MB "Virinela" — įmonės kodas 305568636
- Įmonės kodas
- 305568636
- PVN nr.
- 305568636
- Regionas / savivaldybė
- Kelmė
- Miestas
- Kelmė
- Adresas
- Kelmė, Kooperacijos g. 44C-2, LT-86135, 86135 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 2511 — Metalo konstrukcijų ir jų dalių gamyba
- Teisinė forma
- Mažoji bendrija
- Registracijos data
- Mon Jun 08
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2020–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 7 516 | 17 940 | 24 065 | 23 681 | 7 200 |
| Visos pajamos | 7 516 | 17 940 | 24 065 | 23 681 | 7 200 |
| Pelnas prieš mokesčius | 2 990 | 207 | 331 | 85 | 0 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 781 |
| Grynasis pelnas | 2 990 | 197 | 314 | 81 | 0 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 781 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Ilgalaikis turtas | 37 022 | 36 889 | 30 559 | 24 229 | 20 899 |
| Trumpalaikis turtas | 14 169 | 6 634 | 8 955 | 11 013 | 2 401 |
| Visi įsipareigojimai | 2 779 | 654 | 8 843 | 9 059 | 8 638 |
| Nuosavas kapitalas | 11 590 | 11 787 | 3 501 | 3 582 | −2 199 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 435 NACE 2511 įmonių (2024).
Trumpai
MB "Virinela" 2024 m. nurodė 7 200 € apyvartą, tai yra 69,6% mažiau nei 2023 m. ir užėmė 1 vietą tarp 1 „Metalo konstrukcijų ir jų dalių gamyba“ veiklos srities įmonių Kelmė. Įmonė metus baigė patyrusi 5 781 € grynąjį nuostolį. 2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 2 darbuotojų. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 8 638 €, o nuosavas kapitalas — −2 199 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Metalo konstrukcijų ir jų dalių gamyba“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| UAB "Medžonis" | Vilnius | 7 200 | −4 571 | 2 |
| UAB "NORDETA" | Vilnius | 7 507 | −16 578 | 1 |
| UAB "SRJ" | Kaunas | 6 768 | −21 731 | — |
| MB Baltic axes | Vilnius | 6 214 | 2 534 | — |
| UAB "Shipbuilding service solution" | Kaunas | 8 417 | 1 139 | 3 |
| MB "Artmetas" | Valakų k. | 8 420 | −7 693 | — |
| MB Vilko mc | Panevėžys | 5 873 | −1 860 | — |
| MB "Ednorus" | Vilnius | 8 621 | −1 139 | — |
Įtraukta į reitingus
- 9. vieta — TOP 11 įmonių apdirbamoji gamyba veiklos srityje (Kelmė) pagal apyvartą 2024 m.
- 83. vieta — Didžiausi darbdaviai Kelmė savivaldybėje 2024 m.▲ 1 vieta, palyginti su ankstesniais metais
- 9. vieta — TOP 12 įmonių apdirbamoji gamyba veiklos srityje (Kelmė) pagal apyvartą 2023 m.
- 84. vieta — Didžiausi darbdaviai Kelmė savivaldybėje 2023 m.▲ 2 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 86. vieta — Didžiausi darbdaviai Kelmė savivaldybėje 2022 m.▼ 4 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 99. vieta — Pelningiausios įmonės Kelmė savivaldybėje 2022 m.
- 82. vieta — Didžiausi darbdaviai Kelmė savivaldybėje 2021 m.
- 82. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Kelmė savivaldybėje 2021 m.▼ 5 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 77. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Kelmė savivaldybėje 2020 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra MB "Virinela" apyvarta?
2024 m. MB "Virinela" nurodė 7 200 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar MB "Virinela" dirba pelningai?
2024 m. įmonė patyrė 5 781 € grynąjį nuostolį.
Kiek darbuotojų turi MB "Virinela"?
2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 2 darbuotojų, remiantis oficialiais duomenimis.
Kokia veikla užsiima MB "Virinela"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Metalo konstrukcijų ir jų dalių gamyba“ (EVRK 2511), įsikūrusi Kelmė.
Norite išsamios įmonės analizės MB "Virinela"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą