UAB "Trakas LT" — įmonės kodas 303065508
- Įmonės kodas
- 303065508
- PVN nr.
- LT100007768711
- Regionas / savivaldybė
- Lazdijų r. sav.
- Miestas
- Seirijai
- Adresas
- Lazdijų r. sav., Seirijai, Vytauto g. 36, LT-67227, 67227 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 5611 — Restoranų veikla
- Teisinė forma
- Uždaroji akcinė bendrovė
- Registracijos data
- Thu May 16
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2015–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | — | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 10 188 | 113 673 | 128 645 | 139 297 |
| Visos pajamos | — | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 10 188 | 113 673 | 128 645 | 139 297 |
| Pelnas prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 9 659 | 0 | 0 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 842 | 0 | 762 | 13 043 |
| Grynasis pelnas | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 9 659 | 0 | 0 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 842 | 0 | 762 | 13 043 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | — | — | — | — | — | — | 2 | 7 | 8 | 8 |
| Ilgalaikis turtas | 2 896 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 607 | 1 607 | 725 |
| Trumpalaikis turtas | 0 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 0 | 3 741 | 16 525 | 15 115 | 14 893 |
| Visi įsipareigojimai | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 687 | 3 491 | 2 843 | 14 782 |
| Nuosavas kapitalas | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 0 | 2 054 | 14 641 | 13 879 | 836 |
| Apmokėtas įstatinis kapitalas | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 2 155 NACE 5611 įmonių (2024).
Trumpai
UAB "Trakas LT" 2024 m. nurodė 139 297 € apyvartą, tai yra 8,3% daugiau nei 2023 m. ir užėmė 1 vietą tarp 5 „Restoranų veikla“ veiklos srities įmonių Lazdijų r. sav.. Įmonė metus baigė patyrusi 13 043 € grynąjį nuostolį. 2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 8 darbuotojų. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 14 782 €, o nuosavas kapitalas — 836 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Restoranų veikla“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| UAB "Noselis" | Staidarų k. | 121 294 | 0 | 4 |
| MB "Lauko virtuvė" | Ročkių k. | 45 644 | 2 308 | — |
| UAB "Miriada" | Vilnius | 139 400 | 18 640 | 5 |
| MB "Fudstopas" | Utena | 139 150 | 3 878 | 8 |
| UAB "Picana" | Kaunas | 139 138 | −2 348 | 7 |
| UAB "Auksinis standartas" | Klaipėda | 139 002 | 3 559 | 4 |
| MB Tamva | Klaipėda | 138 922 | 52 532 | 7 |
| UAB "Gintaurija" | Vilnius | 139 771 | 6 975 | 5 |
Įtraukta į reitingus
- 20. vieta — Sparčiausiai augančios įmonės Lazdijų r. sav. savivaldybėje 2024 m.▲ 4 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 31. vieta — Didžiausi darbdaviai Lazdijų r. sav. savivaldybėje 2024 m.▼ 3 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 67. vieta — Didžiausios Lazdijų r. sav. įmonės pagal apyvartą 2024 m.▲ 2 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 1. vieta — Didžiausi darbdaviai apgyvendinimas ir maitinimas veiklos srityje (Lazdijų r. sav.) 2023 m.
- 2. vieta — TOP 10 įmonių apgyvendinimas ir maitinimas veiklos srityje (Lazdijų r. sav.) pagal apyvartą 2023 m.
- 24. vieta — Sparčiausiai augančios įmonės Lazdijų r. sav. savivaldybėje 2023 m.
- 28. vieta — Didžiausi darbdaviai Lazdijų r. sav. savivaldybėje 2023 m.▲ 7 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 69. vieta — Didžiausios Lazdijų r. sav. įmonės pagal apyvartą 2023 m.▲ 3 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 35. vieta — Didžiausi darbdaviai Lazdijų r. sav. savivaldybėje 2022 m.▲ 60 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 60. vieta — Pelningiausios įmonės Lazdijų r. sav. savivaldybėje 2022 m.
- 72. vieta — Didžiausios Lazdijų r. sav. įmonės pagal apyvartą 2022 m.
- 95. vieta — Didžiausi darbdaviai Lazdijų r. sav. savivaldybėje 2021 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra UAB "Trakas LT" apyvarta?
2024 m. UAB "Trakas LT" nurodė 139 297 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar UAB "Trakas LT" dirba pelningai?
2024 m. įmonė patyrė 13 043 € grynąjį nuostolį.
Kiek darbuotojų turi UAB "Trakas LT"?
2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 8 darbuotojų, remiantis oficialiais duomenimis.
Kokia veikla užsiima UAB "Trakas LT"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Restoranų veikla“ (EVRK 5611), įsikūrusi Seirijai, Lazdijų r. sav..
Norite išsamios įmonės analizės UAB "Trakas LT"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą