Rastinėnų-Bubų bendruomenė — įmonės kodas 302793193
- Įmonės kodas
- 302793193
- PVN nr.
- 302793193
- Regionas / savivaldybė
- Vilniaus r. sav.
- Miestas
- Mikališkių k.
- Adresas
- Vilniaus r. sav., Sudervės sen., Mikališkių k., Pluošto 1-oji g. 9, LT-14205, 14205 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 9499 — Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla
- Teisinė forma
- Asociacija
- Registracijos data
- Thu May 31
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2015–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 491 | 2 245 | 1 102 | 0 | 0 | 0 | 0 | 433 | 1 427 | 3 837 |
| Visos pajamos | 491 | 2 245 | 1 102 | 0 | 0 | 0 | 0 | 433 | 1 427 | 3 837 |
| Pelnas prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 145 | 0 | 0 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 2 779 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis pelnas | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 145 | 0 | 0 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 0 | 0 | 2 779 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ilgalaikis turtas | 0 | 0 | 0 | 0 | — | — | — | — | — | — |
| Trumpalaikis turtas | 511 | 389 | 813 | 2 838 | — | — | — | — | — | — |
| Visi įsipareigojimai | 0 | 0 | 0 | 0 | — | — | — | — | — | — |
| Nuosavas kapitalas | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 945 | 0 | 0 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 1 367 NACE 9499 įmonių (2024).
Trumpai
Rastinėnų-Bubų bendruomenė 2024 m. nurodė 3 837 € apyvartą, tai yra 168,9% daugiau nei 2023 m. ir užėmė 55 vietą tarp 139 „Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla“ veiklos srities įmonių Vilniaus r. sav.. Įmonė uždirbo 0 € grynojo pelno, o grynojo pelno marža siekė 0,0%.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| Asociacija WIMA Lithuania | Skirgiškių k. | 3 915 | 1 574 | — |
| VISUOMENINĖ KAIMO ORGANIZACIJA "SEMBAI" | Buivydiškių k. | 3 947 | 2 157 | — |
| Sporto klubas "Skaidiškės" | Rudaminos k. | 4 032 | −376 | — |
| Mickūnų bendruomenė | Mickūnai | 3 600 | 3 600 | — |
| VšĮ "Sporto vektorius" | Platiniškių k. | 3 586 | 3 586 | — |
| Tarakonių gamtotyrinė-kraštotvarkinė bendruomenė | Daukšių k. | 3 266 | 0 | — |
| KALNUOTĖS BENDRUOMENĖ | Kalnuotės V k. 3A | 3 050 | 0 | 2 |
| Nemenčinės trečiojo amžiaus universitetas "Optimistai" | Nemenčinė | 2 997 | 2 274 | — |
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra Rastinėnų-Bubų bendruomenė apyvarta?
2024 m. Rastinėnų-Bubų bendruomenė nurodė 3 837 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar Rastinėnų-Bubų bendruomenė dirba pelningai?
Taip. 2024 m. įmonė uždirbo 0 € grynojo pelno; grynojo pelno marža 0,0%.
Kokia veikla užsiima Rastinėnų-Bubų bendruomenė?
Pagrindinė veiklos sritis – „Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla“ (EVRK 9499), įsikūrusi Mikališkių k., Vilniaus r. sav..
Norite išsamios įmonės analizės Rastinėnų-Bubų bendruomenė?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą