MB "EMSTUDIO.lt" — įmonės kodas 305585468
- Įmonės kodas
- 305585468
- PVN nr.
- 305585468
- Regionas / savivaldybė
- Šiauliai
- Miestas
- Šiauliai
- Adresas
- Šiauliai, Kviečių g. 40-7, LT-78386, 78386 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 9039 — Kitų su menine kūryba ir scenos menais susijusių paslaugų veikla
- Teisinė forma
- Mažoji bendrija
- Registracijos data
- Mon Jul 06
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2020–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 350 | 5 380 | 29 090 | 42 963 | 43 857 |
| Visos pajamos | 350 | 5 380 | 29 090 | 42 963 | 43 857 |
| Pelnas prieš mokesčius | 0 | 107 | 0 | 902 | 3 793 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 1 246 | 0 | 781 | 0 | 0 |
| Grynasis pelnas | 0 | 107 | 0 | 902 | 3 654 |
| Grynasis nuostolis | 1 246 | 0 | 781 | 0 | 0 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | — | — | — | 1 | — |
| Ilgalaikis turtas | 10 421 | 6 535 | 2 626 | 4 835 | 5 790 |
| Trumpalaikis turtas | 48 | 1 618 | 2 596 | 2 984 | 13 674 |
| Visi įsipareigojimai | 1 572 | 2 933 | 4 617 | 8 835 | 16 826 |
| Nuosavas kapitalas | −1 245 | −1 138 | −1 918 | −1 016 | 2 638 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 315 NACE 9039 įmonių (2024).
Trumpai
MB "EMSTUDIO.lt" 2024 m. nurodė 43 857 € apyvartą, tai yra 2,1% daugiau nei 2023 m. ir užėmė 1 vietą tarp 4 „Kitų su menine kūryba ir scenos menais susijusių paslaugų veikla“ veiklos srities įmonių Šiauliai. Įmonė uždirbo 3 654 € grynojo pelno, o grynojo pelno marža siekė 8,3%. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 16 826 €, o nuosavas kapitalas — 2 638 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Kitų su menine kūryba ir scenos menais susijusių paslaugų veikla“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| MB "Renginio garsas" | Šiauliai | 15 950 | −5 643 | — |
| MB Čia kaip namai | Vindeikių k. | 44 042 | 2 035 | 2 |
| UAB "Deamo LT" | Aukštadvaris | 44 252 | 7 123 | 1 |
| Vaikų teatro mokyklėlė | Kaunas | 43 399 | −15 428 | 1 |
| VšĮ "Lietuviška nuotaika" | Klaipėda | 44 475 | 5 285 | 1 |
| MB "Scenos menas" | Vilnius | 44 531 | 6 443 | — |
| MB "Garso brolis" | Vilnius | 44 596 | 34 625 | — |
| MB "EventLED" | Birštonas | 44 650 | 6 838 | — |
Įtraukta į reitingus
- 24. vieta — Pelningiausios įmonės menas ir pramogos veiklos srityje (Šiauliai) 2024 m.
- 32. vieta — TOP 100 įmonių menas ir pramogos veiklos srityje (Šiauliai) pagal apyvartą 2024 m.▼ 1 vieta, palyginti su ankstesniais metais
- 31. vieta — TOP 100 įmonių menas ir pramogos veiklos srityje (Šiauliai) pagal apyvartą 2023 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra MB "EMSTUDIO.lt" apyvarta?
2024 m. MB "EMSTUDIO.lt" nurodė 43 857 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar MB "EMSTUDIO.lt" dirba pelningai?
Taip. 2024 m. įmonė uždirbo 3 654 € grynojo pelno; grynojo pelno marža 8,3%.
Kokia veikla užsiima MB "EMSTUDIO.lt"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Kitų su menine kūryba ir scenos menais susijusių paslaugų veikla“ (EVRK 9039), įsikūrusi Šiauliai.
Norite išsamios įmonės analizės MB "EMSTUDIO.lt"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą