MB Šilenskių biuras — įmonės kodas 306121990
- Įmonės kodas
- 306121990
- PVN nr.
- LT100016172710
- Regionas / savivaldybė
- Molėtų r. sav.
- Miestas
- Pakrovų k.
- Adresas
- Molėtų r. sav., Inturkės sen., Pakrovų k., Ateities g. 2, LT-33211, 33211 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 6210 — Kita kompiuterių programavimo veikla
- Teisinė forma
- Mažoji bendrija
- Registracijos data
- Thu Jul 28
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2022–2025, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 46 578 | 134 854 | 190 657 | 147 685 |
| Visos pajamos | 46 578 | 134 854 | 190 657 | 147 685 |
| Pelnas prieš mokesčius | 3 949 | 84 216 | 35 936 | 49 636 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis pelnas | 3 752 | 79 998 | 34 070 | 46 426 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | — | 1 | 2 | 2 |
| Ilgalaikis turtas | 0 | 84 223 | 6 770 | 50 439 |
| Trumpalaikis turtas | 4 000 | 34 369 | 112 737 | 192 916 |
| Visi įsipareigojimai | 248 | 38 542 | 5 087 | 86 508 |
| Nuosavas kapitalas | 3 752 | 80 050 | 114 420 | 156 847 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 2 522 NACE 6210 įmonių (2025).
Trumpai
MB Šilenskių biuras 2025 m. nurodė 147 685 € apyvartą, tai yra 22,5% mažiau nei 2024 m. ir užėmė 2 vietą tarp 9 „Kita kompiuterių programavimo veikla“ veiklos srities įmonių Molėtų r. sav.. Įmonė uždirbo 46 426 € grynojo pelno, o grynojo pelno marža siekė 31,4%. 2025 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 2 darbuotojų. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 86 508 €, o nuosavas kapitalas — 156 847 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Kita kompiuterių programavimo veikla“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| UAB Lobasoft | Skudutiškio k. | 171 870 | 53 723 | 4 |
| UAB "Orbitis" | Jaurų I k. | 156 660 | 57 149 | 1 |
| Azweb, MB | Žalvarių k. | 97 891 | 49 777 | — |
| UAB "Thomus LT" | Golbos k. 6 | 40 623 | 74 559 | 1 |
| UAB "Cogastro" | Pašekščių k. | 39 973 | 1 540 | 2 |
| MB "Balteck" | Kaunas | 190 760 | 154 631 | — |
| UAB "Konsoftas" | Klaipėda | 190 349 | 138 768 | 2 |
| UAB "Tankita" | Vilnius | 191 144 | −344 024 | 6 |
Įtraukta į reitingus
- 2. vieta — TOP 15 įmonių IT ir ryšiai veiklos srityje (Molėtų r. sav.) pagal apyvartą 2024 m.▲ 1 vieta, palyginti su ankstesniais metais
- 4. vieta — Didžiausi darbdaviai IT ir ryšiai veiklos srityje (Molėtų r. sav.) 2024 m.▲ 5 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 6. vieta — Pelningiausios įmonės IT ir ryšiai veiklos srityje (Molėtų r. sav.) 2024 m.▼ 5 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 16. vieta — Sparčiausiai augančios įmonės Molėtų r. sav. savivaldybėje 2024 m.
- 49. vieta — Pelningiausios įmonės Molėtų r. sav. savivaldybėje 2024 m.▼ 32 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 69. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Molėtų r. sav. savivaldybėje 2024 m.▲ 14 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 88. vieta — Didžiausios Molėtų r. sav. įmonės pagal apyvartą 2024 m.
- 1. vieta — Pelningiausios įmonės IT ir ryšiai veiklos srityje (Molėtų r. sav.) 2023 m.
- 3. vieta — TOP 14 įmonių IT ir ryšiai veiklos srityje (Molėtų r. sav.) pagal apyvartą 2023 m.
- 8. vieta — Naujos įmonės Molėtų r. sav. savivaldybėje, veikusios 2023 m.
- 9. vieta — Didžiausi darbdaviai IT ir ryšiai veiklos srityje (Molėtų r. sav.) 2023 m.
- 17. vieta — Pelningiausios įmonės Molėtų r. sav. savivaldybėje 2023 m.
- 83. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Molėtų r. sav. savivaldybėje 2023 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra MB Šilenskių biuras apyvarta?
2025 m. MB Šilenskių biuras nurodė 147 685 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar MB Šilenskių biuras dirba pelningai?
Taip. 2025 m. įmonė uždirbo 46 426 € grynojo pelno; grynojo pelno marža 31,4%.
Kiek darbuotojų turi MB Šilenskių biuras?
2025 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 2 darbuotojų, remiantis oficialiais duomenimis.
Kokia veikla užsiima MB Šilenskių biuras?
Pagrindinė veiklos sritis – „Kita kompiuterių programavimo veikla“ (EVRK 6210), įsikūrusi Pakrovų k., Molėtų r. sav..
Norite išsamios įmonės analizės MB Šilenskių biuras?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą