Pagrindinių buveinių veikla įmonės Lietuvoje (EVRK 7010)
Sekcija N — Profesinė ir mokslinė veikla
Aktyvios įmonės (2024)
345
Bendra apyvarta
7,2 mlrd. €▲ 12,1%
Darbuotojai
2 607
Medianinė marža
11,3%
Augimas (metinis)
+12,1%
Sektoriaus apyvartos raida
Metinė suma, EUR
TOP 100 įmonių — EVRK 7010
Pagal naujausios prieinamos metinės ataskaitos apyvartą.
| # | Įmonė | Regionas | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai | Tendencija |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Willgrow UAB | Vilnius | 1 458 948 000 | 50 440 000 | 14 | |
| 2 | UAB "ACME Grupė" | Kaunas | 810 828 000 | 10 172 000 | 10 | |
| 3 | Tesonet Global, UAB | Vilnius | 714 740 000 | 36 168 000 | 19 | |
| 4 | UAB "VG HOLDING" | Kaunas | 546 224 000 | −23 035 000 | 7 | |
| 5 | BTL Group UAB | Kaunas | 424 356 293 | 7 449 606 | 237 | |
| 6 | UAB "KS Investicija" | Vilnius | 357 384 000 | 13 976 000 | 2 | |
| 7 | UAB "TELTONIKA IoT GROUP" | Vilnius | 352 274 077 | 57 662 425 | 93 | |
| 8 | Uždaroji akcinė bendrovė "VMG Wood Invest" | Klaipėda | 316 777 000 | −454 000 | 28 | |
| 9 | UAB "STONUS Group" | Klaipėdos r. sav. | 311 149 714 | 7 637 368 | 9 | |
| 10 | UAB "Fegda grupė" | Vilnius | 294 694 570 | 34 837 746 | 29 | |
| 11 | DD Investicija, UAB | Vilniaus m. sav. | 187 572 847 | 12 858 448 | 1 | |
| 12 | UAB "Delta Investment" | Vilnius | 181 683 000 | −4 364 000 | 10 | |
| 13 | AKROPOLIS GROUP, UAB | Vilnius | 123 781 000 | 55 471 000 | 93 | |
| 14 | UAB "AVERTO LT" | Šiauliai | 116 515 674 | 1 691 086 | 15 | |
| 15 | Uždaroji akcinė bendrovė "STATICUS Group" | Vilnius | 112 201 000 | 5 091 000 | 45 | |
| 16 | Vikonda grupė, UAB | Kėdainiai | 98 808 109 | 5 621 344 | 21 | |
| 17 | PATRA HOLDINGS, UAB | Vilnius | 97 046 000 | 657 000 | — | — |
| 18 | UAB Furniture1 | Vilnius | 87 789 206 | 4 587 103 | 88 | |
| 19 | AUGA group, AB | Vilnius | 83 073 000 | 1 772 000 | 68 | |
| 20 | UAB Divega | Klaipėda | 75 193 428 | 1 917 632 | 15 | |
| 21 | UAB "Aurika Group" | Kaunas | 74 722 265 | 1 664 684 | 2 | |
| 22 | Uždaroji akcinė bendrovė "PENKI KONTINENTAI" | Vilnius | 65 488 555 | 1 473 155 | 15 | |
| 23 | UAB "Klaipėdos terminalo grupė" | Klaipėda | 65 346 228 | 17 464 606 | 28 | |
| 24 | Akcinė bendrovė "Lietuvos geležinkeliai" | Vilnius | 54 376 000 | 37 023 000 | 757 | |
| 25 | UAB "Trust Capital" | Vilnius | 47 507 769 | −895 597 | 1 | |
| 26 | UAB "Litvalda" | Kaunas | 45 051 000 | 24 413 000 | 36 | |
| 27 | Idex Baltic UAB | Vilnius | 43 411 000 | 4 661 000 | 72 | |
| 28 | UAB "TVG holding" | Kėdainiai | 42 230 470 | −5 609 983 | 6 | |
| 29 | UAB Alma littera grupė | Vilnius | 34 906 789 | −497 971 | 26 | |
| 30 | AWT Holding, UAB | Vilnius | 34 675 000 | 2 650 000 | 1 | |
| 31 | UAB Inspiration holdings | Vilnius | 33 065 000 | 11 283 000 | 1 | — |
| 32 | UAB "Cgates Group" | Vilnius | 31 546 000 | 2 955 000 | 2 | |
| 33 | UAB "SPV 31" | Vilnius | 27 531 000 | −794 412 | 1 | — |
| 34 | Uždaroji akcinė bendrovė "EKSMA" | Vilnius | 25 544 901 | −196 345 | 10 | |
| 35 | Exercise Investment UAB | Vilnius | 24 872 315 | 1 741 428 | 6 | |
| 36 | UAB "Spartakas" | Anykščiai | 20 642 843 | 558 048 | 2 | — |
| 37 | UAB "LHM Holding" | Plungės r. sav. | 19 493 287 | −656 621 | 8 | |
| 38 | UAB "JKG" | Panevėžys | 18 271 513 | −992 354 | 4 | |
| 39 | UAB investicinė kompanija "Sparti eiga" | Vilnius | 18 129 240 | −57 131 | 19 | |
| 40 | Girteka Transport UAB | Vilnius | 17 805 878 | −182 500 | 69 | |
| 41 | UAB "Šiluma miestams" | Vilnius | 15 619 000 | −1 429 000 | 3 | |
| 42 | UAB "Serpantinas Group" | Panevėžys | 15 177 071 | −75 221 | 8 | |
| 43 | "Stemma Group", UAB | Klaipėda | 15 063 139 | 3 679 755 | 7 | |
| 44 | UAB "Vičiūnų grupė" | Kaunas | 11 700 000 | 100 619 000 | 139 | |
| 45 | UAB "Kibirkštis" | Vilnius | 11 627 740 | 344 447 | 4 | |
| 46 | Uždaroji akcinė bendrovė "VMGcorp" | Vilnius | 10 272 000 | 315 000 | 136 | |
| 47 | UAB "Diaverum Lietuva" | Vilnius | 9 685 269 | 1 325 799 | 1 | |
| 48 | UAB LANDMARK CAPITAL | Vilnius | 9 310 858 | −269 146 | 7 | |
| 49 | AB "Avia Solutions Group" | Vilnius | 3 752 000 | 10 206 000 | 71 | |
| 50 | ATEA Baltic, UAB | Vilnius | 3 055 000 | 158 000 | 15 | |
| 51 | SGA Management Lith, UAB | Vilnius | 2 930 877 | 94 914 | 19 | |
| 52 | AB Akola group | Vilnius | 2 434 000 | −960 000 | 18 | |
| 53 | UAB "PR Investicija" | Vilnius | 2 020 015 | 311 936 | 2 | |
| 54 | UAB SBA Urban | Vilnius | 1 671 000 | 5 037 000 | 25 | |
| 55 | UAB AL holdingas | Vilnius | 1 644 398 | 2 648 130 | 5 | |
| 56 | Uždaroji akcinė bendrovė "BALTIJOS BALDŲ GRUPĖ" | Klaipėda | 1 575 000 | 91 164 | 3 | |
| 57 | UAB "Enolsa" | Vilnius | 1 539 427 | 64 453 | 2 | |
| 58 | Uždaroji akcinė bendrovė "NORKUS HOLDING" | Kretinga | 1 365 231 | 475 653 | 6 | |
| 59 | UAB Metre group | Vilnius | 1 364 052 | 11 463 | 2 | |
| 60 | UAB "Infrastruktūra LT" | Vilnius | 1 291 009 | 1 032 213 | 7 | |
| 61 | UAB "Enerstenos grupė" | Kaunas | 1 266 855 | 2 466 731 | 32 | |
| 62 | MG grupė, UAB | Vilnius | 1 205 855 | 4 684 154 | 7 | |
| 63 | UAB Holderis | Vilnius | 1 179 807 | −1 464 702 | 1 | — |
| 64 | TALKA LT, UAB | Vilnius | 1 169 275 | 2 401 | — | |
| 65 | UAB "LTK Food Group" | Vilnius | 1 147 000 | −634 000 | 17 | |
| 66 | Blue Bridge Baltic UAB | Vilnius | 1 136 000 | 902 000 | 17 | |
| 67 | HOSTINGER, UAB | Vilnius | 1 085 000 | 4 732 000 | 5 | |
| 68 | UAB "KONSTELA" | Vilnius | 1 003 847 | −189 257 | 2 | |
| 69 | UAB "Energenas" | Kaunas | 974 792 | 458 349 | 18 | |
| 70 | Era Griga, UAB | Vilnius | 889 732 | 71 | 5 | |
| 71 | UAB Newsec PAM Baltics | Vilnius | 757 998 | 416 579 | 8 | |
| 72 | UAB Newsec Advisory Baltics | Vilnius | 725 493 | −92 912 | 11 | |
| 73 | UAB "Stars Holding" | Vilnius | 655 305 | 619 477 | 7 | |
| 74 | Uždaroji akcinė bendrovė "FX sprendimai" | Vilniaus miesto savivaldybės teritorija | 645 543 | 125 863 | — | |
| 75 | UAB "Adora LT" | Vilnius | 640 000 | 256 098 | 1 | — |
| 76 | "Enercom Capital", UAB | Vilnius | 603 122 | 89 423 | 5 | |
| 77 | Biogen Lithuania UAB | Vilnius | 589 086 | 24 934 | 3 | |
| 78 | UAB Triangle Group | Vilnius | 554 385 | −1 858 724 | 1 | — |
| 79 | UAB Akola farming | Kėdainiai | 498 729 | 7 880 956 | 5 | |
| 80 | Uždaroji akcinė bendrovė "MEDIAFON" | Vilnius | 493 296 | 2 410 267 | 6 | |
| 81 | Amber Food grupė, UAB | Vilnius | 472 723 | 43 824 | 7 | |
| 82 | UAB "G 7 Plus" | Klaipėda | 465 376 | 426 077 | 11 | |
| 83 | LC OPTION II, UAB | Vilnius | 461 357 | 451 743 | 1 | |
| 84 | Uždaroji akcinė bendrovė Immo id | Vilnius | 444 660 | 186 894 | 7 | |
| 85 | UAB "EBITDA PRO" | Vilnius | 383 525 | −11 818 | 3 | |
| 86 | UAB "Upstream Investment" | Kaunas | 380 492 | 111 676 | 2 | |
| 87 | UAB "OPTINA HOLDING" | Kaunas | 366 201 | −169 | 8 | — |
| 88 | UAB Nordic Solar Administration Lithuania | Vilnius | 356 442 | 18 547 | 2 | |
| 89 | UAB "Tamis" | Neringa | 340 174 | 19 339 | 5 | |
| 90 | UAB "Finėjas Group" | Elektrėnų sav. | 312 168 | 15 042 248 | 3 | |
| 91 | Gemini Grupė, UAB | Vilnius | 293 000 | 6 643 000 | 3 | |
| 92 | UAB "BALTIC-AMERICAN CONCORD" | Ukmergės r. sav. | 283 530 | 1 210 696 | 2 | |
| 93 | UAB ORME INVESTICIJOS | Vilnius | 257 320 | −261 343 | 5 | |
| 94 | UAB Lumont | Palanga | 235 187 | −213 696 | 8 | — |
| 95 | Uždaroji akcinė bendrovė "MARISA" | Alytus | 232 048 | 396 987 | 4 | |
| 96 | UAB "Litcapital Asset Management" | Vilnius | 225 622 | 188 513 | 2 | |
| 97 | Uždaroji akcinė bendrovė "VIALOGAS" | Vilnius | 222 117 | 28 643 | 1 | |
| 98 | UAB "97h" | Vilnius | 215 600 | 78 420 | 1 | |
| 99 | UAB "Grigeda" | Vilnius | 212 912 | 480 172 | 3 | — |
| 100 | UAB "Aedilis Group" | Vilnius | 209 354 | 2 021 090 | 4 |
Pasiskirstymas pagal regioną
Ataskaitas pateikusios įmonės 2024 m.
| Regionas | Įmonės | Apyvarta | Darbuotojai | Medianinė marža |
|---|---|---|---|---|
| Vilnius | 233 | 3 968 681 120 | 1 857 | 14,3% |
| Kaunas | 44 | 1 915 312 020 | 509 | 5,4% |
| Klaipėda | 12 | 472 933 179 | 100 | 9,7% |
| Klaipėdos r. sav. | 2 | 311 149 714 | 9 | 2,5% |
| Vilniaus m. sav. | 1 | 187 572 847 | 1 | 6,9% |
| Kėdainiai | 4 | 141 541 180 | 33 | 5,7% |
| Šiauliai | 3 | 116 515 674 | 17 | 1,5% |
| Panevėžys | 3 | 33 448 584 | 13 | −3,0% |
| Anykščiai | 1 | 20 642 843 | 2 | 2,7% |
| Plungės r. sav. | 1 | 19 493 287 | 8 | −3,4% |
| Kretinga | 2 | 1 380 066 | 7 | 2,7% |
| Neringa | 1 | 340 174 | 5 | 5,7% |
| Elektrėnų sav. | 1 | 312 168 | 3 | 4 818,6% |
| Ukmergės r. sav. | 1 | 283 530 | 2 | 427,0% |
| Palanga | 3 | 235 187 | 9 | −90,9% |
| Alytus | 2 | 232 048 | 4 | 171,1% |
| Molėtų r. sav. | 1 | 166 082 | 2 | 55,1% |
| Kauno r. sav. | 4 | 160 499 | 6 | 54,1% |
| Vilniaus r. sav. | 7 | 123 127 | 6 | 6,0% |
| Prienų r. sav. | 1 | 26 715 | 2 | 181,6% |
| Marijampolės sav. | 2 | 12 500 | 2 | 7 266,8% |
| Jonavos r. sav. | 4 | 6 000 | 4 | — |
| Zarasai | 1 | 594 | 1 | — |
| Pakruojis | 2 | 0 | — | — |
| Marijampolė | 3 | — | 3 | — |
| Klaipėdos miesto savivaldybės teritorija | 1 | — | — | — |
| Utena | 1 | — | — | — |
| Šakių r. sav. | 1 | — | — | — |
| Raseinių r. sav. | 1 | — | 1 | — |
| Radviliškio r. sav. | 1 | — | 1 | — |
| Mažeikių r. sav. | 1 | — | — | — |
Veiklos srities reitingai
Didžiausi darbdaviai pagrindinių buveinių veikla veiklos srityje 2024 m.TOP 100 įmonių pagrindinių buveinių veikla veiklos srityje pagal apyvartą 2024 m.Sparčiausiai augančios įmonės pagrindinių buveinių veikla veiklos srityje 2024 m.Pelningiausios įmonės pagrindinių buveinių veikla veiklos srityje 2024 m.Didžiausi darbdaviai pagrindinių buveinių veikla veiklos srityje 2023 m.TOP 100 įmonių pagrindinių buveinių veikla veiklos srityje pagal apyvartą 2023 m.Sparčiausiai augančios įmonės pagrindinių buveinių veikla veiklos srityje 2023 m.Pelningiausios įmonės pagrindinių buveinių veikla veiklos srityje 2023 m.Didžiausi darbdaviai pagrindinių buveinių veikla veiklos srityje 2022 m.TOP 100 įmonių pagrindinių buveinių veikla veiklos srityje pagal apyvartą 2022 m.Sparčiausiai augančios įmonės pagrindinių buveinių veikla veiklos srityje 2022 m.Pelningiausios įmonės pagrindinių buveinių veikla veiklos srityje 2022 m.