Rutkiškių kaimų bendruomenė — įmonės kodas 302606099
- Įmonės kodas
- 302606099
- PVN nr.
- 302606099
- Regionas / savivaldybė
- Jurbarko r. sav.
- Miestas
- Rutkiškių k.
- Adresas
- Jurbarko r. sav., Eržvilko sen., Rutkiškių k., Šaltuonos g. 1, LT-74281, 74281 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 9499 — Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla
- Teisinė forma
- Asociacija
- Registracijos data
- Wed Mar 23
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2017–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 1 521 | 1 441 | 2 820 | 2 085 | 2 151 | 3 625 | 8 518 | 6 239 |
| Visos pajamos | 1 521 | 1 441 | 2 820 | 2 085 | 2 151 | 3 625 | 8 518 | 6 239 |
| Pelnas prieš mokesčius | 0 | 9 | 26 | 196 | 614 | 1 872 | 723 | 1 607 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 69 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis pelnas | 0 | 9 | 26 | 196 | 614 | 1 872 | 723 | 1 607 |
| Grynasis nuostolis | 69 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ilgalaikis turtas | 0 | 0 | — | — | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Trumpalaikis turtas | 1 521 | 1 441 | — | — | 2 151 | 3 625 | 6 646 | 6 239 |
| Visi įsipareigojimai | 0 | 0 | — | — | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Nuosavas kapitalas | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 371 | 2 825 | 60 | 3 712 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 1 367 NACE 9499 įmonių (2024).
Trumpai
Rutkiškių kaimų bendruomenė 2024 m. nurodė 6 239 € apyvartą, tai yra 26,8% mažiau nei 2023 m. ir užėmė 10 vietą tarp 40 „Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla“ veiklos srities įmonių Jurbarko r. sav.. Įmonė uždirbo 1 607 € grynojo pelno, o grynojo pelno marža siekė 25,8%. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 0 €, o nuosavas kapitalas — 3 712 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| Smalininkų bendruomenės centras | Smalininkai | 6 516 | 0 | — |
| Viešvilės bendruomenės centras "Skalvija" | Viešvilė | 7 036 | 0 | — |
| Veliuonos krašto bendruomenė | Veliuona | 5 306 | 455 | — |
| JUODAIČIŲ KAIMO BENDRUOMENĖ | Juodaičių k. | 5 209 | 0 | — |
| Jurbarko savanorių ugniagesių draugija | Kalvelių k. 3 | 5 167 | 0 | — |
| Melioracijos sistemų naudotojų asociacija"Zubrickai" | Veliuona | 4 590 | 0 | — |
| Skirsnemuniškių kaimo bendruomenė | Skirsnemuniškių III k. | 8 074 | 0 | — |
| Asociacija " Seredžiaus krašto bendruomenė Dubysa" | Seredžius | 4 207 | 0 | — |
Įtraukta į reitingus
- 5. vieta — Pelningiausios įmonės kitos paslaugos veiklos srityje (Jurbarko r. sav.) 2024 m.▲ 4 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 18. vieta — TOP 25 įmonių kitos paslaugos veiklos srityje (Jurbarko r. sav.) pagal apyvartą 2024 m.▼ 4 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 9. vieta — Pelningiausios įmonės kitos paslaugos veiklos srityje (Jurbarko r. sav.) 2023 m.
- 14. vieta — TOP 25 įmonių kitos paslaugos veiklos srityje (Jurbarko r. sav.) pagal apyvartą 2023 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra Rutkiškių kaimų bendruomenė apyvarta?
2024 m. Rutkiškių kaimų bendruomenė nurodė 6 239 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar Rutkiškių kaimų bendruomenė dirba pelningai?
Taip. 2024 m. įmonė uždirbo 1 607 € grynojo pelno; grynojo pelno marža 25,8%.
Kokia veikla užsiima Rutkiškių kaimų bendruomenė?
Pagrindinė veiklos sritis – „Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla“ (EVRK 9499), įsikūrusi Rutkiškių k., Jurbarko r. sav..
Norite išsamios įmonės analizės Rutkiškių kaimų bendruomenė?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą