Mažeikių rajono Žemalės bendruomenė — įmonės kodas 167386841
- Įmonės kodas
- 167386841
- PVN nr.
- 167386841
- Regionas / savivaldybė
- Mažeikių r. sav.
- Miestas
- Žemalės k.
- Adresas
- Mažeikių r. sav., Šerkšnėnų sen., Žemalės k., Dionizo Poškos g. 54, LT-89416, 89416 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 9499 — Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla
- Teisinė forma
- Asociacija
- Registracijos data
- Sun Mar 16
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2016–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 1 744 | 3 356 | 2 676 | 9 586 | 1 253 | 2 018 | 19 676 | 12 781 | 17 418 |
| Visos pajamos | 1 744 | 3 356 | 2 676 | 9 586 | 1 253 | 2 018 | 19 676 | 12 781 | 17 418 |
| Pelnas prieš mokesčius | 0 | 70 | 0 | 720 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis pelnas | 0 | 70 | 0 | 720 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ilgalaikis turtas | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | — |
| Trumpalaikis turtas | 1 094 | 1 353 | 1 051 | 1 611 | 2 762 | 3 871 | 2 303 | — | — |
| Visi įsipareigojimai | 179 | 109 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 618 |
| Nuosavas kapitalas | −179 | −109 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 1 367 NACE 9499 įmonių (2024).
Trumpai
Mažeikių rajono Žemalės bendruomenė 2024 m. nurodė 17 418 € apyvartą, tai yra 36,3% daugiau nei 2023 m. ir užėmė 4 vietą tarp 39 „Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla“ veiklos srities įmonių Mažeikių r. sav.. Įmonė uždirbo 0 € grynojo pelno, o grynojo pelno marža siekė 0,0%. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 2 618 €, o nuosavas kapitalas — 0 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| Laižuvos bendruomenė | Laižuva | 20 197 | 0 | — |
| Račališkių bendruomenė | Račalių k. | 10 352 | 0 | — |
| Šerkšnėnų seniūnijos bendruomenės centras | Šerkšnėnų k. | 9 342 | 0 | — |
| Ruzgų bendruomenė | Ruzgų k. | 9 196 | 0 | — |
| Pikelių bendruomenė | Pikeliai | 26 102 | 0 | — |
| JAUNIMO CENTRAS "BŪK SAVAS" | Seda | 6 961 | 6 961 | — |
| Viekšnių bendruomenė | Viekšniai | 6 810 | 0 | — |
| Krakių bendruomenės centras "Ventos vingis" | Krakių k. | 6 126 | 1 018 | — |
Įtraukta į reitingus
- 19. vieta — TOP 25 įmonių kitos paslaugos veiklos srityje (Mažeikių r. sav.) pagal apyvartą 2024 m.▲ 1 vieta, palyginti su ankstesniais metais
- 20. vieta — TOP 25 įmonių kitos paslaugos veiklos srityje (Mažeikių r. sav.) pagal apyvartą 2023 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra Mažeikių rajono Žemalės bendruomenė apyvarta?
2024 m. Mažeikių rajono Žemalės bendruomenė nurodė 17 418 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar Mažeikių rajono Žemalės bendruomenė dirba pelningai?
Taip. 2024 m. įmonė uždirbo 0 € grynojo pelno; grynojo pelno marža 0,0%.
Kokia veikla užsiima Mažeikių rajono Žemalės bendruomenė?
Pagrindinė veiklos sritis – „Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla“ (EVRK 9499), įsikūrusi Žemalės k., Mažeikių r. sav..
Norite išsamios įmonės analizės Mažeikių rajono Žemalės bendruomenė?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą