UAB Lobasoft — įmonės kodas 302840853
- Įmonės kodas
- 302840853
- PVN nr.
- LT100011220111
- Regionas / savivaldybė
- Molėtų r. sav.
- Miestas
- Skudutiškio k.
- Adresas
- Molėtų r. sav., Suginčių sen., Skudutiškio k., Utenos g. 4, LT-33322, 33322 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 6210 — Kita kompiuterių programavimo veikla
- Teisinė forma
- Uždaroji akcinė bendrovė
- Registracijos data
- Wed Aug 15
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2015–2025, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 2 999 | 850 | 16 203 | 34 272 | 67 424 | 57 740 | 35 679 | 68 830 | 104 120 | 171 870 | 231 238 |
| Visos pajamos | 2 999 | 850 | 16 203 | 34 272 | 67 424 | 57 740 | 35 679 | 68 830 | 104 120 | 171 870 | 231 238 |
| Pelnas prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 47 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis pelnas | 875 | 3 | 751 | 68 | 3 163 | 393 | 0 | 8 694 | 44 668 | 53 723 | 68 831 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6 356 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | — | — | — | 4 | 4 | 3 | 2 | 2 | 1 | 4 | 5 |
| Ilgalaikis turtas | 15 481 | 18 116 | 11 366 | 26 528 | 25 362 | 24 836 | 24 220 | 26 092 | 86 755 | 64 579 | 43 732 |
| Trumpalaikis turtas | 2 371 | 394 | 13 807 | 11 659 | 18 329 | 22 476 | 14 226 | 62 102 | 56 403 | 120 045 | 195 467 |
| Visi įsipareigojimai | 8 809 | 9 463 | 15 375 | 17 552 | 19 993 | 23 221 | 20 711 | 41 248 | 34 165 | 35 283 | 34 402 |
| Nuosavas kapitalas | 9 043 | 9 047 | 9 798 | 20 635 | 23 698 | 24 091 | 17 735 | 26 429 | 71 097 | 124 820 | 193 651 |
| Apmokėtas įstatinis kapitalas | 2 900 | 2 900 | 2 900 | 2 900 | 2 900 | 2 900 | 2 900 | 2 900 | 2 900 | 2 900 | 2 900 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 2 522 NACE 6210 įmonių (2025).
Trumpai
UAB Lobasoft 2025 m. nurodė 231 238 € apyvartą, tai yra 34,5% daugiau nei 2024 m. ir užėmė 3 vietą tarp 9 „Kita kompiuterių programavimo veikla“ veiklos srities įmonių Molėtų r. sav.. Įmonė uždirbo 68 831 € grynojo pelno, o grynojo pelno marža siekė 29,8%. 2025 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 5 darbuotojų, tai yra 25,0% daugiau nei ankstesniais metais. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 34 402 €, o nuosavas kapitalas — 193 651 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Kita kompiuterių programavimo veikla“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| UAB "Orbitis" | Jaurų I k. | 156 660 | 57 149 | 1 |
| MB Šilenskių biuras | Pakrovų k. | 190 657 | 34 070 | 2 |
| Azweb, MB | Žalvarių k. | 97 891 | 49 777 | — |
| UAB "Thomus LT" | Golbos k. 6 | 40 623 | 74 559 | 1 |
| UAB "Cogastro" | Pašekščių k. | 39 973 | 1 540 | 2 |
| UAB "Efektyvus laikas" | Vilnius | 171 620 | 70 336 | 1 |
| UAB "Lisam Baltic Ltd" | Sakiškių k. | 171 599 | 30 063 | 1 |
| UAB "STYLE TRICKS" | Kaunas | 171 263 | 3 789 | 5 |
Įtraukta į reitingus
- 3. vieta — TOP 15 įmonių IT ir ryšiai veiklos srityje (Molėtų r. sav.) pagal apyvartą 2024 m.▲ 1 vieta, palyginti su ankstesniais metais
- 3. vieta — Didžiausi darbdaviai IT ir ryšiai veiklos srityje (Molėtų r. sav.) 2024 m.▲ 3 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 3. vieta — Pelningiausios įmonės IT ir ryšiai veiklos srityje (Molėtų r. sav.) 2024 m.▲ 1 vieta, palyginti su ankstesniais metais
- 13. vieta — Sparčiausiai augančios įmonės Molėtų r. sav. savivaldybėje 2024 m.
- 32. vieta — Pelningiausios įmonės Molėtų r. sav. savivaldybėje 2024 m.▲ 1 vieta, palyginti su ankstesniais metais
- 66. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Molėtų r. sav. savivaldybėje 2024 m.▲ 25 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 77. vieta — Didžiausi darbdaviai Molėtų r. sav. savivaldybėje 2024 m.
- 93. vieta — Didžiausios Molėtų r. sav. įmonės pagal apyvartą 2024 m.
- 96. vieta — Sparčiausiai augančios įmonės kita kompiuterių programavimo veikla veiklos srityje 2024 m.
- 4. vieta — Pelningiausios įmonės IT ir ryšiai veiklos srityje (Molėtų r. sav.) 2023 m.
- 4. vieta — TOP 14 įmonių IT ir ryšiai veiklos srityje (Molėtų r. sav.) pagal apyvartą 2023 m.
- 6. vieta — Didžiausi darbdaviai IT ir ryšiai veiklos srityje (Molėtų r. sav.) 2023 m.
- 33. vieta — Pelningiausios įmonės Molėtų r. sav. savivaldybėje 2023 m.
- 91. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Molėtų r. sav. savivaldybėje 2023 m.
- 100. vieta — Didžiausi darbdaviai Molėtų r. sav. savivaldybėje 2020 m.▼ 25 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 75. vieta — Didžiausi darbdaviai Molėtų r. sav. savivaldybėje 2019 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra UAB Lobasoft apyvarta?
2025 m. UAB Lobasoft nurodė 231 238 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar UAB Lobasoft dirba pelningai?
Taip. 2025 m. įmonė uždirbo 68 831 € grynojo pelno; grynojo pelno marža 29,8%.
Kiek darbuotojų turi UAB Lobasoft?
2025 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 5 darbuotojų, remiantis oficialiais duomenimis.
Kokia veikla užsiima UAB Lobasoft?
Pagrindinė veiklos sritis – „Kita kompiuterių programavimo veikla“ (EVRK 6210), įsikūrusi Skudutiškio k., Molėtų r. sav..
Norite išsamios įmonės analizės UAB Lobasoft?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą