Gėrimų pardavimo vartoti vietoje veikla įmonės Lietuvoje (EVRK 5630)
Sekcija I — Apgyvendinimas ir maitinimas
Aktyvios įmonės (2024)
402
Bendra apyvarta
77,7 mln €▼ 0,3%
Darbuotojai
2 404
Medianinė marža
0,9%
Augimas (metinis)
−0,3%
Sektoriaus apyvartos raida
Metinė suma, EUR
TOP 100 įmonių — EVRK 5630
Pagal naujausios prieinamos metinės ataskaitos apyvartą.
| # | Įmonė | Regionas | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai | Tendencija |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | UAB "Alynas" | Vilnius | 5 504 044 | 316 923 | 71 | |
| 2 | UAB "MECOM GRUPP" | Vilnius | 2 628 676 | −176 782 | 49 | |
| 3 | Individuali įmonė | Kaunas | 2 158 256 | 50 264 | 45 | |
| 4 | UAB "Albas" | Vilnius | 2 078 894 | 241 | 57 | |
| 5 | UAB "Ryto vėjas" | Vilnius | 2 018 373 | 103 720 | 44 | |
| 6 | UAB "Marijus Taralis" | Šiauliai | 1 910 230 | 193 365 | 60 | |
| 7 | UAB "Gikyba" | Vilniaus m. sav. | 1 789 782 | 2 288 | 1 | |
| 8 | UAB "Pamera" | Vilnius | 1 226 323 | 218 102 | 16 | |
| 9 | Uždaroji akcinė bendrovė "Aramiso skrynia" | Kauno r. sav. | 1 158 558 | 317 086 | 20 | |
| 10 | UAB "Gėrimų birža" | Vilnius | 1 109 367 | −7 600 | 22 | |
| 11 | UAB "MATTIS" | Šiauliai | 1 091 309 | 18 765 | 53 | |
| 12 | UAB CLUB & LOUNGE 2 | Vilnius | 1 049 406 | 98 512 | 35 | |
| 13 | Tikroji ūkinė bendrija | Vilnius | 1 015 488 | 27 312 | 31 | |
| 14 | UAB "OMARAS" | Vilnius | 1 008 629 | 22 824 | 22 | |
| 15 | Uždaroji akcinė bendrovė "MALONUS VAKARAS" | Vilnius | 943 704 | −26 908 | 29 | |
| 16 | UAB "Braima" | Šiauliai | 857 583 | 13 316 | 36 | |
| 17 | MB Lunarta | Vilniaus r. sav. | 855 183 | 14 048 | 8 | |
| 18 | UAB "Pamario klumpė" | Šilutės r. sav. | 822 357 | 37 046 | 27 | |
| 19 | MB "Vaizba" | Palanga | 816 249 | 27 172 | 18 | |
| 20 | Uždaroji akcinė bendrovė "SILVINA" | Klaipėda | 784 313 | 139 386 | 15 | |
| 21 | UAB "Pramogų projektai" | Vilnius | 760 584 | 114 260 | 16 | |
| 22 | UAB "KAVA TAU" | Vilnius | 752 920 | 6 365 | 17 | |
| 23 | Uždaroji akcinė bendrovė "ETMONAI" | Vilnius | 729 200 | −31 191 | 29 | |
| 24 | UAB "4 aukštas" | Klaipėda | 718 231 | 4 751 | 24 | |
| 25 | Uždaroji akcinė bendrovė "AGJOGIKA" | Ukmergė | 712 686 | 5 318 | 20 | |
| 26 | UAB "DOMINANTAS" | Kaunas | 685 331 | −13 219 | 19 | |
| 27 | Uždaroji akcinė bendrovė "VATERLINIJA" | Klaipėda | 674 266 | 110 497 | 15 | |
| 28 | UAB "Laurimta" | Kaunas | 665 124 | 31 474 | 26 | |
| 29 | UAB "Anos kiemas" | Kaunas | 641 468 | 29 362 | 27 | |
| 30 | "Baltas melas", UAB | Kaunas | 621 116 | −97 740 | 10 | |
| 31 | Uždaroji akcinė bendrovė "Dekatona" | Kaunas | 608 002 | 50 992 | 22 | |
| 32 | UAB Balkonas | Kaunas | 602 324 | −51 498 | 16 | |
| 33 | UAB "Klaipėdos Laura" | Klaipėda | 580 711 | 29 729 | 16 | |
| 34 | UAB "Alkodana" | Klaipėda | 576 708 | 80 225 | 16 | |
| 35 | UAB "Grilis ir pramogos" | Vilnius | 555 857 | 38 161 | 12 | |
| 36 | UAB Sparta bar | Vilnius | 530 755 | 6 109 | 10 | |
| 37 | UŽDAROJI AKCINĖ BENDROVĖ "BINGESA" | Vilnius | 530 235 | 26 869 | 23 | |
| 38 | UAB Pajūrio kopa | Palanga | 508 175 | −294 163 | 16 | |
| 39 | Uždaroji akcinė bendrovė "FORVIJA" | Klaipėda | 502 727 | 100 612 | 34 | |
| 40 | UAB "Vera solida" | Kaunas | 495 294 | 21 703 | 11 | |
| 41 | "Euro kavinė", UAB | Vilnius | 494 483 | 60 021 | 12 | |
| 42 | UAB "Vilnius parties" | Vilnius | 481 490 | −22 052 | 23 | |
| 43 | UAB "Prie židinio" | Panevėžio r. sav. | 473 608 | 32 173 | 19 | |
| 44 | UAB "Karaliaus dvaras" ir partneriai | Kaunas | 473 433 | −39 654 | 15 | |
| 45 | Uždaroji akcinė bendrovė "KAROLINOS KĖGLIAI" | Vilnius | 468 950 | 115 069 | 14 | |
| 46 | UAB "nArauti klubas" | Vilnius | 465 446 | 160 639 | 7 | |
| 47 | UAB WINE & SMILE | Vilnius | 461 338 | 8 343 | 6 | |
| 48 | MB "Jurovita" | Klaipėda | 461 097 | 4 903 | 4 | |
| 49 | UŽDAROJI AKCINĖ BENDROVĖ "Geliuksus" | Jurbarkas | 455 317 | −19 588 | 18 | |
| 50 | UAB "Panoramos grilis" | Vilnius | 445 653 | 8 148 | 17 | |
| 51 | UAB "Roginta" | Vilnius | 445 051 | 42 509 | 10 | |
| 52 | UAB "Disco Ball" | Kaunas | 444 755 | −13 434 | 17 | |
| 53 | MB "Falafelis" | Kaunas | 440 907 | 39 064 | 10 | |
| 54 | MB "Elektrinė" | Klaipėda | 422 238 | 42 369 | 12 | — |
| 55 | UAB "Lietuvos aludariai" | Vilnius | 414 089 | −13 144 | — | — |
| 56 | MB "Ferenus" | Klaipėda | 405 977 | 53 782 | 4 | |
| 57 | UAB "Viskio jūra" | Vilniaus r. sav. | 399 389 | −352 | 8 | |
| 58 | UAB "Malsita" | Vilnius | 398 845 | −8 431 | — | — |
| 59 | UAB "Max Coffee" | Neringa | 393 681 | −2 904 | 18 | |
| 60 | UAB "Senamiesčio projektas" | Kaunas | 391 955 | −71 920 | 14 | |
| 61 | UAB "Masiukas" | Klaipėda | 388 024 | 48 610 | 12 | |
| 62 | UAB "Ruvilana" | Vilnius | 387 550 | 684 | 11 | |
| 63 | MB "Deimantai" | Vilnius | 384 031 | −9 875 | 7 | |
| 64 | MB "Burbulų arbata" | Vilnius | 381 218 | 13 425 | 4 | |
| 65 | UAB "TYSART" | Vilnius | 381 134 | −10 434 | 13 | |
| 66 | UAB "Su Baru" | Panevėžys | 379 877 | 34 205 | 11 | |
| 67 | UAB Bariukas | Molėtai | 369 681 | −28 003 | 11 | |
| 68 | Individuali įmonė | Radviliškio r. sav. | 353 442 | −3 469 | 10 | |
| 69 | UAB TAU VENTUS | Klaipėda | 347 413 | 96 193 | 6 | |
| 70 | UAB "Amsterdamo vartai" | Panevėžys | 345 342 | 69 225 | 7 | |
| 71 | UAB "Anereta" | Šiauliai | 337 250 | −4 843 | 3 | |
| 72 | UAB "Ligelitas" | Radviliškis | 327 906 | 43 776 | 7 | |
| 73 | UAB "TOP SPORTAS" | Kauno r. sav. | 326 879 | 2 551 | 87 | |
| 74 | UAB Sostinės džiazo klubas | Vilnius | 321 032 | 40 337 | 4 | |
| 75 | MB Papūgų baras | Kaunas | 316 257 | −21 119 | 9 | |
| 76 | "Didžioji gatvė", UAB | Vilnius | 314 526 | −8 778 | 9 | |
| 77 | MB "Rabarbaras" | Kaunas | 309 919 | 27 753 | 6 | |
| 78 | Uždaroji akcinė bendrovė "Fortūna" | Joniškis | 299 426 | 1 170 | 13 | |
| 79 | UAB "Artikta" | Panevėžys | 296 673 | −32 706 | 12 | |
| 80 | UAB "Kapnomelius" | Plungė | 295 198 | 8 173 | 12 | |
| 81 | UAB "Mano žinios" | Vilnius | 293 638 | −9 588 | 7 | |
| 82 | MB "Šalkuža" | Klaipėda | 286 388 | 674 | 2 | |
| 83 | UAB "Juliaus paslaugos" | Panevėžys | 284 537 | 18 981 | 6 | |
| 84 | UAB "Jonavos svaja" | Jonava | 283 154 | 596 | 9 | |
| 85 | MB "Trys direktoriai" | Šiauliai | 281 061 | 15 537 | 3 | |
| 86 | UAB "Bonovia" | Vilnius | 277 124 | 8 636 | 3 | |
| 87 | MB "Alsaida" | Klaipėda | 275 918 | 16 884 | 2 | |
| 88 | UAB "Storuliai" | Kaunas | 274 844 | 39 022 | 6 | |
| 89 | Uždaroji akcinė bendrovė "Liepos žiedas" | Šilutės r. sav. | 264 657 | 3 144 | 13 | |
| 90 | UAB "Dankada" | Vilnius | 262 602 | 5 949 | 10 | |
| 91 | UAB "Naktinė atmosfera" | Visaginas | 260 801 | 2 113 | 11 | |
| 92 | UAB Restoranas "Apynys" | Vilnius | 257 304 | −11 409 | 10 | |
| 93 | UAB "Sidlis" | Vilnius | 256 600 | −5 372 | 11 | |
| 94 | UAB "Vynas ir laikas" | Kaunas | 255 704 | −59 420 | 10 | |
| 95 | MB "Dinara" | Klaipėda | 252 859 | 30 177 | 3 | |
| 96 | UAB "Šampano namai" | Prienų r. sav. | 250 009 | −15 970 | — | |
| 97 | UAB "Šešiasdešimt" | Vilnius | 248 449 | −5 141 | 6 | |
| 98 | Individuali įmonė | Kretingos r. sav. | 247 626 | 40 467 | 10 | — |
| 99 | UAB Arbatos someljė | Vilnius | 244 612 | 49 414 | 6 | |
| 100 | UAB "Kavos architektai" | Kretingos r. sav. | 239 896 | 1 935 | 10 |
Pasiskirstymas pagal regioną
Ataskaitas pateikusios įmonės 2024 m.
| Regionas | Įmonės | Apyvarta | Darbuotojai | Medianinė marža |
|---|---|---|---|---|
| Vilnius | 109 | 31 420 868 | 797 | −0,7% |
| Kaunas | 64 | 11 569 564 | 355 | 2,5% |
| Klaipėda | 36 | 7 878 883 | 236 | 5,1% |
| Šiauliai | 25 | 5 589 973 | 210 | 0,4% |
| Panevėžys | 29 | 2 944 583 | 117 | 4,4% |
| Palanga | 14 | 1 863 323 | 62 | 0,4% |
| Kauno r. sav. | 10 | 1 809 792 | 121 | 0,8% |
| Vilniaus m. sav. | 2 | 1 789 782 | 1 | 0,1% |
| Vilniaus r. sav. | 7 | 1 612 104 | 29 | −2,3% |
| Šilutės r. sav. | 3 | 1 253 932 | 45 | 1,2% |
| Ukmergė | 2 | 821 313 | 23 | 2,2% |
| Panevėžio r. sav. | 5 | 474 928 | 22 | 6,8% |
| Jurbarkas | 1 | 455 317 | 18 | −4,3% |
| Kretingos r. sav. | 3 | 437 759 | 21 | −6,9% |
| Utena | 5 | 430 705 | 14 | 5,4% |
| Klaipėdos r. sav. | 6 | 424 337 | 12 | 0,7% |
| Radviliškis | 2 | 418 110 | 11 | 3,4% |
| Neringa | 3 | 393 681 | 18 | −0,7% |
| Molėtai | 2 | 369 681 | 11 | −7,6% |
| Jonava | 4 | 366 249 | 12 | 6,8% |
| Radviliškio r. sav. | 1 | 353 442 | 10 | −1,0% |
| Druskininkai | 3 | 350 149 | 10 | 5,5% |
| Tauragė | 3 | 345 691 | 18 | −11,2% |
| Skuodas | 2 | 338 280 | 18 | −10,1% |
| Alytus | 3 | 328 128 | 11 | 0,9% |
| Joniškis | 1 | 299 426 | 13 | 0,4% |
| Plungė | 4 | 297 953 | 13 | 2,8% |
| Visaginas | 3 | 272 599 | 13 | 0,8% |
| Pasvalys | 3 | 242 589 | 8 | 4,1% |
| Anykščiai | 2 | 240 023 | 10 | 3,1% |
| Raseinių r. sav. | 2 | 220 855 | 9 | 1,8% |
| Kėdainiai | 2 | 203 399 | 8 | 10,6% |
| Plungės r. sav. | 2 | 171 726 | 10 | 2,0% |
| Mažeikiai | 3 | 171 561 | 5 | −5,5% |
| Tauragės r. sav. | 1 | 169 232 | 7 | 5,7% |
| Marijampolė | 4 | 167 013 | 8 | 0,4% |
| Anykščių r. sav. | 1 | 149 505 | 9 | −1,8% |
| Šiaulių r. sav. | 1 | 134 047 | 1 | 42,9% |
| Kaišiadorių r. sav. | 2 | 127 352 | 6 | −10,5% |
| Trakai | 1 | 125 259 | 8 | −5,8% |
| Naujoji Akmenė | 1 | 120 516 | 6 | 6,0% |
| Joniškio r. sav. | 1 | 89 225 | 6 | 3,9% |
| Gargždai | 2 | 67 909 | 11 | −26,1% |
| Skuodo r. sav. | 1 | 63 969 | 5 | 1,1% |
| Vilniaus miesto savivaldybės teritorija | 1 | 61 119 | 2 | 2,9% |
| Šilalės r. sav. | 1 | 48 508 | 6 | −52,0% |
| Švenčionių r. sav. | 1 | 43 824 | 5 | 1,0% |
| Lazdijų r. sav. | 1 | 29 022 | 3 | 23,8% |
| Trakų r. sav. | 2 | 28 434 | 5 | −3,6% |
| Pasvalio r. sav. | 1 | 25 259 | 6 | −22,4% |
| Šalčininkai | 1 | 22 267 | 1 | 1,1% |
| Šalčininkų r. sav. | 1 | 22 252 | 2 | 1,6% |
| Elektrėnų sav. | 2 | 22 014 | 1 | −34,4% |
| Kauno miesto savivaldybės teritorija | 2 | 21 220 | 5 | −160,5% |
| Prienai | 1 | 16 610 | 2 | −94,1% |
| Molėtų r. sav. | 1 | 14 693 | 3 | −442,3% |
| Kretinga | 1 | 7 178 | 2 | — |
| Telšių r. sav. | 1 | 4 500 | 2 | — |
| Kelmės r. sav. | 1 | — | — | — |
| Druskininkų sav. | 1 | — | — | — |
| Birštonas | 1 | — | — | — |
| Zarasų r. sav. | 1 | — | 1 | — |
Veiklos srities reitingai
Didžiausi darbdaviai gėrimų pardavimo vartoti vietoje veikla veiklos srityje 2024 m.TOP 100 įmonių gėrimų pardavimo vartoti vietoje veikla veiklos srityje pagal apyvartą 2024 m.Sparčiausiai augančios įmonės gėrimų pardavimo vartoti vietoje veikla veiklos srityje 2024 m.Pelningiausios įmonės gėrimų pardavimo vartoti vietoje veikla veiklos srityje 2024 m.Didžiausi darbdaviai gėrimų pardavimo vartoti vietoje veikla veiklos srityje 2023 m.TOP 100 įmonių gėrimų pardavimo vartoti vietoje veikla veiklos srityje pagal apyvartą 2023 m.Sparčiausiai augančios įmonės gėrimų pardavimo vartoti vietoje veikla veiklos srityje 2023 m.Pelningiausios įmonės gėrimų pardavimo vartoti vietoje veikla veiklos srityje 2023 m.Didžiausi darbdaviai gėrimų pardavimo vartoti vietoje veikla veiklos srityje 2022 m.TOP 100 įmonių gėrimų pardavimo vartoti vietoje veikla veiklos srityje pagal apyvartą 2022 m.Sparčiausiai augančios įmonės gėrimų pardavimo vartoti vietoje veikla veiklos srityje 2022 m.Pelningiausios įmonės gėrimų pardavimo vartoti vietoje veikla veiklos srityje 2022 m.
Susijusios veiklos sritys
- 5600 — Maitinimo teikimo ir gėrimų tiekimo veikla
- 5611 — Restoranų veikla
- 5612 — Mobilių maitinimo paslaugų teikimas
- 5620 — Pagaminto valgio tiekimas renginiams, maisto ir gėrimų tiekimas pagal sutartį ir kitų maitinimo paslaugų veikla
- 5621 — Pagaminto valgio tiekimas renginiams
- 5622 — Maisto ir gėrimų tiekimas pagal sutartį ir kitų maitinimo paslaugų veikla
- 5640 — Maitinimo teikimo ir gėrimų tiekimo veiklos tarpininkavimo paslaugų teikimas