Eišiškių krašto bendruomenė "Eikšys" — įmonės kodas 305611571

Įmonės kodas
305611571
PVN nr.
LT100015386718
Regionas / savivaldybė
Šalčininkų r. sav.
Miestas
Eišiškės
Adresas
Šalčininkų r. sav., Eišiškės, Varėnos pl. 8, LT-17168, 17168 Rodyti žemėlapyje →
Interneto svetainė
Veiklos sritis (EVRK)
5611 — Restoranų veikla
Teisinė forma
Asociacija
Registracijos data
Thu Aug 27
Ataskaitos būsena
Finansinė ataskaita pateikta
Apyvarta (2024)
143,4 tūkst. € 20,5%
Grynasis pelnas (2024)
642 € 95,4%
Grynojo pelno marža
0,4%
Darbuotojai
5 66,7%

Apyvartos raida

2020–2024, EUR

050 tūkst.100 tūkst.150 tūkst.200 tūkst.20202021202220232024

Grynasis pelnas ir rezultatas

Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR

02 tūkst.4 tūkst.6 tūkst.8 tūkst.10 tūkst.12 tūkst.14 tūkst.20202021202220232024

Pajamos ir rezultatas

050 tūkst.100 tūkst.150 tūkst.200 tūkst.20202021202220232024Visos pajamosVisos sąnaudos

Darbuotojai

01234520202021202220232024

Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai

05 tūkst.10 tūkst.15 tūkst.20 tūkst.20202021202220232024Nuosavas kapitalasĮsipareigojimai

Išsamūs finansiniai duomenys

Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.

Rodiklis20202021202220232024
Grynosios pardavimo pajamos29015 415101 269180 285143 364
Visos pajamos29015 415101 269180 285143 364
Pelnas prieš mokesčius003 78516 409955
Nuostolis prieš mokesčius00000
Grynasis pelnas003 59613 896642
Grynasis nuostolis00000
Vidutinis darbuotojų skaičius235
Ilgalaikis turtas043 50683 48093 29676 697
Trumpalaikis turtas64450 79026 27611 9128 543
Visi įsipareigojimai6392 52719 5765 9636 135
Nuosavas kapitalas003 59616 80317 446

Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis

Palyginta su 2 155 NACE 5611 įmonių (2024).

Grynojo pelno marža
0,4%žemiau vidurkiovirš vidurkio
Pajamos / darbuotojui
28,7 tūkst. €žemiau vidurkiovirš vidurkio
Įsipareigojimų santykis
7,2%žemiau vidurkiovirš vidurkio
ROE
3,7%žemiau vidurkiovirš vidurkio

Trumpai

Eišiškių krašto bendruomenė "Eikšys" 2024 m. nurodė 143 364 € apyvartą, tai yra 20,5% mažiau nei 2023 m. ir užėmė 1 vietą tarp 7 „Restoranų veikla“ veiklos srities įmonių Šalčininkų r. sav.. Įmonė uždirbo 642 € grynojo pelno, o grynojo pelno marža siekė 0,4%. 2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 5 darbuotojų, tai yra 66,7% daugiau nei ankstesniais metais. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 6 135 €, o nuosavas kapitalas — 17 446 €.

Išsami analizė

Panašios įmonės

„Restoranų veikla“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.

ĮmonėVietaApyvartaGrynasis pelnasDarbuotojai
MB Mama foodBaltoji Vokė124 5514 3748
UAB "INSTALITA"Naujakiemio k.121 426−40 3816
UAB "ALADEUŠ"Dailidžių k.85 7311 1707
UAB JoromiJašiūnai77 518−31 0144
MB Zio rigoVilnius143 38312 7184
UAB "Žemkrita"Vilnius143 332−49 882
UAB "Rubelija"Kaunas143 30220 4533
MB Milė vanilėAlytus143 432−16 0976

Įtraukta į reitingus

Dažniausiai užduodami klausimai

Kokia yra Eišiškių krašto bendruomenė "Eikšys" apyvarta?

2024 m. Eišiškių krašto bendruomenė "Eikšys" nurodė 143 364 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.

Ar Eišiškių krašto bendruomenė "Eikšys" dirba pelningai?

Taip. 2024 m. įmonė uždirbo 642 € grynojo pelno; grynojo pelno marža 0,4%.

Kiek darbuotojų turi Eišiškių krašto bendruomenė "Eikšys"?

2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 5 darbuotojų, remiantis oficialiais duomenimis.

Kokia veikla užsiima Eišiškių krašto bendruomenė "Eikšys"?

Pagrindinė veiklos sritis – „Restoranų veikla“ (EVRK 5611), įsikūrusi Eišiškės, Šalčininkų r. sav..

Sukurti šios įmonės AI ataskaitą