UAB "Media audits" — įmonės kodas 303374216
- Įmonės kodas
- 303374216
- PVN nr.
- LT100009025512
- Regionas / savivaldybė
- Vilniaus r. sav.
- Miestas
- Vilkaraisčio k.
- Adresas
- Vilniaus r. sav., Nemenčinės sen., Vilkaraisčio k., Švenčionių g. 77, LT-15186, 15186 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 7010 — Pagrindinių buveinių veikla
- Teisinė forma
- Uždaroji akcinė bendrovė
- Registracijos data
- Tue Aug 19
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2015–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 115 730 | 24 671 | 437 | 63 028 | 22 625 | 35 809 | 29 473 | 16 506 | 27 310 | 26 600 |
| Visos pajamos | 115 730 | 24 671 | 437 | 63 028 | 22 625 | 35 809 | 29 473 | 16 506 | 27 310 | 26 600 |
| Pelnas prieš mokesčius | 87 134 | 71 260 | 0 | 0 | 0 | 10 495 | 0 | 4 719 | 0 | 88 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 31 852 | 0 | 26 940 | 0 |
| Grynasis pelnas | 85 643 | 71 030 | 0 | 0 | 0 | 10 495 | 0 | 4 457 | 0 | 67 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 0 | 8 757 | 21 614 | 5 824 | 0 | 31 852 | 0 | 27 810 | 0 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | — | — | — | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Ilgalaikis turtas | 188 730 | 86 701 | 84 524 | 44 063 | 32 351 | 50 292 | 20 128 | 20 678 | 20 538 | 21 303 |
| Trumpalaikis turtas | 14 040 | 69 477 | 40 952 | 89 436 | 69 537 | 62 623 | 66 811 | 66 591 | 42 093 | 32 553 |
| Visi įsipareigojimai | 115 659 | 27 816 | 7 026 | 35 579 | 9 508 | 10 090 | 14 552 | 10 302 | 13 474 | 4 632 |
| Nuosavas kapitalas | 87 111 | 128 362 | 119 605 | 97 993 | 92 380 | 102 875 | 72 510 | 76 967 | 49 157 | 49 224 |
| Apmokėtas įstatinis kapitalas | 5 792 | 5 792 | 5 792 | 5 792 | 5 792 | 5 792 | 5 792 | 5 792 | 5 792 | 5 792 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 148 NACE 7010 įmonių (2024).
Trumpai
UAB "Media audits" 2024 m. nurodė 26 600 € apyvartą, tai yra 2,6% mažiau nei 2023 m. ir užėmė 2 vietą tarp 5 „Pagrindinių buveinių veikla“ veiklos srities įmonių Vilniaus r. sav.. Įmonė uždirbo 67 € grynojo pelno, o grynojo pelno marža siekė 0,3%. 2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 1 darbuotojas. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 4 632 €, o nuosavas kapitalas — 49 224 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Pagrindinių buveinių veikla“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| UAB "Pažangiausios investicijos" | Galgių k. | 19 673 | 357 | — |
| "Žaibo kirtis", UAB | Bendorių k. | 17 760 | 555 914 | 1 |
| UAB "Eurobaltijos investicijos" | Nemėžio k. | 16 000 | 956 | 1 |
| UAB "Fox Holdings" | Bajorų k. | 12 124 | 1 504 359 | 1 |
| MB "Lafit" | Ąžuolinės k. | 50 643 | 2 511 | — |
| UAB "GV Invest" | Naravų k. | 26 715 | 48 510 | 2 |
| UAB "EVA GRUPĖ" | Vilnius | 26 000 | 9 665 000 | 5 |
| UAB "Spothauz" | Vilniaus m. sav. | 24 749 | 1 666 | 3 |
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra UAB "Media audits" apyvarta?
2024 m. UAB "Media audits" nurodė 26 600 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar UAB "Media audits" dirba pelningai?
Taip. 2024 m. įmonė uždirbo 67 € grynojo pelno; grynojo pelno marža 0,3%.
Kiek darbuotojų turi UAB "Media audits"?
2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 1 darbuotojas, remiantis oficialiais duomenimis.
Kokia veikla užsiima UAB "Media audits"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Pagrindinių buveinių veikla“ (EVRK 7010), įsikūrusi Vilkaraisčio k., Vilniaus r. sav..
Norite išsamios įmonės analizės UAB "Media audits"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą