Padubysio bendruomenė — įmonės kodas 304830103

Įmonės kodas
304830103
PVN nr.
LT100013180816
Regionas / savivaldybė
Jurbarko r. sav.
Miestas
Burbiškių k.
Adresas
Jurbarko r. sav., Seredžiaus sen., Burbiškių k., Žvėrupio g. 3, LT-74419, 74419 Rodyti žemėlapyje →
Interneto svetainė
Veiklos sritis (EVRK)
9499 — Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla
Teisinė forma
Asociacija
Registracijos data
Thu Apr 19
Ataskaitos būsena
Finansinė ataskaita pateikta
Apyvarta (2024)
11,9 tūkst. € 68,1%
Grynasis pelnas (2024)
174 € 102,6%
Grynojo pelno marža
1,5%
Darbuotojai
1 66,7%

Apyvartos raida

2018–2024, EUR

010 tūkst.20 tūkst.30 tūkst.40 tūkst.50 tūkst.2018201920202021202220232024

Grynasis pelnas ir rezultatas

Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR

−8 tūkst.−6 tūkst.−4 tūkst.−2 tūkst.02 tūkst.2018201920202021202220232024

Pajamos ir rezultatas

010 tūkst.20 tūkst.30 tūkst.40 tūkst.50 tūkst.2018201920202021202220232024Visos pajamosVisos sąnaudos

Darbuotojai

01232018201920202021202220232024

Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai

−10 tūkst.010 tūkst.20 tūkst.30 tūkst.40 tūkst.2018201920202021202220232024Nuosavas kapitalasĮsipareigojimai

Išsamūs finansiniai duomenys

Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.

Rodiklis2018201920202021202220232024
Grynosios pardavimo pajamos1 1951 23824 17045 29548 83337 30511 914
Visos pajamos1 1951 23824 17045 29548 83337 30511 914
Pelnas prieš mokesčius1 19509633071 6980174
Nuostolis prieš mokesčius000006 7580
Grynasis pelnas1 19509152901 6130174
Grynasis nuostolis000006 7580
Vidutinis darbuotojų skaičius33331
Ilgalaikis turtas00114 27594 27377 54160 80944 077
Trumpalaikis turtas1 1957 21340 91624 49926 65015 28419 592
Visi įsipareigojimai0043 72528 14829 75727 40426 901
Nuosavas kapitalas009151 2052 818−3 940−3 766

Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis

Palyginta su 1 367 NACE 9499 įmonių (2024).

Grynojo pelno marža
1,5%žemiau vidurkiovirš vidurkio
Pajamos / darbuotojui
11,9 tūkst. €žemiau vidurkiovirš vidurkio
Įsipareigojimų santykis
42,3%žemiau vidurkiovirš vidurkio

Trumpai

Padubysio bendruomenė 2024 m. nurodė 11 914 € apyvartą, tai yra 68,1% mažiau nei 2023 m. ir užėmė 4 vietą tarp 40 „Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla“ veiklos srities įmonių Jurbarko r. sav.. Įmonė uždirbo 174 € grynojo pelno, o grynojo pelno marža siekė 1,5%. 2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 1 darbuotojas, tai yra 66,7% mažiau nei ankstesniais metais. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 26 901 €, o nuosavas kapitalas — −3 766 €.

Išsami analizė

Panašios įmonės

„Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.

ĮmonėVietaApyvartaGrynasis pelnasDarbuotojai
Rotulių kaimo bendruomenėRotulių k.11 45110 425
Asociacija "Smalininkietis"Smalininkai8 789736
Skirsnemuniškių kaimo bendruomenėSkirsnemuniškių III k.8 0740
Viešvilės bendruomenės centras "Skalvija"Viešvilė7 0360
Smalininkų bendruomenės centrasSmalininkai6 5160
Rutkiškių kaimų bendruomenėRutkiškių k.6 2391 607
Veliuonos krašto bendruomenėVeliuona5 306455
JUODAIČIŲ KAIMO BENDRUOMENĖJuodaičių k.5 2090

Įtraukta į reitingus

Dažniausiai užduodami klausimai

Kokia yra Padubysio bendruomenė apyvarta?

2024 m. Padubysio bendruomenė nurodė 11 914 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.

Ar Padubysio bendruomenė dirba pelningai?

Taip. 2024 m. įmonė uždirbo 174 € grynojo pelno; grynojo pelno marža 1,5%.

Kiek darbuotojų turi Padubysio bendruomenė?

2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 1 darbuotojas, remiantis oficialiais duomenimis.

Kokia veikla užsiima Padubysio bendruomenė?

Pagrindinė veiklos sritis – „Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla“ (EVRK 9499), įsikūrusi Burbiškių k., Jurbarko r. sav..

Sukurti šios įmonės AI ataskaitą