Vilkabalių kaimo bendruomenė "Vievio Šilas" — įmonės kodas 304226042
- Įmonės kodas
- 304226042
- PVN nr.
- 304226042
- Regionas / savivaldybė
- Elektrėnų sav.
- Miestas
- Vilkabalių k.
- Adresas
- Elektrėnų sav., Vievio sen., Vilkabalių k., Šilo g. 6, LT-21368, 21368 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 9499 — Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla
- Teisinė forma
- Asociacija
- Registracijos data
- Tue Apr 12
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2016–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 504 | 4 264 | 2 469 | 1 701 | 2 790 | 15 695 | 3 127 | 2 550 | 4 686 |
| Visos pajamos | 504 | 4 264 | 2 469 | 1 701 | 2 790 | 15 695 | 3 127 | 2 550 | 4 686 |
| Pelnas prieš mokesčius | 315 | 288 | 828 | 1 180 | 1 669 | 879 | 0 | 2 254 | 1 491 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 930 | 0 | 0 |
| Grynasis pelnas | 315 | 288 | 828 | 1 180 | 1 669 | 879 | 0 | 2 254 | 1 491 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 930 | 0 | 0 |
| Ilgalaikis turtas | 0 | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — | — |
| Trumpalaikis turtas | 504 | 603 | 1 431 | 2 618 | — | — | 4 237 | — | — |
| Visi įsipareigojimai | 189 | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — | — |
| Nuosavas kapitalas | 315 | 603 | 1 431 | 2 618 | 4 287 | 5 166 | 4 237 | 6 491 | 7 982 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 1 367 NACE 9499 įmonių (2024).
Trumpai
Vilkabalių kaimo bendruomenė "Vievio Šilas" 2024 m. nurodė 4 686 € apyvartą, tai yra 83,8% daugiau nei 2023 m. ir užėmė 8 vietą tarp 29 „Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla“ veiklos srities įmonių Elektrėnų sav.. Įmonė uždirbo 1 491 € grynojo pelno, o grynojo pelno marža siekė 31,8%.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| Žebertonių bendruomenė | Žebertonių k. | 4 272 | 0 | — |
| Kazokiškių bendruomenė | Kazokiškių k. | 4 168 | 0 | — |
| Choras "Con moto" | Vievininkų k. | 4 155 | −269 | — |
| Gilučių bendruomenė | Gilučių k. | 6 546 | 0 | — |
| Pastrėvio bendruomenė | Pastrėvio k. | 2 642 | 0 | — |
| Sporto klubas "Vieviečiai" | Vievis | 2 495 | −39 | — |
| Bendruomenė "Aktėvystė" | Vievis | 2 300 | −1 322 | — |
| Vievio bendruomenė "Veikiam kartu" | Vievis | 2 066 | 0 | — |
Įtraukta į reitingus
- 14. vieta — Pelningiausios įmonės kitos paslaugos veiklos srityje (Elektrėnų sav.) 2024 m.▼ 1 vieta, palyginti su ankstesniais metais
- 13. vieta — Pelningiausios įmonės kitos paslaugos veiklos srityje (Elektrėnų sav.) 2023 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra Vilkabalių kaimo bendruomenė "Vievio Šilas" apyvarta?
2024 m. Vilkabalių kaimo bendruomenė "Vievio Šilas" nurodė 4 686 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar Vilkabalių kaimo bendruomenė "Vievio Šilas" dirba pelningai?
Taip. 2024 m. įmonė uždirbo 1 491 € grynojo pelno; grynojo pelno marža 31,8%.
Kokia veikla užsiima Vilkabalių kaimo bendruomenė "Vievio Šilas"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla“ (EVRK 9499), įsikūrusi Vilkabalių k., Elektrėnų sav..
Norite išsamios įmonės analizės Vilkabalių kaimo bendruomenė "Vievio Šilas"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą