Restoranų veikla įmonės Lietuvoje (EVRK 5611)
Sekcija I — Apgyvendinimas ir maitinimas
Aktyvios įmonės (2024)
2 801
Bendra apyvarta
1,3 mlrd. €▼ 2,0%
Darbuotojai
31 140
Medianinė marža
0,5%
Augimas (metinis)
−2,0%
Sektoriaus apyvartos raida
Metinė suma, EUR
TOP 100 įmonių — EVRK 5611
Pagal naujausios prieinamos metinės ataskaitos apyvartą.
| # | Įmonė | Regionas | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai | Tendencija |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | UAB "PREMIER RESTAURANTS" | Vilnius | 65 408 018 | 7 046 109 | 1 237 | |
| 2 | UAB "Hes-Pro Vilnius" | Vilnius | 50 069 272 | 2 145 751 | 1 | |
| 3 | Amber Food, UAB | Vilnius | 36 912 538 | −418 369 | 952 | |
| 4 | UAB "DELANO" | Vilnius | 33 211 295 | 1 642 115 | 844 | |
| 5 | UAB "Čili pica" | Vilnius | 25 347 000 | 2 083 000 | 573 | |
| 6 | UAB "Inovatyvūs restoranai" | Vilnius | 15 682 353 | 38 777 | 212 | |
| 7 | UAB "Neragauta Azija" | Vilnius | 13 781 716 | −63 685 | 304 | |
| 8 | UAB "Togri" | Vilnius | 13 166 426 | 964 150 | 166 | |
| 9 | Uždaroji akcinė bendrovė "Restoranų grupė FORTAS" | Vilnius | 12 752 148 | 1 798 649 | 303 | |
| 10 | UAB "Fresh Projects" | Vilnius | 12 054 940 | 594 475 | 234 | |
| 11 | UAB "KULVERSTUKAI" | Vilnius | 10 843 471 | 1 851 845 | 105 | |
| 12 | APL Fresh Food, UAB | Vilnius | 10 798 931 | 790 091 | 246 | |
| 13 | Uždaroji akcinė bendrovė "Berneliai" | Kaunas | 9 175 023 | −189 162 | 255 | |
| 14 | UAB "Ex prompto" | Kaunas | 9 161 309 | −277 224 | 247 | |
| 15 | UAB Tallink Fast Food Lithuania | Vilnius | 7 663 550 | −836 210 | 91 | |
| 16 | UAB "Matesa" | Kaunas | 7 515 007 | 100 327 | 132 | |
| 17 | UAB "Gan bei city" | Vilnius | 7 282 229 | 326 347 | 168 | |
| 18 | UAB "Bevas" | Kauno r. sav. | 6 859 543 | 339 827 | 166 | |
| 19 | UAB AS Service | Vilnius | 6 728 910 | 92 128 | 118 | |
| 20 | UAB "KETURI KAMBARIAI" | Vilnius | 6 688 149 | 246 959 | 191 | |
| 21 | UAB "Auto LT" | Klaipėda | 6 434 822 | 359 918 | 111 | |
| 22 | UAB Matillda | Vilnius | 6 104 169 | −422 376 | 144 | |
| 23 | UAB "D-Pizza LT" | Vilnius | 5 925 992 | −1 095 744 | 172 | |
| 24 | Uždaroji akcinė bendrovė "Žibosa" | Kretingos r. sav. | 5 820 253 | 361 178 | 150 | |
| 25 | UAB "Langrisa" | Vilnius | 5 618 926 | 441 340 | 82 | |
| 26 | UAB "GUSTUM" | Vilnius | 5 479 640 | 55 | 146 | |
| 27 | UAB "Ajo makaronai" | Kaunas | 5 306 513 | 695 762 | 130 | |
| 28 | UAB Karališka kibininė | Trakų r. sav. | 5 056 275 | 468 517 | 133 | |
| 29 | UAB "Juta jazz kava" | Vilnius | 4 878 141 | 163 364 | 85 | |
| 30 | UAB "Baronsta" | Vilnius | 4 776 553 | 403 086 | 59 | |
| 31 | UAB "Didvyriai" | Palanga | 4 758 527 | 452 581 | 107 | |
| 32 | UAB "Ronelta" | Vilnius | 4 706 214 | 323 860 | 61 | |
| 33 | UAB Production house international | Vilnius | 4 704 728 | −205 520 | 67 | |
| 34 | UAB "Hortivita" | Gargždai | 4 517 440 | 79 389 | 67 | |
| 35 | UAB "Pliusai" | Vilnius | 4 288 669 | 444 149 | 80 | |
| 36 | UAB "Roksva" | Šiauliai | 4 225 392 | 111 343 | 90 | |
| 37 | Uždaroji akcinė bendrovė "Verus gustus" | Kaunas | 4 215 254 | 189 849 | 114 | |
| 38 | UAB "Saldi kava" | Vilnius | 4 171 236 | 8 466 | 132 | |
| 39 | UAB "Itališkas skonis" | Vilnius | 4 050 827 | 150 234 | 77 | |
| 40 | UAB "Burokėlis ir krapas" | Vilnius | 3 993 635 | −99 488 | 121 | |
| 41 | UAB Baltic Food Republic | Vilnius | 3 959 329 | −59 160 | 87 | |
| 42 | UAB "Egas.eu" | Vilnius | 3 878 056 | −197 088 | 53 | |
| 43 | UAB "Linksmoji virtuvė" | Vilnius | 3 580 364 | −34 760 | 51 | |
| 44 | UAB "Cukrus 2017" | Vilnius | 3 454 381 | 442 133 | 50 | |
| 45 | UAB Ginvest | Kaunas | 3 403 738 | −23 844 | 13 | |
| 46 | UAB "Sotas" | Marijampolė | 3 346 037 | 42 316 | 75 | |
| 47 | UAB SUPERMAISTAS | Vilnius | 3 338 853 | −118 644 | 64 | |
| 48 | UAB "Atata" | Kaunas | 3 275 317 | −242 613 | 99 | |
| 49 | UAB "Domo projektas" | Palanga | 3 242 454 | 12 745 | 79 | |
| 50 | UAB Metina | Pasvalio r. sav. | 3 235 812 | 142 684 | 53 | |
| 51 | UAB "NERINGOS RESTORANAS" | Vilnius | 3 207 553 | 20 839 | 68 | |
| 52 | UAB "Formosa LT" | Vilnius | 3 155 567 | 140 099 | 92 | |
| 53 | UAB "Gero vėjo" | Vilnius | 3 119 418 | 26 531 | 85 | |
| 54 | D. Bakanavičiaus MB | Zarasai | 3 072 396 | 133 944 | 42 | |
| 55 | MB "Gerama" | Neringa | 2 952 994 | 257 325 | 48 | |
| 56 | UAB "Labai skanu" | Kaunas | 2 921 529 | 124 538 | 68 | |
| 57 | Uždaroji akcinė bendrovė "Dzūkų ainiai" | Alytus | 2 884 891 | 300 708 | 67 | |
| 58 | UAB "EGREDA" | Jonavos r. sav. | 2 866 918 | 204 468 | 68 | |
| 59 | UAB "Agerosa" | Vilnius | 2 852 255 | 61 352 | 62 | |
| 60 | UAB "Dodo LT" | Vilnius | 2 789 972 | −182 910 | 100 | |
| 61 | Uždaroji akcinė bendrovė "INVENTA" | Vilnius | 2 731 940 | −813 029 | 58 | |
| 62 | UAB "Kauno grilis" | Kauno r. sav. | 2 719 340 | 172 838 | 66 | |
| 63 | UAB "Puodeli, virk" | Vilnius | 2 599 993 | −251 528 | 47 | |
| 64 | UAB "Todžė" | Kaunas | 2 446 213 | 93 989 | 33 | |
| 65 | UAB "Grilita" | Kaunas | 2 445 417 | 318 058 | 44 | |
| 66 | UAB "Ozo" restoranas | Kauno r. sav. | 2 443 312 | 78 655 | 46 | |
| 67 | UAB "Amorė" | Kaunas | 2 438 302 | 52 023 | 37 | |
| 68 | UAB "Esperanza hospitality group" | Vilnius | 2 437 458 | −1 474 453 | 62 | |
| 69 | UAB Klaipėdos restoranas | Kauno r. sav. | 2 431 991 | 146 089 | 44 | |
| 70 | Individuali įmonė | Šiauliai | 2 414 536 | 126 487 | 47 | |
| 71 | UAB "Gerbona" | Mažeikiai | 2 396 446 | 12 210 | 35 | |
| 72 | UAB "Gedimino projektas" | Kauno r. sav. | 2 389 549 | 211 307 | 46 | |
| 73 | Uždaroji akcinė bendrovė "AMERITEK" | Vilnius | 2 358 654 | 383 829 | 31 | |
| 74 | MB "Restoranas Sicilia" | Druskininkai | 2 337 148 | 182 334 | 47 | |
| 75 | UAB "Big Doner" | Kauno r. sav. | 2 274 410 | 216 939 | 51 | |
| 76 | UAB "Aukštaičių fortas" | Panevėžys | 2 273 473 | 164 562 | 57 | |
| 77 | UAB "Novista" | Vilnius | 2 270 132 | −242 494 | 76 | |
| 78 | UAB "Gaisrinė" | Klaipėda | 2 259 469 | 91 435 | 48 | |
| 79 | UAB "Gedimino baras" | Kaunas | 2 249 973 | 25 356 | 47 | |
| 80 | UAB "Restorano projektas" | Kauno r. sav. | 2 235 941 | 140 473 | 38 | |
| 81 | UAB Greitojo maisto tarnyba | Klaipėda | 2 224 390 | −61 994 | 62 | |
| 82 | UAB "Vasaros projektai" | Vilniaus r. sav. | 2 223 529 | 285 346 | 47 | |
| 83 | MB "Belgas" | Vilnius | 2 198 564 | 7 047 | 42 | |
| 84 | UAB "RA44" | Vilnius | 2 195 990 | 46 737 | 18 | |
| 85 | APL Restaurants Akr, UAB | Vilnius | 2 192 308 | 181 989 | 39 | |
| 86 | Uždaroji akcinė bendrovė "Senasis lokys" | Vilnius | 2 163 805 | 300 463 | 38 | |
| 87 | UAB "Anupriškių parkas" | Trakų r. sav. | 2 160 660 | −52 484 | 53 | |
| 88 | UAB "LIŪTOMERA" | Klaipėda | 2 122 475 | −105 567 | 60 | |
| 89 | UAB "SIDABRINĖ TAURĖ" | Panevėžio r. sav. | 2 117 962 | 200 570 | 52 | |
| 90 | UAB "Baltas ruonis" | Klaipėda | 2 105 935 | 127 670 | 34 | |
| 91 | UAB "Sumuštinis" | Jurbarkas | 2 062 574 | 49 515 | 45 | |
| 92 | MB SA Vizija | Klaipėda | 2 053 906 | 115 829 | 35 | |
| 93 | UAB "Kaštonų bulvaras" | Klaipėda | 2 044 642 | 216 101 | 43 | |
| 94 | UAB "Dolsa" | Vilnius | 2 044 450 | 90 133 | 38 | |
| 95 | Uždaroji akcinė bendrovė "Averita" | Šiauliai | 2 043 145 | −76 363 | 59 | |
| 96 | UAB "SP Kaunas" | Kauno r. sav. | 2 020 602 | 112 620 | 44 | |
| 97 | UAB "LJ78" | Vilnius | 2 010 032 | 159 486 | 70 | |
| 98 | UAB "ARG GROUP" | Kaunas | 1 981 262 | 22 475 | 28 | |
| 99 | UŽDAROJI AKCINĖ BENDROVĖ "DZŪKIJOS ARNIKA" | Druskininkai | 1 978 735 | 224 296 | 44 | |
| 100 | UAB "Feora" | Vilnius | 1 976 697 | 118 286 | 37 |
Pasiskirstymas pagal regioną
Ataskaitas pateikusios įmonės 2024 m.
| Regionas | Įmonės | Apyvarta | Darbuotojai | Medianinė marža |
|---|---|---|---|---|
| Vilnius | 897 | 670 047 028 | 13 557 | 0,3% |
| Kaunas | 393 | 167 900 786 | 4 583 | 0,1% |
| Klaipėda | 192 | 66 706 657 | 1 800 | 0,8% |
| Kauno r. sav. | 125 | 66 476 043 | 1 585 | 2,9% |
| Palanga | 81 | 34 610 615 | 948 | 1,1% |
| Panevėžys | 59 | 19 053 386 | 531 | −1,1% |
| Šiauliai | 67 | 18 581 145 | 539 | 0,7% |
| Vilniaus r. sav. | 73 | 17 458 705 | 493 | 0,4% |
| Neringa | 50 | 16 834 502 | 384 | 8,1% |
| Klaipėdos r. sav. | 49 | 13 578 188 | 422 | −1,6% |
| Druskininkai | 20 | 9 692 678 | 256 | 1,6% |
| Kretingos r. sav. | 18 | 9 096 782 | 252 | −1,1% |
| Marijampolė | 27 | 8 593 866 | 243 | 2,0% |
| Alytus | 31 | 8 214 905 | 232 | −3,6% |
| Trakų r. sav. | 14 | 7 644 280 | 205 | 2,1% |
| Gargždai | 12 | 7 474 232 | 170 | −3,6% |
| Birštonas | 15 | 6 387 260 | 179 | 1,3% |
| Trakai | 13 | 5 587 015 | 190 | 0,0% |
| Raseinių r. sav. | 14 | 5 263 120 | 169 | −0,9% |
| Jonava | 20 | 5 253 090 | 177 | 0,1% |
| Panevėžio r. sav. | 20 | 5 028 706 | 138 | 2,2% |
| Jonavos r. sav. | 19 | 5 001 732 | 151 | 4,0% |
| Vilniaus m. sav. | 14 | 4 524 663 | 117 | −6,7% |
| Mažeikiai | 20 | 4 482 073 | 99 | 6,5% |
| Tauragė | 12 | 4 434 817 | 142 | −0,4% |
| Kretinga | 16 | 4 432 397 | 117 | −0,6% |
| Plungės r. sav. | 13 | 4 166 445 | 118 | −0,8% |
| Šilutės r. sav. | 23 | 3 975 837 | 109 | 3,1% |
| Pasvalio r. sav. | 8 | 3 722 621 | 74 | −10,6% |
| Zarasai | 3 | 3 680 381 | 62 | −1,9% |
| Telšiai | 24 | 3 670 149 | 170 | −2,1% |
| Kėdainiai | 12 | 3 659 296 | 106 | −4,7% |
| Šiaulių r. sav. | 19 | 3 555 179 | 127 | −6,9% |
| Radviliškio r. sav. | 8 | 2 986 592 | 120 | 3,5% |
| Jurbarkas | 9 | 2 937 249 | 76 | 0,6% |
| Rokiškis | 9 | 2 847 224 | 111 | −0,7% |
| Anykščiai | 9 | 2 588 561 | 93 | −1,6% |
| Šilutė | 11 | 2 506 769 | 73 | 3,2% |
| Visaginas | 11 | 2 501 794 | 98 | 5,5% |
| Elektrėnų sav. | 11 | 2 462 944 | 64 | −2,1% |
| Vilkaviškis | 6 | 2 423 970 | 73 | 0,8% |
| Molėtai | 6 | 2 414 090 | 59 | 5,2% |
| Prienai | 5 | 2 258 252 | 58 | −4,3% |
| Šilalė | 8 | 2 217 949 | 67 | −8,5% |
| Kazlų Rūdos sav. | 4 | 2 162 285 | 56 | 5,2% |
| Varėnos r. sav. | 8 | 2 118 412 | 79 | 1,2% |
