UAB "IFORTA" — įmonės kodas 302509757
- Įmonės kodas
- 302509757
- PVN nr.
- 302509757
- Regionas / savivaldybė
- Marijampolės sav.
- Miestas
- Mokolų k.
- Adresas
- Marijampolės sav., Šunskų sen., Mokolų k., Metalų g. 14, LT-68461, 68461 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 7010 — Pagrindinių buveinių veikla
- Teisinė forma
- Uždaroji akcinė bendrovė
- Registracijos data
- Sun May 16
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2015–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 12 500 |
| Visos pajamos | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 12 500 |
| Pelnas prieš mokesčius | 211 186 | 937 236 | 2 271 875 | 231 469 | 257 671 | 54 801 | 0 | 0 | 52 420 | 916 723 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 122 288 | 333 317 | 0 | 0 |
| Grynasis pelnas | 209 423 | 934 418 | 2 265 968 | 224 767 | 244 220 | 47 979 | 0 | 0 | 44 557 | 908 347 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 127 294 | 340 761 | 0 | 0 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | — | — | — | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Ilgalaikis turtas | 3 506 186 | 3 506 186 | 5 808 568 | 6 349 921 | 6 574 421 | 5 434 210 | 3 718 472 | 5 222 432 | 4 590 152 | 5 762 535 |
| Trumpalaikis turtas | 302 059 | 915 032 | 658 245 | 281 329 | 307 735 | 1 489 293 | 3 075 922 | 983 568 | 1 004 943 | 566 716 |
| Visi įsipareigojimai | 2 194 | 2 911 | 6 068 | 6 914 | 13 600 | 6 968 | 5 153 | 51 637 | 7 941 | 8 449 |
| Nuosavas kapitalas | 3 806 051 | 4 418 307 | 6 460 745 | 6 624 336 | 6 868 556 | 6 916 535 | 6 789 241 | 6 154 363 | 5 587 154 | 6 320 802 |
| Apmokėtas įstatinis kapitalas | 3 483 888 | 3 483 888 | 3 483 888 | 3 483 888 | 3 483 888 | 3 483 888 | 3 483 888 | 3 483 888 | 3 483 888 | 3 483 888 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 148 NACE 7010 įmonių (2024).
Trumpai
UAB "IFORTA" 2024 m. nurodė 12 500 € apyvartą ir užėmė 1 vietą tarp 1 „Pagrindinių buveinių veikla“ veiklos srities įmonių Marijampolės sav.. Įmonė uždirbo 908 347 € grynojo pelno, o grynojo pelno marža siekė 7 266,8%. 2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 1 darbuotojas. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 8 449 €, o nuosavas kapitalas — 6 320 802 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Pagrindinių buveinių veikla“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| UAB "Duonos centras" | Tauragė | 12 376 | −220 540 | 2 |
| UAB "AM Investments" | Vilnius | 12 727 | 91 205 | 1 |
| UAB "TAMO Grupė" | Vilnius | 12 875 | −73 966 | 1 |
| UAB "Fox Holdings" | Bajorų k. | 12 124 | 1 504 359 | 1 |
| Lietuvos laisvųjų ekonominių zonų asociacija | Vilnius | 12 911 | 0 | — |
| Spotos Holding UAB | Vilnius | 11 347 | −561 829 | 4 |
| MB "Singularium" | Vilnius | 13 669 | 12 115 | — |
| UAB "Betos investicijos" | Kaunas | 10 426 | −639 161 | 1 |
Įtraukta į reitingus
- 3. vieta — Pelningiausios įmonės profesinė ir mokslinė veikla veiklos srityje (Marijampolės sav.) 2024 m.▲ 2 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 11. vieta — Pelningiausios įmonės Marijampolės sav. savivaldybėje 2024 m.▲ 66 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 14. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Marijampolės sav. savivaldybėje 2024 m.▼ 1 vieta, palyginti su ankstesniais metais
- 17. vieta — Didžiausi darbdaviai profesinė ir mokslinė veikla veiklos srityje (Marijampolės sav.) 2024 m.▲ 1 vieta, palyginti su ankstesniais metais
- 24. vieta — TOP 25 įmonių profesinė ir mokslinė veikla veiklos srityje (Marijampolės sav.) pagal apyvartą 2024 m.
- 55. vieta — Pelningiausios įmonės pagrindinių buveinių veikla veiklos srityje 2024 m.
- 5. vieta — Pelningiausios įmonės profesinė ir mokslinė veikla veiklos srityje (Marijampolės sav.) 2023 m.
- 13. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Marijampolės sav. savivaldybėje 2023 m.▼ 4 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 18. vieta — Didžiausi darbdaviai profesinė ir mokslinė veikla veiklos srityje (Marijampolės sav.) 2023 m.
- 77. vieta — Pelningiausios įmonės Marijampolės sav. savivaldybėje 2023 m.
- 9. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Marijampolės sav. savivaldybėje 2022 m.▼ 3 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 6. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Marijampolės sav. savivaldybėje 2021 m.
- 6. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Marijampolės sav. savivaldybėje 2020 m.
- 56. vieta — Pelningiausios įmonės Marijampolės sav. savivaldybėje 2020 m.▼ 41 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 6. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Marijampolės sav. savivaldybėje 2019 m.
- 15. vieta — Pelningiausios įmonės Marijampolės sav. savivaldybėje 2019 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra UAB "IFORTA" apyvarta?
2024 m. UAB "IFORTA" nurodė 12 500 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar UAB "IFORTA" dirba pelningai?
Taip. 2024 m. įmonė uždirbo 908 347 € grynojo pelno; grynojo pelno marža 7 266,8%.
Kiek darbuotojų turi UAB "IFORTA"?
2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 1 darbuotojas, remiantis oficialiais duomenimis.
Kokia veikla užsiima UAB "IFORTA"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Pagrindinių buveinių veikla“ (EVRK 7010), įsikūrusi Mokolų k., Marijampolės sav..
Norite išsamios įmonės analizės UAB "IFORTA"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą