. | 1 367 822 | 126 570 | 9 | |
| 14 | UAB Simplishop LT | Molėtų r. sav. | 1 271 314 | 38 320 | 9 | |
| 15 | UAB "Dubingių žirgynas" | Molėtų r. sav. | 1 216 609 | −29 599 | 33 | |
| 16 | Uždaroji akcinė bendrovė "Langvija" | Molėtų r. sav. | 1 216 062 | 4 150 | 31 | |
| 17 | UAB "L2 Baltic" | Molėtų r. sav. | 1 161 945 | 121 980 | 4 | |
| 18 | UAB "Valtinė" | Molėtų r. sav. | 1 127 085 | 15 677 | 5 | |
| 19 | UAB "AGROCO Trade" | Molėtų r. sav. | 996 072 | −27 443 | 2 | |
| 20 | UAB "Statvitra" | Molėtų r. sav. | 969 244 | 16 | 18 | |
| 21 | UAB VAIDOTA | Molėtų r. sav. | 953 622 | −193 634 | 20 | |
| 22 | UAB "Tanera" | Molėtų r. sav. | 941 736 | 15 317 | 24 | |
| 23 | Pagulbio pienas, UAB | Molėtų r. sav. | 902 117 | −87 865 | 8 | |
| 24 | UAB "Uferma" | Molėtų r. sav. | 797 785 | 25 821 | 6 | |
| 25 | UAB "Marnita" | Molėtų r. sav. | 795 671 | 22 775 | — | — |
| 26 | UAB Door World | Molėtų r. sav. | 781 827 | −9 152 | 12 | |
| 27 | UAB "VAKSO investicija" | Molėtų r. sav. | 736 846 | 5 741 | 6 | |
| 28 | MB "Baltas dažnis" | Molėtų r. sav. | 710 713 | 33 334 | 7 | |
| 29 | UAB "Mobili lentpjūvė" | Molėtų r. sav. | 641 787 | 20 889 | 10 | |
| 30 | UAB Čipsas | Molėtų r. sav. | 573 885 | 65 820 | 7 | |
| 31 | UAB "ABC laiptai" | Molėtų r. sav. | 538 470 | 18 936 | 8 | |
| 32 | UAB "SBE" | Molėtų r. sav. | 522 994 | −47 731 | 15 | |
| 33 | "Makuja", UAB | Molėtų r. sav. | 495 437 | 43 028 | 3 | |
| 34 | UAB "Deivitra" | Molėtų r. sav. | 484 670 | 121 250 | 6 | |
| 35 | UAB "VASABI" | Molėtų r. sav. | 478 858 | −30 101 | 9 | |
| 36 | UAB Rentwest | Molėtų r. sav. | 473 423 | 119 180 | 11 | |
| 37 | Molėtų rajono žemės ūkio bendrovė "Žaugėdai" | Molėtų r. sav. | 471 789 | −272 390 | 6 | |
| 38 | UAB "Videnėlė" | Molėtų r. sav. | 466 763 | 16 274 | 3 | |
| 39 | UAB "Oldauta" | Molėtų r. sav. | 466 434 | 24 436 | 11 | |
| 40 | UAB "Ėgėtika" | Molėtų r. sav. | 459 590 | 14 394 | 8 | |
| 41 | UAB "Maisto prekyba" | Molėtų r. sav. | 418 415 | 3 537 | 5 | |
| 42 | Asociacija - Dapkūniškių melioracija | Molėtų r. sav. | 417 344 | −27 160 | — | |
| 43 | UAB "Inovatyvūs verslo sprendimai" | Molėtų r. sav. | 413 333 | 2 196 | 19 | |
| 44 | UAB "Žalias beržas" | Molėtų r. sav. | 413 188 | −75 963 | 13 | |
| 45 | UAB "Algosita" | Molėtų r. sav. | 392 871 | 1 039 | 3 | |
| 46 | UAB "Rąstinė troba" | Molėtų r. sav. | 376 462 | 17 533 | 9 | |
| 47 | UAB "Dangrama" | Molėtų r. sav. | 373 312 | 90 | 7 | |
| 48 | MB Tera adastra | Molėtų r. sav. | 369 110 | 286 443 | — | |
| 49 | UAB "Norgelitas" | Molėtų r. sav. | 361 061 | 19 820 | 4 | |
| 50 | UAB "KLAUDESTA" | Molėtų r. sav. | 358 577 | 33 508 | 2 | |
| 51 | MB "Futurus Energia" | Molėtų r. sav. | 351 152 | 51 130 | 7 | |
| 52 | UAB "Minduva" | Molėtų r. sav. | 334 931 | 22 506 | 16 | |
| 53 | MB "Molėtų žuvies rūkykla" | Molėtų r. sav. | 334 307 | 1 337 | 8 | |
| 54 | UAB "Auksinė giria" | Molėtų r. sav. | 326 918 | −59 333 | 9 | |
| 55 | MB "Elbora" | Molėtų r. sav. | 321 801 | −34 696 | 7 | |
| 56 | "Aras LT", UAB | Molėtų r. sav. | 315 802 | 95 947 | 1 | |
| 57 | UAB Saulė kyla rytais | Molėtų r. sav. | 306 339 | −334 732 | 12 | — |
| 58 | UAB Resta Capital | Molėtų r. sav. | 299 317 | 73 354 | 1 | |
| 59 | Kooperatyvas "Avininkas" | Molėtų r. sav. | 298 381 | −3 243 | 1 | |
| 60 | UAB Satori Solutions | Molėtų r. sav. | 297 406 | 214 528 | 2 | |
| 61 | UAB "Minduvos projektai" | Molėtų r. sav. | 293 106 | 18 818 | 8 | |
| 62 | UAB "Mulesta" | Molėtų r. sav. | 290 844 | 80 738 | 7 | |
| 63 | UAB "Novus creatus" | Molėtų r. sav. | 289 140 | 256 483 | 2 | |
| 64 | UAB "Ajunta" | Molėtų r. sav. | 276 118 | 13 568 | 11 | |
| 65 | UAB "MOLIDA" | Molėtų r. sav. | 273 408 | 13 987 | 8 | |
| 66 | UAB "Alantos grupė" | Molėtų r. sav. | 271 470 | 141 188 | 2 | |
| 67 | UAB "Ignesama" | Molėtų r. sav. | 262 474 | 106 606 | 13 | — |
| 68 | UAB "SAVICKAS INT" | Molėtų r. sav. | 259 496 | 67 401 | 2 | |
| 69 | Uždaroji akcinė bendrovė "STRENKO B.V." | Molėtų r. sav. | 254 670 | −359 965 | 12 | |
| 70 | UAB STAYIN | Molėtų r. sav. | 253 227 | 188 500 | — | |
| 71 | UAB Kondiventa | Molėtų r. sav. | 253 058 | 41 476 | 3 | |
| 72 | UAB "Girių medis" | Molėtų r. sav. | 246 472 | 23 199 | 6 | |
| 73 | UAB "MGI trans" | Molėtų r. sav. | 243 667 | 38 435 | 1 | |
| 74 | UAB "Vanilinis dangus" | Molėtų r. sav. | 235 835 | 8 341 | 9 | |
| 75 | EURO BUILDING CONCEPTS UAB | Molėtų r. sav. | 234 645 | −60 750 | 3 | |
| 76 | Uždaroji akcinė bendrovė "ARMOLĖ" | Molėtų r. sav. | 233 725 | 51 693 | 8 | |
| 77 | UAB "Kasresta" | Molėtų r. sav. | 232 087 | 21 808 | 7 | |
| 78 | MB "Menas kitaip" | Molėtų r. sav. | 228 956 | 12 091 | 2 | |
| 79 | UAB "Juvirsta" | Molėtų r. sav. | 227 174 | 157 275 | 2 | |
| 80 | UAB "Molmeta" | Molėtų r. sav. | 219 329 | 292 | 10 | |
| 81 | UAB "MOLSKI IMPORT & EXPORT" | Molėtų r. sav. | 213 955 | 19 069 | 3 | |
| 82 | UAB "Euramsta" | Molėtų r. sav. | 211 021 | 828 | 2 | |
| 83 | MB "Loversai" | Molėtų r. sav. | 208 874 | −63 708 | 6 | |
| 84 | MB "Creo LT" | Molėtų r. sav. | 208 704 | 143 090 | 1 | |
| 85 | UAB "Medna" | Molėtų r. sav. | 208 172 | 1 103 | 3 | |
| 86 | MB "Ekspostendai" | Molėtų r. sav. | 206 711 | −82 | 3 | |
| 87 | LEKwood, UAB | Molėtų r. sav. | 200 951 | −3 414 | 4 | |
| 88 | UAB "Teblius" | Molėtų r. sav. | 200 660 | 3 635 | 10 | |
| 89 | UAB "Roberto laiptai" | Molėtų r. sav. | 197 618 | 1 599 | 7 | |
| 90 | Viešoji įstaiga Molėtų technikos muziejus | Molėtų r. sav. | 197 394 | 87 947 | 3 | |
| 91 | Uždaroji akcinė bendrovė "AILAMA" | Molėtų r. sav. | 197 366 | 1 264 | 5 | |
| 92 | UAB Automenas | Molėtų r. sav. | 195 780 | 1 647 | 6 | |
| 93 | UAB "Baulira" | Molėtų r. sav. | 192 837 | 14 180 | 1 | |
| 94 | MB Šilenskių biuras | Molėtų r. sav. | 190 657 | 34 070 | 2 | |
| 95 | Individuali įmonė | Molėtų r. sav. | 189 625 | 12 630 | 5 | |
| 96 | UAB "Eidorida" | Molėtų r. sav. | 189 592 | 6 898 | 2 | |
| 97 | UAB "Investicijų fabrikas" | Molėtų r. sav. | 178 707 | −27 543 | 4 | |
| 98 | UAB "Valiuteka" | Molėtų r. sav. | 178 419 | 2 761 | 2 | |
| 99 | UAB "Fezora" | Molėtų r. sav. | 173 002 | −16 222 | 4 | |
| 100 | Šimčiko klinika, MB | Molėtų r. sav. | 172 200 | 63 042 | 7 |
Pagrindinės veiklos sritys
Veiklos sritys, turinčios bent 10 įmonių 2024 m.
| Veiklos sritis (EVRK) | Įmonės | Apyvarta | Medianinė marža |
|---|---|---|---|
| 6210 — Kita kompiuterių programavimo veikla | 12 | 1 958 715 | 31,3% |
| 4100 — Naujų pastatų statyba | 16 | 1 484 448 | 6,3% |
| 9329 — Niekur kitur nepriskirta pramogų ir rekreacijos organizavimo veikla | 10 | 1 089 831 | 0,4% |
| 5520 — Niekur kitur nepriskirta poilsiautojų ir kita trumpalaikio apgyvendinimo veikla | 12 | 748 273 | 2,3% |
| 9499 — Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla | 39 | 666 303 | 0,0% |
| 7020 — Konsultacinė verslo ir kito valdymo veikla | 18 | 504 706 | 9,0% |
| 9319 — Kita, niekur kitur nepriskirta, sportinė veikla | 12 | 143 596 | −10,5% |
Molėtų r. sav. reitingai
Didžiausi darbdaviai Molėtų r. sav. savivaldybėje 2024 m.Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Molėtų r. sav. savivaldybėje 2024 m.Didžiausios Molėtų r. sav. įmonės pagal apyvartą 2024 m.Sparčiausiai augančios įmonės Molėtų r. sav. savivaldybėje 2024 m.Sparčiausiai per 3 metus augusios įmonės Molėtų r. sav. savivaldybėje 2024 m.Didžiausius įsipareigojimus turinčios įmonės Molėtų r. sav. savivaldybėje 2024 m.Naujos įmonės Molėtų r. sav. savivaldybėje, veikusios 2024 m.Didžiausią pelno maržą turinčios įmonės Molėtų r. sav. savivaldybėje 2024 m.Pelningiausios įmonės Molėtų r. sav. savivaldybėje 2024 m.Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Molėtų r. sav. savivaldybėje 2024 m.Didžiausi darbdaviai Molėtų r. sav. savivaldybėje 2023 m.Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Molėtų r. sav. savivaldybėje 2023 m.Didžiausios Molėtų r. sav. įmonės pagal apyvartą 2023 m.Sparčiausiai augančios įmonės Molėtų r. sav. savivaldybėje 2023 m.Sparčiausiai per 3 metus augusios įmonės Molėtų r. sav. savivaldybėje 2023 m.Didžiausius įsipareigojimus turinčios įmonės Molėtų r. sav. savivaldybėje 2023 m.Naujos įmonės Molėtų r. sav. savivaldybėje, veikusios 2023 m.Didžiausią pelno maržą turinčios įmonės Molėtų r. sav. savivaldybėje 2023 m.Pelningiausios įmonės Molėtų r. sav. savivaldybėje 2023 m.Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Molėtų r. sav. savivaldybėje 2023 m.Didžiausi darbdaviai Molėtų r. sav. savivaldybėje 2022 m.Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Molėtų r. sav. savivaldybėje 2022 m.Didžiausios Molėtų r. sav. įmonės pagal apyvartą 2022 m.Sparčiausiai augančios įmonės Molėtų r. sav. savivaldybėje 2022 m.Sparčiausiai per 3 metus augusios įmonės Molėtų r. sav. savivaldybėje 2022 m.Didžiausią pelno maržą turinčios įmonės Molėtų r. sav. savivaldybėje 2022 m.Pelningiausios įmonės Molėtų r. sav. savivaldybėje 2022 m.Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Molėtų r. sav. savivaldybėje 2022 m.Didžiausi darbdaviai Molėtų r. sav. savivaldybėje 2021 m.Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Molėtų r. sav. savivaldybėje 2021 m.Didžiausios Molėtų r. sav. įmonės pagal apyvartą 2021 m.Sparčiausiai augančios įmonės Molėtų r. sav. savivaldybėje 2021 m.Sparčiausiai per 3 metus augusios įmonės Molėtų r. sav. savivaldybėje 2021 m.Didžiausią pelno maržą turinčios įmonės Molėtų r. sav. savivaldybėje 2021 m.Pelningiausios įmonės Molėtų r. sav. savivaldybėje 2021 m.Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Molėtų r. sav. savivaldybėje 2021 m.Didžiausi darbdaviai Molėtų r. sav. savivaldybėje 2020 m.Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Molėtų r. sav. savivaldybėje 2020 m.Didžiausios Molėtų r. sav. įmonės pagal apyvartą 2020 m.Sparčiausiai augančios įmonės Molėtų r. sav. savivaldybėje 2020 m.Sparčiausiai per 3 metus augusios įmonės Molėtų r. sav. savivaldybėje 2020 m.Didžiausią pelno maržą turinčios įmonės Molėtų r. sav. savivaldybėje 2020 m.Pelningiausios įmonės Molėtų r. sav. savivaldybėje 2020 m.Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Molėtų r. sav. savivaldybėje 2020 m.Didžiausi darbdaviai Molėtų r. sav. savivaldybėje 2019 m.Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Molėtų r. sav. savivaldybėje 2019 m.Didžiausios Molėtų r. sav. įmonės pagal apyvartą 2019 m.Sparčiausiai augančios įmonės Molėtų r. sav. savivaldybėje 2019 m.Sparčiausiai per 3 metus augusios įmonės Molėtų r. sav. savivaldybėje 2019 m.Didžiausią pelno maržą turinčios įmonės Molėtų r. sav. savivaldybėje 2019 m.Pelningiausios įmonės Molėtų r. sav. savivaldybėje 2019 m.Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Molėtų r. sav. savivaldybėje 2019 m.