| Zarasų r. sav. | 5 | 2 018 337 | 37 | 6,3% |
| Alytaus r. sav. | 8 | 1 990 319 | 72 | −1,4% |
| Kėdainių r. sav. | 17 | 1 966 180 | 45 | 11,1% |
| Ukmergė | 10 | 1 832 853 | 66 | 1,8% |
| Joniškis | 8 | 1 617 371 | 62 | −0,8% |
| Marijampolės sav. | 11 | 1 466 216 | 59 | 2,2% |
| Plungė | 7 | 1 452 828 | 65 | −5,1% |
| Kaišiadorių r. sav. | 9 | 1 435 891 | 38 | 3,5% |
| Širvintos | 2 | 1 403 568 | 36 | 0,5% |
| Joniškio r. sav. | 5 | 1 320 801 | 40 | −3,1% |
| Kupiškis | 2 | 1 200 072 | 37 | 1,8% |
| Akmenės r. sav. | 10 | 1 192 674 | 51 | −26,8% |
| Elektrėnai | 4 | 1 179 215 | 41 | 9,7% |
| Utena | 8 | 1 042 533 | 41 | −6,1% |
| Tauragės r. sav. | 11 | 959 888 | 29 | 0,7% |
| Lazdijai | 2 | 949 215 | 33 | −3,1% |
| Šalčininkai | 2 | 946 879 | 19 | −0,4% |
| Mažeikių r. sav. | 10 | 938 851 | 36 | 2,0% |
| Raseiniai | 5 | 938 320 | 40 | 0,4% |
| Birštono sav. | 1 | 923 308 | 16 | 18,9% |
| Vilniaus miesto savivaldybės teritorija | 4 | 917 548 | 24 | 6,0% |
| Varėna | 2 | 910 047 | 32 | −0,3% |
| Ignalina | 2 | 871 092 | 30 | 1,6% |
| Prienų r. sav. | 8 | 813 713 | 37 | −20,8% |
| Telšių r. sav. | 7 | 807 393 | 28 | 6,8% |
| Šakių r. sav. | 5 | 806 952 | 32 | −4,3% |
| Šakiai | 4 | 795 493 | 30 | −0,1% |
| Kalvarijos sav. | 2 | 719 243 | 23 | −1,4% |
| Jurbarko r. sav. | 11 | 716 603 | 40 | −4,3% |
| Rokiškio r. sav. | 6 | 714 128 | 20 | −11,3% |
| Širvintų r. sav. | 6 | 710 644 | 24 | −2,9% |
| Švenčionių r. sav. | 9 | 688 547 | 21 | 3,5% |
| Kaišiadorys | 4 | 652 077 | 15 | −1,1% |
| Molėtų r. sav. | 7 | 640 235 | 26 | 0,4% |
| Pasvalys | 6 | 611 372 | 28 | 1,7% |
| Kazlų Rūda | 3 | 605 125 | 22 | 2,1% |
| Ukmergės r. sav. | 4 | 602 474 | 22 | 4,6% |
| Anykščių r. sav. | 8 | 563 689 | 27 | −21,3% |
| Šalčininkų r. sav. | 7 | 555 649 | 31 | 0,4% |
| Pakruojis | 4 | 531 201 | 19 | −6,0% |
| Druskininkų sav. | 7 | 531 077 | 28 | −1,7% |
| Naujoji Akmenė | 4 | 464 783 | 17 | 1,8% |
| Kupiškio r. sav. | 3 | 398 251 | 17 | −4,8% |
| Alytaus m. sav. | 3 | 386 957 | 20 | −37,2% |
| Pakruojo r. sav. | 2 | 376 153 | 20 | −14,7% |
| Rietavas | 3 | 356 682 | 10 | 7,7% |
| Biržų r. sav. | 4 | 324 344 | 13 | 1,2% |
| Šilalės r. sav. | 4 | 294 439 | 11 | −14,4% |
| Rietavo sav. | 3 | 283 514 | 13 | 13,0% |
| Biržai | 3 | 270 998 | 9 | 3,9% |
| Vilkaviškio r. sav. | 3 | 261 776 | 10 | −9,9% |
| Kauno m. sav. | 2 | 240 734 | 23 | −94,5% |
| Klaipėdos m. sav. | 1 | 223 933 | 13 | −23,8% |
| Lazdijų r. sav. | 5 | 206 748 | 11 | −9,4% |
| Pagėgiai | 1 | 188 438 | 9 | 0,0% |
| Švenčionys | 1 | 165 456 | 5 | 3,3% |
| Kelmės r. sav. | 5 | 165 212 | 9 | −9,0% |
| Kalvarija | 3 | 149 513 | 9 | −0,7% |
| Skuodo r. sav. | 2 | 127 650 | 8 | −17,9% |
| Ignalinos r. sav. | 6 | 106 488 | 4 | 24,2% |
| Skuodas | 1 | 98 514 | 5 | −4,8% |
| Utenos r. sav. | 2 | 98 456 | 2 | 6,7% |
| Klaipėdos miesto savivaldybės teritorija | 1 | 90 340 | 6 | −12,2% |
| Radviliškis | 4 | 78 400 | 1 | −1,3% |
| Tauragės rajono savivaldybės teritorija | 1 | 17 418 | 1 | 8,3% |
| Kretingos rajono savivaldybės teritorija | 1 | 0 | — | — |
| Trakų rajono savivaldybės teritorija | 1 | 0 | — | — |
| Klaipėdos rajono savivaldybės teritorija | 1 | 0 | — | — |
Veiklos srities reitingai
Didžiausi darbdaviai restoranų veikla veiklos srityje 2024 m.TOP 100 įmonių restoranų veikla veiklos srityje pagal apyvartą 2024 m.Sparčiausiai augančios įmonės restoranų veikla veiklos srityje 2024 m.Pelningiausios įmonės restoranų veikla veiklos srityje 2024 m.Didžiausi darbdaviai restoranų veikla veiklos srityje 2023 m.TOP 100 įmonių restoranų veikla veiklos srityje pagal apyvartą 2023 m.Sparčiausiai augančios įmonės restoranų veikla veiklos srityje 2023 m.Pelningiausios įmonės restoranų veikla veiklos srityje 2023 m.Didžiausi darbdaviai restoranų veikla veiklos srityje 2022 m.TOP 100 įmonių restoranų veikla veiklos srityje pagal apyvartą 2022 m.Sparčiausiai augančios įmonės restoranų veikla veiklos srityje 2022 m.Pelningiausios įmonės restoranų veikla veiklos srityje 2022 m.
Susijusios veiklos sritys
- 5612 — Mobilių maitinimo paslaugų teikimas
- 5600 — Maitinimo teikimo ir gėrimų tiekimo veikla
- 5620 — Pagaminto valgio tiekimas renginiams, maisto ir gėrimų tiekimas pagal sutartį ir kitų maitinimo paslaugų veikla
- 5621 — Pagaminto valgio tiekimas renginiams
- 5622 — Maisto ir gėrimų tiekimas pagal sutartį ir kitų maitinimo paslaugų veikla
- 5630 — Gėrimų pardavimo vartoti vietoje veikla
- 5640 — Maitinimo teikimo ir gėrimų tiekimo veiklos tarpininkavimo paslaugų teikimas