Judesio saviraiškos klubas — įmonės kodas 304504805
- Įmonės kodas
- 304504805
- PVN nr.
- 304504805
- Regionas / savivaldybė
- Šiauliai
- Miestas
- Šiauliai
- Adresas
- Šiauliai, K. Korsako g. 23-12, LT-78358, 78358 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 9039 — Kitų su menine kūryba ir scenos menais susijusių paslaugų veikla
- Teisinė forma
- Asociacija
- Registracijos data
- Thu Apr 20
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2017–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 292 | 698 | 1 264 | 770 | 414 | 746 | 851 | 972 |
| Visos pajamos | 292 | 698 | 1 264 | 770 | 414 | 746 | 851 | 972 |
| Pelnas prieš mokesčius | 285 | 656 | 0 | 320 | 0 | 0 | 489 | 164 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 0 | 290 | 0 | 525 | 221 | 0 | 0 |
| Grynasis pelnas | 285 | 656 | 0 | 320 | 0 | 0 | 489 | 164 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 0 | 290 | 0 | 525 | 221 | 0 | 0 |
| Ilgalaikis turtas | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — |
| Trumpalaikis turtas | 285 | 940 | 650 | 970 | 445 | 224 | 713 | — |
| Visi įsipareigojimai | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — |
| Nuosavas kapitalas | 285 | 940 | 650 | 970 | 445 | 224 | 713 | 877 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 315 NACE 9039 įmonių (2024).
Trumpai
Judesio saviraiškos klubas 2024 m. nurodė 972 € apyvartą, tai yra 14,2% daugiau nei 2023 m. ir užėmė 3 vietą tarp 4 „Kitų su menine kūryba ir scenos menais susijusių paslaugų veikla“ veiklos srities įmonių Šiauliai. Įmonė uždirbo 164 € grynojo pelno, o grynojo pelno marža siekė 16,9%.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Kitų su menine kūryba ir scenos menais susijusių paslaugų veikla“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| Viešoji įstaiga "Pramogų bulvaras" | Šiauliai | 4 746 | −41 | — |
| MB "Renginio garsas" | Šiauliai | 15 950 | −5 643 | — |
| MB "EMSTUDIO.lt" | Šiauliai | 43 857 | 3 654 | — |
| Uždaroji akcinė bendrovė "Mistra art" | Vilnius | 925 | −3 756 | 1 |
| VšĮ "Ostlandas" | Vilnius | 1 041 | 705 | — |
| Asociacija Naujosios Akmenės kamerinis choras | Naujoji Akmenė | 860 | −277 | — |
| UAB "Staigmenų ekspertai" | Vilnius | 845 | −997 | 2 |
| MB "Privatūs renginiai" | Kaunas | 830 | −945 | — |
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra Judesio saviraiškos klubas apyvarta?
2024 m. Judesio saviraiškos klubas nurodė 972 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar Judesio saviraiškos klubas dirba pelningai?
Taip. 2024 m. įmonė uždirbo 164 € grynojo pelno; grynojo pelno marža 16,9%.
Kokia veikla užsiima Judesio saviraiškos klubas?
Pagrindinė veiklos sritis – „Kitų su menine kūryba ir scenos menais susijusių paslaugų veikla“ (EVRK 9039), įsikūrusi Šiauliai.
Norite išsamios įmonės analizės Judesio saviraiškos klubas?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą