Šalčininkų r. sav. įmonės
Aktyvios įmonės (2024)
439
Bendra apyvarta
157,4 mln €▲ 8,3%
Darbuotojai
2 078
Medianinė marža
2,4%
Augimas (metinis)
+8,3%
Sektoriaus apyvartos raida
Metinė suma, EUR
Šalčininkų r. sav.: TOP 100 įmonių
Pagal naujausios prieinamos metinės ataskaitos apyvartą.
| # | Įmonė | Regionas | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai | Tendencija |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Uždaroji akcinė bendrovė "POLIVEKTRIS POLYMERS" | Šalčininkų r. sav. | 24 308 271 | 177 316 | 138 | |
| 2 | UAB "Longe" | Šalčininkų r. sav. | 15 913 201 | 2 226 | — | |
| 3 | UAB "ARBENA" | Šalčininkų r. sav. | 15 359 348 | 820 091 | 145 | |
| 4 | UAB "ENERGOSTATIKA" | Šalčininkų r. sav. | 5 836 144 | 820 469 | 18 | |
| 5 | Uždaroji akcinė bendrovė "Evaldo daržovės" | Šalčininkų r. sav. | 5 708 224 | 412 950 | 50 | |
| 6 | Akcinė bendrovė "Actas" | Šalčininkų r. sav. | 3 814 742 | 221 238 | 32 | |
| 7 | UAB ANDETA | Šalčininkų r. sav. | 3 683 715 | 82 380 | 15 | |
| 8 | UAB "Vilniaus betono gaminiai" | Šalčininkų r. sav. | 3 516 966 | 349 313 | 28 | |
| 9 | UAB "PAKRUOJO PARKAI" | Šalčininkų r. sav. | 3 128 690 | 214 492 | 66 | |
| 10 | Uždaroji akcinė bendrovė "Kumbisa" | Šalčininkų r. sav. | 3 030 795 | 131 646 | 10 | |
| 11 | UAB "Treniruočių pasaulis" | Šalčininkų r. sav. | 2 925 987 | 506 087 | 21 | |
| 12 | UAB "Vikanda" | Šalčininkų r. sav. | 2 037 519 | −257 632 | — | — |
| 13 | Žemės ūkio kooperatyvas "Agroimpulsas" | Šalčininkų r. sav. | 1 998 932 | 30 791 | 18 | |
| 14 | UAB "Logaris" | Šalčininkų r. sav. | 1 970 299 | 76 695 | 33 | |
| 15 | UAB "Statybų trestas" | Šalčininkų r. sav. | 1 957 581 | 210 789 | 28 | |
| 16 | UAB "Tirema logistics" | Šalčininkų r. sav. | 1 919 449 | 66 296 | 26 | |
| 17 | Individuali įmonė | Šalčininkų r. sav. | 1 917 583 | 99 268 | 31 | |
| 18 | Uždaroji akcinė bendrovė "Skaisma" | Šalčininkų r. sav. | 1 914 687 | −21 666 | 17 | |
| 19 | UAB "JARAKS" | Šalčininkų r. sav. | 1 887 389 | 75 574 | 45 | |
| 20 | UAB "Straikas" | Šalčininkų r. sav. | 1 826 099 | −20 658 | 34 | |
| 21 | UAB "Valaneta" | Šalčininkų r. sav. | 1 704 795 | 69 630 | 22 | |
| 22 | UAB "Rusimeksa" | Šalčininkų r. sav. | 1 683 620 | 2 357 | 13 | |
| 23 | UAB LitCarrier | Šalčininkų r. sav. | 1 586 078 | −21 980 | 24 | |
| 24 | UAB "STATYBŲ VALDYMAS" | Šalčininkų r. sav. | 1 554 373 | 21 514 | 38 | |
| 25 | UAB "Transporto era" | Šalčininkų r. sav. | 1 508 427 | 74 315 | 18 | |
| 26 | UAB "Altairas" | Šalčininkų r. sav. | 1 458 252 | 143 460 | 74 | |
| 27 | UAB "Technologijos LT" | Šalčininkų r. sav. | 1 360 980 | 15 324 253 | — | |
| 28 | UAB SELTANAS | Šalčininkų r. sav. | 1 306 371 | 15 017 | 4 | |
| 29 | Milanos labdaros ir paramos fondas | Šalčininkų r. sav. | 1 296 483 | 0 | — | |
| 30 | UAB "Mėlynšilis" | Šalčininkų r. sav. | 1 287 136 | 26 105 | 2 | |
| 31 | UAB "EMIVELA" | Šalčininkų r. sav. | 1 263 496 | 26 041 | 15 | |
| 32 | UAB Baušų ūkis | Šalčininkų r. sav. | 1 244 094 | 114 029 | 9 | |
| 33 | Šalčininkų rajono Butrimonių žemės ūkio bendrovė | Šalčininkų r. sav. | 1 242 731 | 42 734 | 18 | |
| 34 | UAB "Armanera" | Šalčininkų r. sav. | 1 199 951 | 45 996 | 13 | |
| 35 | UAB "Didžiosios Sėlos" | Šalčininkų r. sav. | 1 121 503 | 16 186 | 22 | |
| 36 | UAB "ArtCo" | Šalčininkų r. sav. | 1 086 586 | 381 788 | 9 | |
| 37 | UAB "Šalčininkų žuvininkystės ūkis" | Šalčininkų r. sav. | 1 053 546 | 139 977 | 24 | |
| 38 | UAB "LAUJUSTA" | Šalčininkų r. sav. | 1 005 130 | 40 394 | 17 | |
| 39 | UAB "RM STOKAS" | Šalčininkų r. sav. | 984 862 | −133 323 | 5 | |
| 40 | UAB "MARINLITA" | Šalčininkų r. sav. | 876 985 | 1 976 | 2 | |
| 41 | UAB "Lukwood" | Šalčininkų r. sav. | 860 409 | −75 651 | 15 | |
| 42 | UAB "Romista" | Šalčininkų r. sav. | 828 227 | 24 027 | 12 | |
| 43 | Uždaroji akcinė bendrovė "Alsanta" | Šalčininkų r. sav. | 817 132 | 15 953 | 13 | |
| 44 | Uždaroji akcinė bendrovė "Tradita" | Šalčininkų r. sav. | 809 189 | 6 986 | 10 | |
| 45 | MB Erstmotors | Šalčininkų r. sav. | 779 841 | 45 380 | 1 | |
| 46 | Viešoji įstaiga "SOS GYVŪNAI" | Šalčininkų r. sav. | 741 025 | 222 369 | 8 | |
| 47 | UAB Sip Sap LT | Šalčininkų r. sav. | 708 516 | 65 737 | 3 | |
| 48 | UAB "Estira Logistics" | Šalčininkų r. sav. | 677 039 | 153 108 | 12 | |
| 49 | UAB "Aronada" | Šalčininkų r. sav. | 674 472 | 2 254 | 4 | |
| 50 | UAB "ARMPLAST" | Šalčininkų r. sav. | 665 497 | −159 552 | 19 | |
| 51 | UAB "D&T GLOBAL" | Šalčininkų r. sav. | 662 626 | −31 347 | 18 | |
| 52 | MB ORMINDOS APDAILA | Šalčininkų r. sav. | 638 540 | 90 347 | 7 | |
| 53 | UAB "Janlanga" | Šalčininkų r. sav. | 629 963 | 15 234 | 2 | |
| 54 | UAB Melisa Laboratorium | Šalčininkų r. sav. | 623 611 | 1 286 | 14 | |
| 55 | Uždaroji akcinė bendrovė "Žydinčioji Magnolija" | Šalčininkų r. sav. | 612 529 | 39 597 | 7 | |
| 56 | UAB Jašiūnų šeimos klinika | Šalčininkų r. sav. | 611 787 | 156 578 | 19 | |
| 57 | UAB "Motion LT" | Šalčininkų r. sav. | 611 715 | 108 089 | 8 | |
| 58 | Uždaroji akcinė bendrovė "Eišiškių komunalinis ūkis" | Šalčininkų r. sav. | 569 360 | 11 221 | 23 | |
| 59 | UAB "Euroja" | Šalčininkų r. sav. | 567 065 | −55 486 | 6 | |
| 60 | "Manirentos servisas", UAB | Šalčininkų r. sav. | 566 528 | 12 760 | 6 | |
| 61 | Uždaroji akcinė bendrovė "Dujotra" | Šalčininkų r. sav. | 562 210 | −1 423 | 11 | |
| 62 | UAB Eišiškių šeimos medicinos centras | Šalčininkų r. sav. | 539 011 | 209 | 17 | |
| 63 | UAB "Mirodesa" | Šalčininkų r. sav. | 538 196 | −11 486 | 6 | |
| 64 | UAB Linne | Šalčininkų r. sav. | 534 789 | −99 281 | 9 | |
| 65 | UAB "CLEAN STEEL" | Šalčininkų r. sav. | 533 483 | 79 243 | 21 | |
| 66 | UAB Pasgalina | Šalčininkų r. sav. | 531 054 | 4 191 | 4 | — |
| 67 | UAB "BVS Transport" | Šalčininkų r. sav. | 522 500 | 889 | 7 | |
| 68 | UAB "Invelija" | Šalčininkų r. sav. | 517 439 | 32 642 | 5 | |
| 69 | MB Vindata | Šalčininkų r. sav. | 477 097 | −19 542 | — | |
| 70 | UAB "DEIMIS" | Šalčininkų r. sav. | 467 259 | 42 214 | 8 | |
| 71 | MB Monkeflow | Šalčininkų r. sav. | 451 527 | 8 081 | 2 | |
| 72 | UAB "Simplytica" | Šalčininkų r. sav. | 433 914 | −1 881 | 1 | — |
| 73 | UAB "Nauja statyba" | Šalčininkų r. sav. | 411 249 | −50 271 | 9 | |
| 74 | Individuali įmonė | Šalčininkų r. sav. | 407 792 | −68 806 | 4 | |
| 75 | Uždaroji akcinė bendrovė "Arabeska" | Šalčininkų r. sav. | 407 042 | −2 360 | 8 | |
| 76 | UAB "AKSVEGA" | Šalčininkų r. sav. | 397 732 | 4 580 | 3 | |
| 77 | UAB "Ekspedas" | Šalčininkų r. sav. | 395 515 | 7 289 | 1 | |
| 78 | UAB LEDEVILA | Šalčininkų r. sav. | 393 398 | −66 727 | 13 | |
| 79 | MB "Robio servisas" | Šalčininkų r. sav. | 385 100 | 2 350 | — | |
| 80 | UAB "Aksema" | Šalčininkų r. sav. | 384 666 | −2 360 | — | |
| 81 | MB "Armaka" | Šalčininkų r. sav. | 384 095 | 6 299 | 1 | |
| 82 | UŽDAROJI AKCINĖ BENDROVĖ "JUODASIS GANDRAS" | Šalčininkų r. sav. | 372 649 | 18 005 | 2 | |
| 83 | UAB "Transoro" | Šalčininkų r. sav. | 363 455 | 4 432 | 5 | |
| 84 | UAB "Transandera" | Šalčininkų r. sav. | 357 334 | 21 038 | 3 | |
| 85 | UAB "Krajana" | Šalčininkų r. sav. | 357 172 | −8 402 | 5 | |
| 86 | Uždaroji akcinė bendrovė "TIETENAI" | Šalčininkų r. sav. | 346 817 | 17 710 | 4 | |
| 87 | Uždaroji akcinė bendrovė "Jašiūnų vaistinė" | Šalčininkų r. sav. | 346 409 | 1 818 | 4 | |
| 88 | UAB "TRANSREISAS" | Šalčininkų r. sav. | 341 707 | 81 572 | 4 | |
| 89 | UAB "Edepa" | Šalčininkų r. sav. | 340 070 | 40 586 | 9 | |
| 90 | KERITA, UAB | Šalčininkų r. sav. | 322 787 | 4 173 | 2 | |
| 91 | UAB "Alroviesta" | Šalčininkų r. sav. | 319 683 | 3 596 | 7 | |
| 92 | UAB "Ivoresa" | Šalčininkų r. sav. | 316 009 | 3 626 | 7 | |
| 93 | UAB "Transintus" | Šalčininkų r. sav. | 310 085 | 14 304 | 4 | |
| 94 | UAB "Vandens ekspertai" | Šalčininkų r. sav. | 304 552 | −18 883 | 9 | |
| 95 | UAB "Tisara" | Šalčininkų r. sav. | 298 111 | 8 217 | 8 | |
| 96 | UAB Ekobrendas | Šalčininkų r. sav. | 296 797 | 81 662 | 4 | |
| 97 | MB "GranVitora" | Šalčininkų r. sav. | 283 259 | 7 511 | 5 | |
| 98 | MB "SimArt" | Šalčininkų r. sav. | 281 358 | 14 342 | 4 | |
| 99 | UAB "Merkio santvara" | Šalčininkų r. sav. | 272 239 | 27 905 | 6 | |
| 100 | UAB MG Logistics | Šalčininkų r. sav. | 271 984 | −155 953 | 3 |
Pagrindinės veiklos sritys
Veiklos sritys, turinčios bent 10 įmonių 2024 m.
| Veiklos sritis (EVRK) | Įmonės | Apyvarta | Medianinė marža |
|---|---|---|---|
| 4941 — Krovininis kelių transportas | 43 | 18 949 076 | 3,5% |
| 4100 — Naujų pastatų statyba | 14 | 6 667 952 | 4,0% |
| 4711 — Nespecializuota mažmeninė prekyba daugiausia maisto produktais, gėrimais ar tabako gaminiais | 21 | 5 919 787 | 0,8% |
| 6820 — Nuosavo arba nuomojamo nekilnojamojo turto nuoma ir eksploatavimas | 19 | 2 029 981 | 183,6% |
| 9531 — Variklinių transporto priemonių remontas ir techninė priežiūra | 14 | 1 172 831 | 2,2% |
| 7020 — Konsultacinė verslo ir kito valdymo veikla | 12 | 439 838 | 1,3% |
| 9499 — Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla | 23 | 373 226 | 1,2% |
Šalčininkų r. sav. reitingai
Didžiausi darbdaviai Šalčininkų r. sav. savivaldybėje 2024 m.Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Šalčininkų r. sav. savivaldybėje 2024 m.Didžiausios Šalčininkų r. sav. įmonės pagal apyvartą 2024 m.Sparčiausiai augančios įmonės Šalčininkų r. sav. savivaldybėje 2024 m.Sparčiausiai per 3 metus augusios įmonės Šalčininkų r. sav. savivaldybėje 2024 m.Didžiausius įsipareigojimus turinčios įmonės Šalčininkų r. sav. savivaldybėje 2024 m.Naujos įmonės Šalčininkų r. sav. savivaldybėje, veikusios 2024 m.Didžiausią pelno maržą turinčios įmonės Šalčininkų r. sav. savivaldybėje 2024 m.Pelningiausios įmonės Šalčininkų r. sav. savivaldybėje 2024 m.Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Šalčininkų r. sav. savivaldybėje 2024 m.Didžiausi darbdaviai Šalčininkų r. sav. savivaldybėje 2023 m.Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Šalčininkų r. sav. savivaldybėje 2023 m.Didžiausios Šalčininkų r. sav. įmonės pagal apyvartą 2023 m.Sparčiausiai augančios įmonės Šalčininkų r. sav. savivaldybėje 2023 m.Sparčiausiai per 3 metus augusios įmonės Šalčininkų r. sav. savivaldybėje 2023 m.Didžiausius įsipareigojimus turinčios įmonės Šalčininkų r. sav. savivaldybėje 2023 m.Naujos įmonės Šalčininkų r. sav. savivaldybėje, veikusios 2023 m.Didžiausią pelno maržą turinčios įmonės Šalčininkų r. sav. savivaldybėje 2023 m.Pelningiausios įmonės Šalčininkų r. sav. savivaldybėje 2023 m.Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Šalčininkų r. sav. savivaldybėje 2023 m.Didžiausi darbdaviai Šalčininkų r. sav. savivaldybėje 2022 m.Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Šalčininkų r. sav. savivaldybėje 2022 m.Didžiausios Šalčininkų r. sav. įmonės pagal apyvartą 2022 m.Sparčiausiai augančios įmonės Šalčininkų r. sav. savivaldybėje 2022 m.Sparčiausiai per 3 metus augusios įmonės Šalčininkų r. sav. savivaldybėje 2022 m.Didžiausią pelno maržą turinčios įmonės Šalčininkų r. sav. savivaldybėje 2022 m.Pelningiausios įmonės Šalčininkų r. sav. savivaldybėje 2022 m.Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Šalčininkų r. sav. savivaldybėje 2022 m.Didžiausi darbdaviai Šalčininkų r. sav. savivaldybėje 2021 m.Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Šalčininkų r. sav. savivaldybėje 2021 m.Didžiausios Šalčininkų r. sav. įmonės pagal apyvartą 2021 m.Sparčiausiai augančios įmonės Šalčininkų r. sav. savivaldybėje 2021 m.Sparčiausiai per 3 metus augusios įmonės Šalčininkų r. sav. savivaldybėje 2021 m.Didžiausią pelno maržą turinčios įmonės Šalčininkų r. sav. savivaldybėje 2021 m.Pelningiausios įmonės Šalčininkų r. sav. savivaldybėje 2021 m.Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Šalčininkų r. sav. savivaldybėje 2021 m.Didžiausi darbdaviai Šalčininkų r. sav. savivaldybėje 2020 m.Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Šalčininkų r. sav. savivaldybėje 2020 m.Didžiausios Šalčininkų r. sav. įmonės pagal apyvartą 2020 m.Sparčiausiai augančios įmonės Šalčininkų r. sav. savivaldybėje 2020 m.Sparčiausiai per 3 metus augusios įmonės Šalčininkų r. sav. savivaldybėje 2020 m.Didžiausią pelno maržą turinčios įmonės Šalčininkų r. sav. savivaldybėje 2020 m.Pelningiausios įmonės Šalčininkų r. sav. savivaldybėje 2020 m.Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Šalčininkų r. sav. savivaldybėje 2020 m.Didžiausi darbdaviai Šalčininkų r. sav. savivaldybėje 2019 m.Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Šalčininkų r. sav. savivaldybėje 2019 m.Didžiausios Šalčininkų r. sav. įmonės pagal apyvartą 2019 m.Sparčiausiai augančios įmonės Šalčininkų r. sav. savivaldybėje 2019 m.Sparčiausiai per 3 metus augusios įmonės Šalčininkų r. sav. savivaldybėje 2019 m.Didžiausią pelno maržą turinčios įmonės Šalčininkų r. sav. savivaldybėje 2019 m.Pelningiausios įmonės Šalčininkų r. sav. savivaldybėje 2019 m.Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Šalčininkų r. sav. savivaldybėje 2019 m.