Nemenčinės trečiojo amžiaus universitetas "Optimistai" — įmonės kodas 302717256

Aukštas pelningumas
Įmonės kodas
302717256
PVN nr.
302717256
Regionas / savivaldybė
Vilniaus r. sav.
Miestas
Nemenčinė
Adresas
Vilniaus r. sav., Nemenčinė, Švenčionių g. 12, LT-15168, 15168 Rodyti žemėlapyje →
Interneto svetainė
Veiklos sritis (EVRK)
9499 — Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla
Teisinė forma
Asociacija
Registracijos data
Tue Jan 24
Ataskaitos būsena
Finansinė ataskaita pateikta
Apyvarta (2024)
2 997 € 91,6%
Grynasis pelnas (2024)
2 274 € 5 730,8%
Grynojo pelno marža
75,9%
Darbuotojai

Apyvartos raida

2015–2024, EUR

05001 tūkst.2 tūkst.2 tūkst.3 tūkst.3 tūkst.2015201620172018201920202021202220232024

Grynasis pelnas ir rezultatas

Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR

−50005001 tūkst.2 tūkst.2 tūkst.3 tūkst.2015201620172018201920202021202220232024

Pajamos ir rezultatas

05001 tūkst.2 tūkst.2 tūkst.3 tūkst.3 tūkst.2015201620172018201920202021202220232024Visos pajamosVisos sąnaudos

Darbuotojai

Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai

05001 tūkst.2 tūkst.2 tūkst.3 tūkst.2015201620172018201920202021202220232024Nuosavas kapitalasĮsipareigojimai

Išsamūs finansiniai duomenys

Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.

Rodiklis2015201620172018201920202021202220232024
Grynosios pardavimo pajamos9099541 7382 0741 6251 3631 7621 9161 5642 997
Visos pajamos9099541 7382 0741 6251 3631 7621 9161 5642 997
Pelnas prieš mokesčius166670233651406950392 274
Nuostolis prieš mokesčius00365000042900
Grynasis pelnas166670233651406950392 274
Grynasis nuostolis00365000042900
Ilgalaikis turtas0052605265260000
Trumpalaikis turtas6591 3269611 1931 8432 2492 3441 9152 3332 274
Visi įsipareigojimai6591 3269871 1931 8432 2492 3441 9152 3332 274
Nuosavas kapitalas00005265260000

Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis

Palyginta su 1 367 NACE 9499 įmonių (2024).

Grynojo pelno marža
75,9%žemiau vidurkiovirš vidurkio
Įsipareigojimų santykis
100,0%žemiau vidurkiovirš vidurkio

Trumpai

Nemenčinės trečiojo amžiaus universitetas "Optimistai" 2024 m. nurodė 2 997 € apyvartą, tai yra 91,6% daugiau nei 2023 m. ir užėmė 59 vietą tarp 139 „Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla“ veiklos srities įmonių Vilniaus r. sav.. Įmonė uždirbo 2 274 € grynojo pelno, o grynojo pelno marža siekė 75,9%. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 2 274 €, o nuosavas kapitalas — 0 €.

Išsami analizė

Panašios įmonės

„Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.

ĮmonėVietaApyvartaGrynasis pelnasDarbuotojai
KALNUOTĖS BENDRUOMENĖKalnuotės V k. 3A3 05002
Tarakonių gamtotyrinė-kraštotvarkinė bendruomenėDaukšių k.3 2660
Sužionių kaimo BendruomenėSužionių k.2 5260
VšĮ "Sporto vektorius"Platiniškių k.3 5863 586
Mickūnų bendruomenėMickūnai3 6003 600
Asociacija "Kuprioniškių bendruomenė"Kuprioniškių k.2 2760
Žūklės klubas "Fideris"Kalikstiškių vs.2 2500
Rastinėnų-Bubų bendruomenėMikališkių k.3 8370

Įtraukta į reitingus

Dažniausiai užduodami klausimai

Kokia yra Nemenčinės trečiojo amžiaus universitetas "Optimistai" apyvarta?

2024 m. Nemenčinės trečiojo amžiaus universitetas "Optimistai" nurodė 2 997 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.

Ar Nemenčinės trečiojo amžiaus universitetas "Optimistai" dirba pelningai?

Taip. 2024 m. įmonė uždirbo 2 274 € grynojo pelno; grynojo pelno marža 75,9%.

Kokia veikla užsiima Nemenčinės trečiojo amžiaus universitetas "Optimistai"?

Pagrindinė veiklos sritis – „Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla“ (EVRK 9499), įsikūrusi Nemenčinė, Vilniaus r. sav..

Sukurti šios įmonės AI ataskaitą