UAB "Noselis" — įmonės kodas 304717098
- Įmonės kodas
- 304717098
- PVN nr.
- LT100011658013
- Regionas / savivaldybė
- Lazdijų r. sav.
- Miestas
- Staidarų k.
- Adresas
- Lazdijų r. sav., Lazdijų sen., Staidarų k., Dvaro g. 2, LT-67168, 67168 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 5611 — Restoranų veikla
- Teisinė forma
- Uždaroji akcinė bendrovė
- Registracijos data
- Tue Nov 21
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2017–2023, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | — | 31 141 | 164 447 | 236 241 | 86 363 | 186 479 | 121 294 |
| Visos pajamos | — | 31 141 | 164 447 | 236 241 | 86 363 | 186 479 | 121 294 |
| Pelnas prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis pelnas | 0 | 0 | 0 | 10 318 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis nuostolis | 40 | 14 594 | 9 284 | 0 | 47 958 | 33 017 | 0 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | — | 4 | 8 | 13 | 11 | 7 | 4 |
| Ilgalaikis turtas | 0 | 1 000 | 294 942 | 258 520 | 248 408 | 207 902 | 208 945 |
| Trumpalaikis turtas | 2 500 | 19 818 | 52 732 | 6 395 | 2 193 | 11 118 | 7 011 |
| Visi įsipareigojimai | 40 | 32 952 | 51 311 | 49 324 | 64 378 | 47 465 | 57 515 |
| Nuosavas kapitalas | 2 460 | −12 134 | 199 843 | 215 591 | 186 223 | 171 555 | 158 441 |
| Apmokėtas įstatinis kapitalas | 2 500 | 2 500 | 2 500 | 2 500 | 2 500 | 2 500 | 2 500 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 2 138 NACE 5611 įmonių (2023).
Trumpai
UAB "Noselis" 2023 m. nurodė 121 294 € apyvartą, tai yra 35,0% mažiau nei 2022 m. ir užėmė 2 vietą tarp 5 „Restoranų veikla“ veiklos srities įmonių Lazdijų r. sav.. Įmonė uždirbo 0 € grynojo pelno, o grynojo pelno marža siekė 0,0%. 2023 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 4 darbuotojų, tai yra 42,9% mažiau nei ankstesniais metais. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 57 515 €, o nuosavas kapitalas — 158 441 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Restoranų veikla“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| UAB "Trakas LT" | Seirijai | 139 297 | −13 043 | 8 |
| MB "Lauko virtuvė" | Ročkių k. | 45 644 | 2 308 | — |
| UAB "Chimenė" | Kluonalių k. | 121 350 | 3 874 | 5 |
| UAB "INSTALITA" | Naujakiemio k. | 121 426 | −40 381 | 6 |
| MB "4 anūkai" | Kartupėnų k. | 121 068 | −4 085 | 9 |
| UAB "GRUPO AZTECA" | Vilnius | 121 643 | −35 845 | — |
| MB "Mag pardavimai" | Vilnius | 120 914 | 1 724 | 2 |
| MB "Šilalės legenda" | Šilalė | 120 886 | −7 235 | 8 |
Įtraukta į reitingus
- 3. vieta — TOP 10 įmonių apgyvendinimas ir maitinimas veiklos srityje (Lazdijų r. sav.) pagal apyvartą 2023 m.
- 5. vieta — Didžiausi darbdaviai apgyvendinimas ir maitinimas veiklos srityje (Lazdijų r. sav.) 2023 m.
- 14. vieta — Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Lazdijų r. sav. savivaldybėje 2023 m.
- 34. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Lazdijų r. sav. savivaldybėje 2023 m.▼ 4 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 58. vieta — Didžiausi darbdaviai Lazdijų r. sav. savivaldybėje 2023 m.▼ 22 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 71. vieta — Didžiausios Lazdijų r. sav. įmonės pagal apyvartą 2023 m.▼ 20 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 30. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Lazdijų r. sav. savivaldybėje 2022 m.▼ 10 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 36. vieta — Didžiausi darbdaviai Lazdijų r. sav. savivaldybėje 2022 m.▼ 18 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 51. vieta — Didžiausios Lazdijų r. sav. įmonės pagal apyvartą 2022 m.▲ 20 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 4. vieta — Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Lazdijų r. sav. savivaldybėje 2021 m.
- 18. vieta — Didžiausi darbdaviai Lazdijų r. sav. savivaldybėje 2021 m.▼ 2 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 20. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Lazdijų r. sav. savivaldybėje 2021 m.▼ 6 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 43. vieta — Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės apgyvendinimas ir maitinimas veiklos srityje 2021 m.
- 71. vieta — Didžiausios Lazdijų r. sav. įmonės pagal apyvartą 2021 m.▼ 34 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 2. vieta — Sparčiausiai augančios įmonės Lazdijų r. sav. savivaldybėje 2020 m.
- 14. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Lazdijų r. sav. savivaldybėje 2020 m.▼ 5 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 16. vieta — Didžiausi darbdaviai Lazdijų r. sav. savivaldybėje 2020 m.▲ 15 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 37. vieta — Didžiausios Lazdijų r. sav. įmonės pagal apyvartą 2020 m.▲ 3 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 41. vieta — Pelningiausios įmonės Lazdijų r. sav. savivaldybėje 2020 m.
- 78. vieta — Sparčiausiai augančios įmonės apgyvendinimas ir maitinimas veiklos srityje 2020 m.
- 9. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Lazdijų r. sav. savivaldybėje 2019 m.
- 31. vieta — Didžiausi darbdaviai Lazdijų r. sav. savivaldybėje 2019 m.
- 40. vieta — Didžiausios Lazdijų r. sav. įmonės pagal apyvartą 2019 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra UAB "Noselis" apyvarta?
2023 m. UAB "Noselis" nurodė 121 294 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar UAB "Noselis" dirba pelningai?
Taip. 2023 m. įmonė uždirbo 0 € grynojo pelno; grynojo pelno marža 0,0%.
Kiek darbuotojų turi UAB "Noselis"?
2023 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 4 darbuotojų, remiantis oficialiais duomenimis.
Kokia veikla užsiima UAB "Noselis"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Restoranų veikla“ (EVRK 5611), įsikūrusi Staidarų k., Lazdijų r. sav..
Norite išsamios įmonės analizės UAB "Noselis"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą