MB "Renginio garsas" — įmonės kodas 305585030
- Įmonės kodas
- 305585030
- PVN nr.
- 305585030
- Regionas / savivaldybė
- Šiauliai
- Miestas
- Šiauliai
- Adresas
- Šiauliai, Vilkaviškio g. 32, LT-76278, 76278 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 9039 — Kitų su menine kūryba ir scenos menais susijusių paslaugų veikla
- Teisinė forma
- Mažoji bendrija
- Registracijos data
- Thu Jul 02
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2020–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | — | 5 360 | 7 925 | 10 520 | 15 950 |
| Visos pajamos | — | 5 360 | 7 925 | 10 520 | 15 950 |
| Pelnas prieš mokesčius | 0 | 0 | 1 370 | 2 128 | 0 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 513 | 156 | 0 | 0 | 5 643 |
| Grynasis pelnas | 0 | 0 | 1 335 | 2 022 | 0 |
| Grynasis nuostolis | 513 | 156 | 0 | 0 | 5 643 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | — | — | — | 1 | — |
| Ilgalaikis turtas | 9 862 | 6 284 | 8 959 | 5 558 | 10 096 |
| Trumpalaikis turtas | 60 | 56 | 682 | 3 725 | 2 974 |
| Visi įsipareigojimai | 572 | 724 | 6 268 | 6 594 | 16 024 |
| Nuosavas kapitalas | −512 | −668 | 667 | 2 689 | −2 954 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 315 NACE 9039 įmonių (2024).
Trumpai
MB "Renginio garsas" 2024 m. nurodė 15 950 € apyvartą, tai yra 51,6% daugiau nei 2023 m. ir užėmė 2 vietą tarp 4 „Kitų su menine kūryba ir scenos menais susijusių paslaugų veikla“ veiklos srities įmonių Šiauliai. Įmonė metus baigė patyrusi 5 643 € grynąjį nuostolį. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 16 024 €, o nuosavas kapitalas — −2 954 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Kitų su menine kūryba ir scenos menais susijusių paslaugų veikla“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| Viešoji įstaiga "Pramogų bulvaras" | Šiauliai | 4 746 | −41 | — |
| MB "EMSTUDIO.lt" | Šiauliai | 43 857 | 3 654 | — |
| Viešoji įstaiga Senųjų menų studija | Vilnius | 15 990 | −6 751 | — |
| VšĮ "Pasaulio virtuvė" | Vilnius | 16 027 | 2 582 | — |
| VšĮ "Urpuliukai" | Vilnius | 15 504 | 6 094 | — |
| VšĮ "Antžmogis" | Vilnius | 15 492 | 740 | 1 |
| Pučiamųjų instrumentų muzikos klubas "Marijampolės aidas" | Marijampolė | 16 620 | 0 | — |
| Viešoji įstaiga "Pramogų ruletė" | Kaunas | 16 698 | −2 419 | 3 |
Įtraukta į reitingus
- 71. vieta — TOP 100 įmonių menas ir pramogos veiklos srityje (Šiauliai) pagal apyvartą 2024 m.▲ 13 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 84. vieta — TOP 100 įmonių menas ir pramogos veiklos srityje (Šiauliai) pagal apyvartą 2023 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra MB "Renginio garsas" apyvarta?
2024 m. MB "Renginio garsas" nurodė 15 950 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar MB "Renginio garsas" dirba pelningai?
2024 m. įmonė patyrė 5 643 € grynąjį nuostolį.
Kokia veikla užsiima MB "Renginio garsas"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Kitų su menine kūryba ir scenos menais susijusių paslaugų veikla“ (EVRK 9039), įsikūrusi Šiauliai.
Norite išsamios įmonės analizės MB "Renginio garsas"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą