MB "Artmetas" — įmonės kodas 304782313
- Įmonės kodas
- 304782313
- PVN nr.
- 304782313
- Regionas / savivaldybė
- Kupiškio r. sav.
- Miestas
- Valakų k.
- Adresas
- Kupiškio r. sav., Subačiaus sen., Valakų k., Ąžuolų g. 6, LT-40402, 40402 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 2511 — Metalo konstrukcijų ir jų dalių gamyba
- Teisinė forma
- Mažoji bendrija
- Registracijos data
- Tue Mar 06
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2018–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 7 903 | 25 668 | 17 360 | 11 598 | 13 962 | 12 539 | 8 420 |
| Visos pajamos | 7 903 | 25 668 | 17 360 | 11 598 | 13 962 | 12 539 | 8 420 |
| Pelnas prieš mokesčius | 4 728 | 8 100 | 8 029 | 0 | 4 252 | 3 334 | 0 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 7 297 | 0 | 0 | 7 693 |
| Grynasis pelnas | 4 728 | 7 695 | 7 628 | 0 | 4 039 | 3 167 | 0 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 0 | 0 | 7 297 | 0 | 0 | 7 693 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | — | — | — | — | — | 1 | — |
| Ilgalaikis turtas | 14 365 | 12 324 | 9 672 | 7 946 | 4 831 | 3 758 | 2 899 |
| Trumpalaikis turtas | 4 149 | 10 688 | 19 254 | 10 489 | 16 154 | 18 439 | 9 959 |
| Visi įsipareigojimai | 1 445 | 405 | 401 | 0 | 220 | 175 | 16 |
| Nuosavas kapitalas | 4 728 | 12 423 | 20 499 | 13 201 | 17 241 | 20 408 | 12 715 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 435 NACE 2511 įmonių (2024).
Trumpai
MB "Artmetas" 2024 m. nurodė 8 420 € apyvartą, tai yra 32,8% mažiau nei 2023 m. ir užėmė 4 vietą tarp 4 „Metalo konstrukcijų ir jų dalių gamyba“ veiklos srities įmonių Kupiškio r. sav.. Įmonė metus baigė patyrusi 7 693 € grynąjį nuostolį. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 16 €, o nuosavas kapitalas — 12 715 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Metalo konstrukcijų ir jų dalių gamyba“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| UAB "Nuris" | Slavinčiškio k. | 29 807 | 1 000 | 3 |
| UAB "Shipbuilding service solution" | Kaunas | 8 417 | 1 139 | 3 |
| MB "Ednorus" | Vilnius | 8 621 | −1 139 | — |
| UAB "NORDETA" | Vilnius | 7 507 | −16 578 | 1 |
| Uždaroji akcinė bendrovė "LIUDVINAVAS" | Vilnius | 9 491 | −1 001 399 | — |
| MB "Marvira" | Kėdainiai | 9 518 | 1 200 | — |
| MB "Virinela" | Kelmė | 7 200 | −5 781 | 2 |
| UAB "Medžonis" | Vilnius | 7 200 | −4 571 | 2 |
Įtraukta į reitingus
- 16. vieta — TOP 19 įmonių apdirbamoji gamyba veiklos srityje (Kupiškio r. sav.) pagal apyvartą 2024 m.
- 10. vieta — Pelningiausios įmonės apdirbamoji gamyba veiklos srityje (Kupiškio r. sav.) 2023 m.
- 14. vieta — Didžiausi darbdaviai apdirbamoji gamyba veiklos srityje (Kupiškio r. sav.) 2023 m.
- 16. vieta — TOP 21 įmonių apdirbamoji gamyba veiklos srityje (Kupiškio r. sav.) pagal apyvartą 2023 m.
- 69. vieta — Pelningiausios įmonės Kupiškio r. sav. savivaldybėje 2023 m.▲ 2 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 85. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Kupiškio r. sav. savivaldybėje 2023 m.▼ 7 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 100. vieta — Didžiausi darbdaviai Kupiškio r. sav. savivaldybėje 2023 m.
- 71. vieta — Pelningiausios įmonės Kupiškio r. sav. savivaldybėje 2022 m.
- 78. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Kupiškio r. sav. savivaldybėje 2022 m.▲ 5 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 83. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Kupiškio r. sav. savivaldybėje 2021 m.▼ 19 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 47. vieta — Pelningiausios įmonės Kupiškio r. sav. savivaldybėje 2020 m.
- 64. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Kupiškio r. sav. savivaldybėje 2020 m.▼ 3 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 96. vieta — Didžiausios Kupiškio r. sav. įmonės pagal apyvartą 2020 m.▼ 19 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 61. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Kupiškio r. sav. savivaldybėje 2019 m.
- 77. vieta — Didžiausios Kupiškio r. sav. įmonės pagal apyvartą 2019 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra MB "Artmetas" apyvarta?
2024 m. MB "Artmetas" nurodė 8 420 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar MB "Artmetas" dirba pelningai?
2024 m. įmonė patyrė 7 693 € grynąjį nuostolį.
Kokia veikla užsiima MB "Artmetas"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Metalo konstrukcijų ir jų dalių gamyba“ (EVRK 2511), įsikūrusi Valakų k., Kupiškio r. sav..
Norite išsamios įmonės analizės MB "Artmetas"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą