Smalininkų bendruomenės centras — įmonės kodas 158756793
- Įmonės kodas
- 158756793
- PVN nr.
- LT100004173314
- Regionas / savivaldybė
- Jurbarko r. sav.
- Miestas
- Smalininkai
- Adresas
- Jurbarko r. sav., Smalininkai, Nemuno g. 30, LT-74222, 74222 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 9499 — Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla
- Teisinė forma
- Asociacija
- Registracijos data
- Sun May 25
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2017–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 179 191 | 3 237 | 2 169 | 783 | 1 077 | 3 242 | 4 083 | 6 516 |
| Visos pajamos | 179 191 | 3 237 | 2 169 | 783 | 1 077 | 3 242 | 4 083 | 6 516 |
| Pelnas prieš mokesčius | 24 382 | 0 | 370 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 3 308 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis pelnas | 24 382 | 0 | 370 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 3 308 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ilgalaikis turtas | 49 | 49 | — | — | — | 49 | — | — |
| Trumpalaikis turtas | 3 940 | 1 393 | — | — | — | 3 464 | — | — |
| Visi įsipareigojimai | 10 866 | 11 626 | 11 626 | 11 626 | 11 626 | 11 511 | 11 059 | 10 868 |
| Nuosavas kapitalas | −76 260 | −79 567 | −79 198 | −79 201 | −79 201 | −79 201 | −79 201 | −79 201 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 1 367 NACE 9499 įmonių (2024).
Trumpai
Smalininkų bendruomenės centras 2024 m. nurodė 6 516 € apyvartą, tai yra 59,6% daugiau nei 2023 m. ir užėmė 9 vietą tarp 40 „Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla“ veiklos srities įmonių Jurbarko r. sav.. Įmonė uždirbo 0 € grynojo pelno, o grynojo pelno marža siekė 0,0%. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 10 868 €, o nuosavas kapitalas — −79 201 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| Rutkiškių kaimų bendruomenė | Rutkiškių k. | 6 239 | 1 607 | — |
| Viešvilės bendruomenės centras "Skalvija" | Viešvilė | 7 036 | 0 | — |
| Veliuonos krašto bendruomenė | Veliuona | 5 306 | 455 | — |
| JUODAIČIŲ KAIMO BENDRUOMENĖ | Juodaičių k. | 5 209 | 0 | — |
| Jurbarko savanorių ugniagesių draugija | Kalvelių k. 3 | 5 167 | 0 | — |
| Skirsnemuniškių kaimo bendruomenė | Skirsnemuniškių III k. | 8 074 | 0 | — |
| Melioracijos sistemų naudotojų asociacija"Zubrickai" | Veliuona | 4 590 | 0 | — |
| Asociacija "Smalininkietis" | Smalininkai | 8 789 | 736 | — |
Įtraukta į reitingus
- 17. vieta — TOP 25 įmonių kitos paslaugos veiklos srityje (Jurbarko r. sav.) pagal apyvartą 2024 m.▲ 7 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 24. vieta — TOP 25 įmonių kitos paslaugos veiklos srityje (Jurbarko r. sav.) pagal apyvartą 2023 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra Smalininkų bendruomenės centras apyvarta?
2024 m. Smalininkų bendruomenės centras nurodė 6 516 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar Smalininkų bendruomenės centras dirba pelningai?
Taip. 2024 m. įmonė uždirbo 0 € grynojo pelno; grynojo pelno marža 0,0%.
Kokia veikla užsiima Smalininkų bendruomenės centras?
Pagrindinė veiklos sritis – „Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla“ (EVRK 9499), įsikūrusi Smalininkai, Jurbarko r. sav..
Norite išsamios įmonės analizės Smalininkų bendruomenės centras?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą