UAB "GV Invest" — įmonės kodas 302821511
- Įmonės kodas
- 302821511
- PVN nr.
- LT100012847611
- Regionas / savivaldybė
- Prienų r. sav.
- Miestas
- Naravų k.
- Adresas
- Prienų r. sav., Prienų sen., Naravų k., Kalnų g. 16, LT-59108, 59108 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 7010 — Pagrindinių buveinių veikla
- Teisinė forma
- Uždaroji akcinė bendrovė
- Registracijos data
- Sun Jul 15
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2015–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 25 000 | — | — | — | 70 000 | 5 021 | 600 | 100 | 21 520 | 26 715 |
| Visos pajamos | 25 000 | — | — | — | 70 000 | 5 021 | 600 | 100 | 21 520 | 26 715 |
| Pelnas prieš mokesčius | 24 925 | 54 913 | 0 | 79 893 | 148 555 | 62 886 | 70 462 | 526 773 | 59 561 | 49 499 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 0 | 86 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis pelnas | 24 925 | 54 913 | 0 | 79 893 | 145 061 | 62 642 | 70 439 | 526 773 | 58 710 | 48 510 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 0 | 86 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | — | — | — | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Ilgalaikis turtas | 7 967 | 2 175 | 2 175 | 2 175 | 68 815 | 68 815 | 68 815 | 4 675 | 14 522 | 12 421 |
| Trumpalaikis turtas | 25 553 | 80 506 | 2 462 | 82 401 | 99 063 | 52 022 | 7 295 | 598 247 | 350 153 | 41 034 |
| Visi įsipareigojimai | 5 856 | 104 | 146 | 191 | 18 432 | 514 | 348 | 387 | 1 483 | 1 812 |
| Nuosavas kapitalas | 27 664 | 82 577 | 4 491 | 84 385 | 149 446 | 120 323 | 75 762 | 602 535 | 363 598 | 52 108 |
| Apmokėtas įstatinis kapitalas | 2 900 | 2 900 | 2 900 | 2 900 | 2 900 | 2 900 | 2 900 | 2 900 | 2 900 | 2 900 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 148 NACE 7010 įmonių (2024).
Trumpai
UAB "GV Invest" 2024 m. nurodė 26 715 € apyvartą, tai yra 24,1% daugiau nei 2023 m. ir užėmė 1 vietą tarp 1 „Pagrindinių buveinių veikla“ veiklos srities įmonių Prienų r. sav.. Įmonė uždirbo 48 510 € grynojo pelno, o grynojo pelno marža siekė 181,6%. 2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 2 darbuotojų. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 1 812 €, o nuosavas kapitalas — 52 108 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Pagrindinių buveinių veikla“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| UAB "Media audits" | Vilkaraisčio k. | 26 600 | 67 | 1 |
| UAB "EVA GRUPĖ" | Vilnius | 26 000 | 9 665 000 | 5 |
| MB Gama holdingas | Vilnius | 28 542 | 15 125 | — |
| UAB "Spothauz" | Vilniaus m. sav. | 24 749 | 1 666 | 3 |
| UAB "Uni Trading" | Vilnius | 23 559 | 86 310 | 3 |
| AM Holding, MB | Vilnius | 23 520 | 97 793 | — |
| UAB Prism Investment | Vilnius | 23 020 | −1 543 | 2 |
| MB "Legija" | Vilnius | 31 405 | −142 | — |
Įtraukta į reitingus
- 2. vieta — Pelningiausios įmonės profesinė ir mokslinė veikla veiklos srityje (Prienų r. sav.) 2024 m.
- 6. vieta — Didžiausi darbdaviai profesinė ir mokslinė veikla veiklos srityje (Prienų r. sav.) 2024 m.▲ 1 vieta, palyginti su ankstesniais metais
- 17. vieta — TOP 25 įmonių profesinė ir mokslinė veikla veiklos srityje (Prienų r. sav.) pagal apyvartą 2024 m.▼ 4 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 45. vieta — Pelningiausios įmonės Prienų r. sav. savivaldybėje 2024 m.▼ 5 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 2. vieta — Pelningiausios įmonės profesinė ir mokslinė veikla veiklos srityje (Prienų r. sav.) 2023 m.
- 7. vieta — Didžiausi darbdaviai profesinė ir mokslinė veikla veiklos srityje (Prienų r. sav.) 2023 m.
- 13. vieta — TOP 25 įmonių profesinė ir mokslinė veikla veiklos srityje (Prienų r. sav.) pagal apyvartą 2023 m.
- 34. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Prienų r. sav. savivaldybėje 2023 m.▼ 13 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 40. vieta — Pelningiausios įmonės Prienų r. sav. savivaldybėje 2023 m.▼ 35 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 5. vieta — Pelningiausios įmonės Prienų r. sav. savivaldybėje 2022 m.▲ 23 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 21. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Prienų r. sav. savivaldybėje 2022 m.▲ 59 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 57. vieta — Pelningiausios įmonės pagrindinių buveinių veikla veiklos srityje 2022 m.
- 28. vieta — Pelningiausios įmonės Prienų r. sav. savivaldybėje 2021 m.▼ 2 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 80. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Prienų r. sav. savivaldybėje 2021 m.▼ 22 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 26. vieta — Pelningiausios įmonės Prienų r. sav. savivaldybėje 2020 m.▼ 18 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 58. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Prienų r. sav. savivaldybėje 2020 m.▼ 17 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 8. vieta — Pelningiausios įmonės Prienų r. sav. savivaldybėje 2019 m.
- 41. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Prienų r. sav. savivaldybėje 2019 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra UAB "GV Invest" apyvarta?
2024 m. UAB "GV Invest" nurodė 26 715 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar UAB "GV Invest" dirba pelningai?
Taip. 2024 m. įmonė uždirbo 48 510 € grynojo pelno; grynojo pelno marža 181,6%.
Kiek darbuotojų turi UAB "GV Invest"?
2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 2 darbuotojų, remiantis oficialiais duomenimis.
Kokia veikla užsiima UAB "GV Invest"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Pagrindinių buveinių veikla“ (EVRK 7010), įsikūrusi Naravų k., Prienų r. sav..
Norite išsamios įmonės analizės UAB "GV Invest"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą