UAB "Fox Holdings" — įmonės kodas 303016870
- Įmonės kodas
- 303016870
- PVN nr.
- 303016870
- Regionas / savivaldybė
- Vilniaus r. sav.
- Miestas
- Bajorų k.
- Adresas
- Vilniaus r. sav., Avižienių sen., Bajorų k., Šaulio g. 97, LT-14189, 14189 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 7010 — Pagrindinių buveinių veikla
- Teisinė forma
- Uždaroji akcinė bendrovė
- Registracijos data
- Mon Mar 11
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2015–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 7 374 | 5 909 | 12 721 | 11 030 | 13 000 | 12 246 | 12 023 | 15 504 | 184 797 | 12 124 |
| Visos pajamos | 7 374 | 5 909 | 12 721 | 11 030 | 13 000 | 12 246 | 12 023 | 15 504 | 184 797 | 12 124 |
| Pelnas prieš mokesčius | 74 | 0 | 13 005 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 504 359 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 2 297 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis pelnas | 74 | 6 540 | 12 366 | 0 | 42 946 | 14 632 | 73 440 | 179 730 | 31 856 | 1 504 359 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 0 | 0 | 2 297 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | — | — | — | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Ilgalaikis turtas | 8 784 | 18 650 | 91 629 | 112 038 | 101 874 | 124 398 | 122 356 | 109 694 | 139 980 | 2 438 214 |
| Trumpalaikis turtas | 14 025 | 8 476 | 8 348 | 1 863 | 350 556 | 374 567 | 454 175 | 659 160 | 673 090 | 1 541 |
| Visi įsipareigojimai | 17 584 | 15 468 | 75 972 | 92 171 | 387 701 | 419 677 | 423 678 | 436 271 | 448 631 | 570 958 |
| Nuosavas kapitalas | 5 225 | 11 765 | 24 131 | 21 835 | 64 781 | 79 413 | 152 853 | 332 583 | 364 439 | 1 868 797 |
| Apmokėtas įstatinis kapitalas | 2 900 | 2 900 | 2 900 | 2 900 | 2 900 | 2 900 | 2 900 | 2 900 | 2 900 | 2 900 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 148 NACE 7010 įmonių (2024).
Trumpai
UAB "Fox Holdings" 2024 m. nurodė 12 124 € apyvartą, tai yra 93,4% mažiau nei 2023 m. ir užėmė 5 vietą tarp 5 „Pagrindinių buveinių veikla“ veiklos srities įmonių Vilniaus r. sav.. Įmonė uždirbo 1 504 359 € grynojo pelno, o grynojo pelno marža siekė 12 408,1%. 2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 1 darbuotojas. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 570 958 €, o nuosavas kapitalas — 1 868 797 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Pagrindinių buveinių veikla“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| UAB "Eurobaltijos investicijos" | Nemėžio k. | 16 000 | 956 | 1 |
| "Žaibo kirtis", UAB | Bendorių k. | 17 760 | 555 914 | 1 |
| UAB "Pažangiausios investicijos" | Galgių k. | 19 673 | 357 | — |
| UAB "Media audits" | Vilkaraisčio k. | 26 600 | 67 | 1 |
| MB "Lafit" | Ąžuolinės k. | 50 643 | 2 511 | — |
| UAB "Duonos centras" | Tauragė | 12 376 | −220 540 | 2 |
| UAB "IFORTA" | Mokolų k. | 12 500 | 908 347 | 1 |
| UAB "AM Investments" | Vilnius | 12 727 | 91 205 | 1 |
Įtraukta į reitingus
- 2. vieta — Pelningiausios įmonės profesinė ir mokslinė veikla veiklos srityje (Vilniaus r. sav.) 2024 m.▲ 98 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 30. vieta — Pelningiausios įmonės Vilniaus r. sav. savivaldybėje 2024 m.
- 33. vieta — Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Vilniaus r. sav. savivaldybėje 2024 m.
- 46. vieta — Pelningiausios įmonės pagrindinių buveinių veikla veiklos srityje 2024 m.
- 83. vieta — Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės profesinė ir mokslinė veikla veiklos srityje 2024 m.
- 74. vieta — TOP 100 įmonių profesinė ir mokslinė veikla veiklos srityje (Vilniaus r. sav.) pagal apyvartą 2023 m.
- 86. vieta — TOP 100 įmonių pagrindinių buveinių veikla veiklos srityje pagal apyvartą 2023 m.
- 100. vieta — Pelningiausios įmonės profesinė ir mokslinė veikla veiklos srityje (Vilniaus r. sav.) 2023 m.
- 71. vieta — Pelningiausios įmonės pagrindinių buveinių veikla veiklos srityje 2022 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra UAB "Fox Holdings" apyvarta?
2024 m. UAB "Fox Holdings" nurodė 12 124 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar UAB "Fox Holdings" dirba pelningai?
Taip. 2024 m. įmonė uždirbo 1 504 359 € grynojo pelno; grynojo pelno marža 12 408,1%.
Kiek darbuotojų turi UAB "Fox Holdings"?
2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 1 darbuotojas, remiantis oficialiais duomenimis.
Kokia veikla užsiima UAB "Fox Holdings"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Pagrindinių buveinių veikla“ (EVRK 7010), įsikūrusi Bajorų k., Vilniaus r. sav..
Norite išsamios įmonės analizės UAB "Fox Holdings"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą