Mickūnų bendruomenė — įmonės kodas 301501017
- Įmonės kodas
- 301501017
- PVN nr.
- 301501017
- Regionas / savivaldybė
- Vilniaus r. sav.
- Miestas
- Mickūnai
- Adresas
- Vilniaus r. sav., Mickūnai, Mickūnų g. 3, LT-13115, 13115 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 9499 — Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla
- Teisinė forma
- Asociacija
- Registracijos data
- Thu Dec 27
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2015–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 12 967 | 13 719 | 13 535 | 10 156 | 15 305 | 11 418 | 24 574 | 9 152 | 6 768 | 3 600 |
| Visos pajamos | 12 967 | 13 719 | 13 535 | 10 156 | 15 305 | 11 418 | 24 574 | 9 152 | 6 768 | 3 600 |
| Pelnas prieš mokesčius | 568 | 1 537 | 1 136 | 1 831 | 5 232 | 3 319 | 10 135 | 2 150 | 3 200 | 3 600 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis pelnas | 568 | 1 537 | 1 136 | 1 831 | 5 232 | 3 319 | 10 135 | 2 150 | 3 200 | 3 600 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ilgalaikis turtas | 25 065 | 14 438 | 13 360 | 7 190 | 4 212 | 2 109 | 7 | 7 | 7 | 7 |
| Trumpalaikis turtas | 962 | 2 513 | 2 711 | 2 640 | 5 450 | 7 302 | 16 126 | 14 574 | 14 374 | 13 808 |
| Visi įsipareigojimai | 0 | 165 | 2 100 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Nuosavas kapitalas | 812 | 2 348 | 2 753 | 4 584 | 5 232 | 6 393 | 11 122 | 10 933 | 10 653 | 12 333 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 1 367 NACE 9499 įmonių (2024).
Trumpai
Mickūnų bendruomenė 2024 m. nurodė 3 600 € apyvartą, tai yra 46,8% mažiau nei 2023 m. ir užėmė 56 vietą tarp 139 „Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla“ veiklos srities įmonių Vilniaus r. sav.. Įmonė uždirbo 3 600 € grynojo pelno, o grynojo pelno marža siekė 100,0%. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 0 €, o nuosavas kapitalas — 12 333 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| VšĮ "Sporto vektorius" | Platiniškių k. | 3 586 | 3 586 | — |
| Rastinėnų-Bubų bendruomenė | Mikališkių k. | 3 837 | 0 | — |
| Asociacija WIMA Lithuania | Skirgiškių k. | 3 915 | 1 574 | — |
| Tarakonių gamtotyrinė-kraštotvarkinė bendruomenė | Daukšių k. | 3 266 | 0 | — |
| VISUOMENINĖ KAIMO ORGANIZACIJA "SEMBAI" | Buivydiškių k. | 3 947 | 2 157 | — |
| Sporto klubas "Skaidiškės" | Rudaminos k. | 4 032 | −376 | — |
| KALNUOTĖS BENDRUOMENĖ | Kalnuotės V k. 3A | 3 050 | 0 | 2 |
| Nemenčinės trečiojo amžiaus universitetas "Optimistai" | Nemenčinė | 2 997 | 2 274 | — |
Įtraukta į reitingus
- 81. vieta — Pelningiausios įmonės kitos paslaugos veiklos srityje (Vilniaus r. sav.) 2024 m.▼ 1 vieta, palyginti su ankstesniais metais
- 80. vieta — Pelningiausios įmonės kitos paslaugos veiklos srityje (Vilniaus r. sav.) 2023 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra Mickūnų bendruomenė apyvarta?
2024 m. Mickūnų bendruomenė nurodė 3 600 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar Mickūnų bendruomenė dirba pelningai?
Taip. 2024 m. įmonė uždirbo 3 600 € grynojo pelno; grynojo pelno marža 100,0%.
Kokia veikla užsiima Mickūnų bendruomenė?
Pagrindinė veiklos sritis – „Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla“ (EVRK 9499), įsikūrusi Mickūnai, Vilniaus r. sav..
Norite išsamios įmonės analizės Mickūnų bendruomenė?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą