UAB "INSTALITA" — įmonės kodas 300095108
- Įmonės kodas
- 300095108
- PVN nr.
- LT100001714719
- Regionas / savivaldybė
- Šalčininkų r. sav.
- Miestas
- Naujakiemio k.
- Adresas
- Šalčininkų r. sav., Šalčininkų sen., Naujakiemio k., Naujakiemio g. 30A, LT-17100, 17100 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 5611 — Restoranų veikla
- Teisinė forma
- Uždaroji akcinė bendrovė
- Registracijos data
- Tue Mar 08
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2017–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 121 370 | 132 880 | 214 447 | 284 049 | 129 667 | 135 054 | 143 427 | 121 426 |
| Visos pajamos | 121 370 | 132 880 | 214 447 | 284 049 | 129 667 | 135 054 | 143 427 | 121 426 |
| Pelnas prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 7 330 | 0 | 0 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 31 090 | 17 222 | 4 584 | 1 068 | 1 217 | 0 | 6 294 | 40 381 |
| Grynasis pelnas | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 7 220 | 0 | 0 |
| Grynasis nuostolis | 31 090 | 17 222 | 4 584 | 1 068 | 1 217 | 0 | 6 294 | 40 381 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | — | 11 | 10 | 9 | 7 | 7 | 6 | 6 |
| Ilgalaikis turtas | 941 | 707 | 112 | 580 | 812 | 1 564 | 1 385 | 819 |
| Trumpalaikis turtas | 37 142 | 64 174 | 49 627 | 16 613 | 1 683 | 1 458 | 1 379 | 1 241 |
| Visi įsipareigojimai | 112 694 | 156 714 | 146 156 | 114 678 | 101 197 | 94 394 | 100 430 | 140 107 |
| Nuosavas kapitalas | −74 611 | −91 833 | −96 417 | −97 485 | −98 702 | −91 372 | −97 666 | −138 047 |
| Apmokėtas įstatinis kapitalas | 5 792 | 5 792 | 5 792 | 5 792 | 5 792 | 5 792 | 5 792 | 5 792 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 2 155 NACE 5611 įmonių (2024).
Trumpai
UAB "INSTALITA" 2024 m. nurodė 121 426 € apyvartą, tai yra 15,3% mažiau nei 2023 m. ir užėmė 3 vietą tarp 7 „Restoranų veikla“ veiklos srities įmonių Šalčininkų r. sav.. Įmonė metus baigė patyrusi 40 381 € grynąjį nuostolį. 2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 6 darbuotojų. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 140 107 €, o nuosavas kapitalas — −138 047 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Restoranų veikla“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| MB Mama food | Baltoji Vokė | 124 551 | 4 374 | 8 |
| Eišiškių krašto bendruomenė "Eikšys" | Eišiškės | 143 364 | 642 | 5 |
| UAB "ALADEUŠ" | Dailidžių k. | 85 731 | 1 170 | 7 |
| UAB Joromi | Jašiūnai | 77 518 | −31 014 | 4 |
| UAB "Chimenė" | Kluonalių k. | 121 350 | 3 874 | 5 |
| UAB "Noselis" | Staidarų k. | 121 294 | 0 | 4 |
| UAB "GRUPO AZTECA" | Vilnius | 121 643 | −35 845 | — |
| UAB "FORS Group" | Ukmergė | 121 731 | 7 401 | 6 |
Įtraukta į reitingus
- 4. vieta — Didžiausi darbdaviai apgyvendinimas ir maitinimas veiklos srityje (Šalčininkų r. sav.) 2024 m.▼ 1 vieta, palyginti su ankstesniais metais
- 5. vieta — TOP 13 įmonių apgyvendinimas ir maitinimas veiklos srityje (Šalčininkų r. sav.) pagal apyvartą 2024 m.▼ 1 vieta, palyginti su ankstesniais metais
- 77. vieta — Didžiausi darbdaviai Šalčininkų r. sav. savivaldybėje 2024 m.▼ 2 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 3. vieta — Didžiausi darbdaviai apgyvendinimas ir maitinimas veiklos srityje (Šalčininkų r. sav.) 2023 m.
- 4. vieta — TOP 12 įmonių apgyvendinimas ir maitinimas veiklos srityje (Šalčininkų r. sav.) pagal apyvartą 2023 m.
- 75. vieta — Didžiausi darbdaviai Šalčininkų r. sav. savivaldybėje 2023 m.▼ 7 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 68. vieta — Didžiausi darbdaviai Šalčininkų r. sav. savivaldybėje 2022 m.▲ 1 vieta, palyginti su ankstesniais metais
- 7. vieta — Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Šalčininkų r. sav. savivaldybėje 2021 m.
- 52. vieta — Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės apgyvendinimas ir maitinimas veiklos srityje 2021 m.
- 69. vieta — Didžiausi darbdaviai Šalčininkų r. sav. savivaldybėje 2021 m.▼ 21 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 8. vieta — Sparčiausiai per 3 metus augusios įmonės Šalčininkų r. sav. savivaldybėje 2020 m.
- 16. vieta — Sparčiausiai augančios įmonės Šalčininkų r. sav. savivaldybėje 2020 m.▼ 10 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 48. vieta — Didžiausi darbdaviai Šalčininkų r. sav. savivaldybėje 2020 m.▼ 1 vieta, palyginti su ankstesniais metais
- 51. vieta — Sparčiausiai per 3 metus augusios įmonės apgyvendinimas ir maitinimas veiklos srityje 2020 m.
- 61. vieta — Didžiausios Šalčininkų r. sav. įmonės pagal apyvartą 2020 m.▲ 9 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 6. vieta — Sparčiausiai augančios įmonės Šalčininkų r. sav. savivaldybėje 2019 m.
- 47. vieta — Didžiausi darbdaviai Šalčininkų r. sav. savivaldybėje 2019 m.
- 70. vieta — Didžiausios Šalčininkų r. sav. įmonės pagal apyvartą 2019 m.
- 97. vieta — Sparčiausiai augančios įmonės apgyvendinimas ir maitinimas veiklos srityje 2019 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra UAB "INSTALITA" apyvarta?
2024 m. UAB "INSTALITA" nurodė 121 426 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar UAB "INSTALITA" dirba pelningai?
2024 m. įmonė patyrė 40 381 € grynąjį nuostolį.
Kiek darbuotojų turi UAB "INSTALITA"?
2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 6 darbuotojų, remiantis oficialiais duomenimis.
Kokia veikla užsiima UAB "INSTALITA"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Restoranų veikla“ (EVRK 5611), įsikūrusi Naujakiemio k., Šalčininkų r. sav..
Norite išsamios įmonės analizės UAB "INSTALITA"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą