UAB "Nuris" — įmonės kodas 304935499
- Įmonės kodas
- 304935499
- PVN nr.
- LT100012545919
- Regionas / savivaldybė
- Kupiškio r. sav.
- Miestas
- Slavinčiškio k.
- Adresas
- Kupiškio r. sav., Kupiškio sen., Slavinčiškio k., Skodinio g. 10, LT-40335, 40335 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 2511 — Metalo konstrukcijų ir jų dalių gamyba
- Teisinė forma
- Uždaroji akcinė bendrovė
- Registracijos data
- Tue Oct 16
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2018–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | — | 6 512 | 32 518 | 30 454 | 30 450 | 30 450 | 29 807 |
| Visos pajamos | — | 6 512 | 32 518 | 30 454 | 30 450 | 30 450 | 29 807 |
| Pelnas prieš mokesčius | 0 | 1 143 | 1 204 | 5 445 | 3 908 | 2 009 | 1 210 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 99 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis pelnas | 0 | 1 101 | 1 023 | 4 628 | 3 322 | 1 707 | 1 000 |
| Grynasis nuostolis | 99 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | 1 | 1 | 4 | 3 | 3 | 3 | 3 |
| Ilgalaikis turtas | 0 | 38 437 | 28 558 | 16 283 | 5 128 | 2 992 | 5 098 |
| Trumpalaikis turtas | 2 458 | 9 464 | 16 884 | 15 951 | 15 625 | 15 916 | 12 389 |
| Visi įsipareigojimai | 57 | 26 187 | 14 970 | 9 408 | 5 760 | 5 023 | 2 602 |
| Nuosavas kapitalas | 2 401 | 3 205 | 4 228 | 8 856 | 12 178 | 13 885 | 14 885 |
| Apmokėtas įstatinis kapitalas | 2 500 | 2 500 | 2 500 | 2 500 | 2 500 | 2 500 | 2 500 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 435 NACE 2511 įmonių (2024).
Trumpai
UAB "Nuris" 2024 m. nurodė 29 807 € apyvartą, tai yra 2,1% mažiau nei 2023 m. ir užėmė 3 vietą tarp 4 „Metalo konstrukcijų ir jų dalių gamyba“ veiklos srities įmonių Kupiškio r. sav.. Įmonė uždirbo 1 000 € grynojo pelno, o grynojo pelno marža siekė 3,4%. 2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 3 darbuotojų. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 2 602 €, o nuosavas kapitalas — 14 885 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Metalo konstrukcijų ir jų dalių gamyba“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| MB "Artmetas" | Valakų k. | 8 420 | −7 693 | — |
| UAB "Limeco" | Radžiūnų k. 3A | 160 910 | −133 853 | 7 |
| MB Fitmeta | Kaunas | 29 960 | 29 960 | — |
| UAB "Timoras" | Vilnius | 29 500 | −9 179 | — |
| UAB "TOMVA" | Bernatonių k. | 30 513 | −3 393 | 1 |
| UAB "TENTAS LT" | Palanga | 28 944 | 1 986 | 3 |
| MB Correct Home Design | Ramygala | 30 746 | 10 294 | — |
| MB Mgholder | Vilnius | 32 126 | 12 565 | — |
Įtraukta į reitingus
- 8. vieta — Didžiausi darbdaviai apdirbamoji gamyba veiklos srityje (Kupiškio r. sav.) 2024 m.▲ 2 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 11. vieta — Pelningiausios įmonės apdirbamoji gamyba veiklos srityje (Kupiškio r. sav.) 2024 m.
- 15. vieta — TOP 19 įmonių apdirbamoji gamyba veiklos srityje (Kupiškio r. sav.) pagal apyvartą 2024 m.▼ 4 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 48. vieta — Didžiausi darbdaviai Kupiškio r. sav. savivaldybėje 2024 m.▲ 1 vieta, palyginti su ankstesniais metais
- 10. vieta — Didžiausi darbdaviai apdirbamoji gamyba veiklos srityje (Kupiškio r. sav.) 2023 m.
- 11. vieta — Pelningiausios įmonės apdirbamoji gamyba veiklos srityje (Kupiškio r. sav.) 2023 m.
- 11. vieta — TOP 21 įmonių apdirbamoji gamyba veiklos srityje (Kupiškio r. sav.) pagal apyvartą 2023 m.
- 49. vieta — Didžiausi darbdaviai Kupiškio r. sav. savivaldybėje 2023 m.
- 79. vieta — Pelningiausios įmonės Kupiškio r. sav. savivaldybėje 2023 m.▼ 4 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 99. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Kupiškio r. sav. savivaldybėje 2023 m.▼ 7 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 49. vieta — Didžiausi darbdaviai Kupiškio r. sav. savivaldybėje 2022 m.▲ 1 vieta, palyginti su ankstesniais metais
- 75. vieta — Pelningiausios įmonės Kupiškio r. sav. savivaldybėje 2022 m.▼ 5 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 92. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Kupiškio r. sav. savivaldybėje 2022 m.▲ 4 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 50. vieta — Didžiausi darbdaviai Kupiškio r. sav. savivaldybėje 2021 m.▼ 14 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 70. vieta — Pelningiausios įmonės Kupiškio r. sav. savivaldybėje 2021 m.▲ 10 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 93. vieta — Didžiausios Kupiškio r. sav. įmonės pagal apyvartą 2021 m.▼ 14 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 96. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Kupiškio r. sav. savivaldybėje 2021 m.▼ 2 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 36. vieta — Didžiausi darbdaviai Kupiškio r. sav. savivaldybėje 2020 m.
- 79. vieta — Didžiausios Kupiškio r. sav. įmonės pagal apyvartą 2020 m.▲ 20 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 80. vieta — Pelningiausios įmonės Kupiškio r. sav. savivaldybėje 2020 m.
- 94. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Kupiškio r. sav. savivaldybėje 2020 m.▼ 9 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 85. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Kupiškio r. sav. savivaldybėje 2019 m.
- 99. vieta — Didžiausios Kupiškio r. sav. įmonės pagal apyvartą 2019 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra UAB "Nuris" apyvarta?
2024 m. UAB "Nuris" nurodė 29 807 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar UAB "Nuris" dirba pelningai?
Taip. 2024 m. įmonė uždirbo 1 000 € grynojo pelno; grynojo pelno marža 3,4%.
Kiek darbuotojų turi UAB "Nuris"?
2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 3 darbuotojų, remiantis oficialiais duomenimis.
Kokia veikla užsiima UAB "Nuris"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Metalo konstrukcijų ir jų dalių gamyba“ (EVRK 2511), įsikūrusi Slavinčiškio k., Kupiškio r. sav..
Norite išsamios įmonės analizės UAB "Nuris"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą