Pučiamųjų instrumentų muzikos klubas "Marijampolės aidas" — įmonės kodas 300060370
- Įmonės kodas
- 300060370
- PVN nr.
- 300060370
- Regionas / savivaldybė
- Marijampolė
- Miestas
- Marijampolė
- Adresas
- Marijampolė, Jaunimo g. 4-41, LT-68252, 68252 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 9039 — Kitų su menine kūryba ir scenos menais susijusių paslaugų veikla
- Teisinė forma
- Asociacija
- Registracijos data
- Mon Oct 11
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2015–2025, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 5 700 | 2 700 | 21 000 | 3 150 | 0 | 3 900 | 12 000 | 14 700 | 13 000 | 16 620 | 15 200 |
| Visos pajamos | 5 700 | 2 700 | 21 000 | 3 150 | 0 | 3 900 | 12 000 | 14 700 | 13 000 | 16 620 | 15 200 |
| Pelnas prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 659 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis pelnas | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 526 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ilgalaikis turtas | 0 | 0 | 0 | 0 | — | — | — | — | — | — | — |
| Trumpalaikis turtas | 0 | 0 | 0 | 0 | — | — | — | — | — | — | — |
| Visi įsipareigojimai | 0 | 0 | 0 | 0 | — | — | — | — | — | — | — |
| Nuosavas kapitalas | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 315 | 2 117 | 1 566 | 3 751 | 2 477 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 315 NACE 9039 įmonių (2025).
Trumpai
Pučiamųjų instrumentų muzikos klubas "Marijampolės aidas" 2025 m. nurodė 15 200 € apyvartą, tai yra 8,5% mažiau nei 2024 m. ir užėmė 1 vietą tarp 5 „Kitų su menine kūryba ir scenos menais susijusių paslaugų veikla“ veiklos srities įmonių Marijampolė. Įmonė uždirbo 0 € grynojo pelno, o grynojo pelno marža siekė 0,0%.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Kitų su menine kūryba ir scenos menais susijusių paslaugų veikla“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| Šokio grupė "Arabeskas" | Marijampolė | 12 890 | 35 | — |
| Viešoji įstaiga "Pramogų ruletė" | Kaunas | 16 698 | −2 419 | 3 |
| BAMA Beniusyte Artist Management Agency | Vilnius | 16 813 | 8 801 | — |
| VšĮ "Užvedėjai" | Vilnius | 17 000 | 2 428 | 1 |
| Viešoji įstaiga Vyčio Jankausko šokio teatras | Vilnius | 17 039 | −776 | 0 |
| MB "Renginių techniniai sprendimai" | Buivydiškių k. | 17 050 | 4 831 | — |
| VšĮ "Pasaulio virtuvė" | Vilnius | 16 027 | 2 582 | — |
| Viešoji įstaiga Senųjų menų studija | Vilnius | 15 990 | −6 751 | — |
Įtraukta į reitingus
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra Pučiamųjų instrumentų muzikos klubas "Marijampolės aidas" apyvarta?
2025 m. Pučiamųjų instrumentų muzikos klubas "Marijampolės aidas" nurodė 15 200 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar Pučiamųjų instrumentų muzikos klubas "Marijampolės aidas" dirba pelningai?
Taip. 2025 m. įmonė uždirbo 0 € grynojo pelno; grynojo pelno marža 0,0%.
Kokia veikla užsiima Pučiamųjų instrumentų muzikos klubas "Marijampolės aidas"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Kitų su menine kūryba ir scenos menais susijusių paslaugų veikla“ (EVRK 9039), įsikūrusi Marijampolė.
Norite išsamios įmonės analizės Pučiamųjų instrumentų muzikos klubas "Marijampolės aidas"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą