MB "Marvira" — įmonės kodas 306283362
- Įmonės kodas
- 306283362
- PVN nr.
- LT100015877317
- Regionas / savivaldybė
- Kėdainiai
- Miestas
- Kėdainiai
- Adresas
- Kėdainiai, Žemaitės g. 20-13, LT-57192, 57192 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 2511 — Metalo konstrukcijų ir jų dalių gamyba
- Teisinė forma
- Mažoji bendrija
- Registracijos data
- Mon Mar 27
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2023–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2023 | 2024 |
|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 1 500 | 9 518 |
| Visos pajamos | 1 500 | 9 518 |
| Pelnas prieš mokesčius | 0 | 1 263 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 868 | 0 |
| Grynasis pelnas | 0 | 1 200 |
| Grynasis nuostolis | 868 | 0 |
| Ilgalaikis turtas | 0 | 0 |
| Trumpalaikis turtas | 2 286 | 3 677 |
| Visi įsipareigojimai | 0 | 191 |
| Nuosavas kapitalas | 2 286 | 3 486 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 435 NACE 2511 įmonių (2024).
Trumpai
MB "Marvira" 2024 m. nurodė 9 518 € apyvartą, tai yra 534,5% daugiau nei 2023 m. ir užėmė 1 vietą tarp 1 „Metalo konstrukcijų ir jų dalių gamyba“ veiklos srities įmonių Kėdainiai. Įmonė uždirbo 1 200 € grynojo pelno, o grynojo pelno marža siekė 12,6%. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 191 €, o nuosavas kapitalas — 3 486 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Metalo konstrukcijų ir jų dalių gamyba“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| Uždaroji akcinė bendrovė "LIUDVINAVAS" | Vilnius | 9 491 | −1 001 399 | — |
| MB "Priekulės metalo konstrukcijos" | Priekulės II k. | 9 690 | −3 382 | — |
| MB "Žalgirio statyba" | Kaunas | 10 020 | 5 736 | — |
| MB Gelžmedis | Šėta | 10 306 | 2 154 | — |
| MB "Ednorus" | Vilnius | 8 621 | −1 139 | — |
| UAB "Metalų vija" | Vijolių k. | 10 469 | 129 | 1 |
| Mažoji bendrija Kvalita | Kaunas | 10 507 | 2 205 | — |
| MB "Artmetas" | Valakų k. | 8 420 | −7 693 | — |
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra MB "Marvira" apyvarta?
2024 m. MB "Marvira" nurodė 9 518 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar MB "Marvira" dirba pelningai?
Taip. 2024 m. įmonė uždirbo 1 200 € grynojo pelno; grynojo pelno marža 12,6%.
Kokia veikla užsiima MB "Marvira"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Metalo konstrukcijų ir jų dalių gamyba“ (EVRK 2511), įsikūrusi Kėdainiai.
Norite išsamios įmonės analizės MB "Marvira"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą