Elektrėnų sav. įmonės
Aktyvios įmonės (2024)
516
Bendra apyvarta
731,7 mln €▼ 17,3%
Darbuotojai
6 260
Medianinė marža
4,0%
Augimas (metinis)
−17,3%
Sektoriaus apyvartos raida
Metinė suma, EUR
Elektrėnų sav.: TOP 100 įmonių
Pagal naujausios prieinamos metinės ataskaitos apyvartą.
| # | Įmonė | Regionas | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai | Tendencija |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Uždaroji akcinė bendrovė "Finėjas" | Elektrėnų sav. | 163 757 080 | 6 503 688 | 902 | |
| 2 | UAB "Motusbona" | Elektrėnų sav. | 69 357 593 | 4 000 461 | 765 | |
| 3 | UAB "Malsena plius" | Elektrėnų sav. | 42 381 712 | 1 751 900 | 101 | |
| 4 | UAB "OPUSAUTO" | Elektrėnų sav. | 35 721 871 | 1 486 474 | 432 | |
| 5 | UAB "Refra" | Elektrėnų sav. | 32 150 448 | 4 299 912 | 241 | |
| 6 | UAB "Vievio paukščiai" | Elektrėnų sav. | 30 669 000 | 436 000 | 115 | |
| 7 | UAB "FORTOTRANS" | Elektrėnų sav. | 27 069 512 | 1 939 971 | 256 | |
| 8 | UŽDAROJI AKCINĖ BENDROVĖ "PLASTIKSĖ" | Elektrėnų sav. | 26 617 196 | 1 948 521 | 293 | |
| 9 | UAB "Vudimeksus" | Elektrėnų sav. | 23 217 473 | −3 093 483 | 109 | |
| 10 | Akcinė bendrovė Vievio paukštynas | Elektrėnų sav. | 18 157 788 | −176 733 | — | |
| 11 | Žemės ūkio kooperatyvas Plant | Elektrėnų sav. | 17 936 418 | −40 867 | 2 | |
| 12 | UAB "Lukritma" | Elektrėnų sav. | 15 381 650 | 243 814 | 14 | |
| 13 | UAB "Kietaviškių gausa" | Elektrėnų sav. | 14 778 959 | 610 261 | 229 | |
| 14 | ŽŪB "VG Ausieniškės" | Elektrėnų sav. | 14 350 612 | 62 819 | 109 | |
| 15 | Valstybės įmonė "Automagistralė" | Elektrėnų sav. | 8 975 088 | 236 238 | — | |
| 16 | Uždaroji akcinė bendrovė "IVIS" | Elektrėnų sav. | 8 425 240 | 38 756 | 99 | |
| 17 | MP PREKYBA, UAB | Elektrėnų sav. | 8 163 152 | 57 272 | 83 | |
| 18 | Uždaroji akcinė bendrovė "Apvalūs medžio gaminiai" | Elektrėnų sav. | 8 003 971 | 1 280 238 | 67 | |
| 19 | UAB "AV terminal" | Elektrėnų sav. | 7 963 101 | 64 619 | 80 | |
| 20 | Uždaroji akcinė bendrovė "DAILINTA" | Elektrėnų sav. | 7 863 581 | −918 953 | 104 | |
| 21 | Uždaroji akcinė bendrovė "Gelmesta" | Elektrėnų sav. | 7 764 381 | 170 116 | 111 | |
| 22 | UAB "Transfriga" | Elektrėnų sav. | 7 634 065 | 9 037 | 100 | |
| 23 | UAB "Lojus transport" | Elektrėnų sav. | 7 582 109 | 21 555 | 122 | — |
| 24 | UAB "USVA" | Elektrėnų sav. | 6 224 429 | 25 129 | 90 | |
| 25 | Uždaroji akcinė bendrovė Alesninkų paukštynas | Elektrėnų sav. | 6 150 415 | 30 565 | 22 | |
| 26 | RIMI Logistics, UAB | Elektrėnų sav. | 5 808 725 | 122 510 | 159 | |
| 27 | "Modernizacijos projektai", MB | Elektrėnų sav. | 4 817 726 | 309 342 | 39 | |
| 28 | UAB "Vienas" | Elektrėnų sav. | 4 655 671 | 33 545 | 31 | |
| 29 | UAB "Lietwood" | Elektrėnų sav. | 4 529 717 | 415 107 | 52 | |
| 30 | UAB "Muleta" | Elektrėnų sav. | 4 508 726 | −23 529 | 24 | |
| 31 | UAB "Elektrėnų statyba" | Elektrėnų sav. | 4 503 562 | 548 505 | 30 | |
| 32 | UAB "MV System" | Elektrėnų sav. | 4 003 083 | 93 039 | 8 | |
| 33 | UAB "FGTT rental" | Elektrėnų sav. | 3 871 532 | 258 894 | 1 | — |
| 34 | Akcinė bendrovė "Zelvė" | Elektrėnų sav. | 3 636 219 | 26 787 | 19 | |
| 35 | UAB "Cebeco grupė" | Elektrėnų sav. | 3 468 445 | −271 677 | 58 | |
| 36 | UAB "Akmenstata" | Elektrėnų sav. | 3 428 077 | 76 624 | 45 | |
| 37 | UAB "Įranga technologijos" | Elektrėnų sav. | 3 385 930 | 119 823 | 19 | |
| 38 | Uždaroji akcinė bendrovė "BEVITA" | Elektrėnų sav. | 3 296 608 | −31 802 | 35 | |
| 39 | UAB "Vievio logistika" | Elektrėnų sav. | 3 249 923 | 46 942 | 41 | |
| 40 | MB "Evp projektai" | Elektrėnų sav. | 3 056 317 | 101 763 | 18 | |
| 41 | UAB "Biosma" | Elektrėnų sav. | 2 695 188 | 102 027 | 13 | |
| 42 | Keliukas, UAB | Elektrėnų sav. | 2 606 157 | 585 749 | 17 | |
| 43 | UAB "DLG logistikos centras" | Elektrėnų sav. | 2 553 403 | 39 888 | 40 | |
| 44 | UAB "Bravika" | Elektrėnų sav. | 2 542 433 | 18 709 | 3 | |
| 45 | Paraffin Wax, UAB | Elektrėnų sav. | 2 108 894 | 23 087 | 2 | |
| 46 | UAB "Gelvis logistics" | Elektrėnų sav. | 1 934 338 | −288 126 | 33 | — |
| 47 | UAB "MZ Verslas" | Elektrėnų sav. | 1 775 836 | 795 574 | 1 | |
| 48 | UAB "Europos resursai" | Elektrėnų sav. | 1 772 812 | 6 909 | 1 | — |
| 49 | UAB "Elektronikos perdirbimas" | Elektrėnų sav. | 1 747 916 | 153 147 | 41 | |
| 50 | UAB "Meldana" | Elektrėnų sav. | 1 693 240 | −113 105 | 20 | |
| 51 | Uždaroji akcinė bendrovė "Giris" | Elektrėnų sav. | 1 634 088 | 44 920 | 16 | |
| 52 | MB "Kamira" | Elektrėnų sav. | 1 618 041 | 80 180 | — | |
| 53 | MB Rktl | Elektrėnų sav. | 1 616 490 | 6 310 | 1 | |
| 54 | UAB "KIETAVIŠKIŲ AUTOCENTRAS" | Elektrėnų sav. | 1 609 666 | 126 037 | 18 | |
| 55 | UAB "Nordlinkas" | Elektrėnų sav. | 1 590 370 | 11 733 | 4 | |
| 56 | Uždaroji akcinė bendrovė "SĖKLUVA" | Elektrėnų sav. | 1 481 954 | 41 678 | 27 | |
| 57 | UAB Vievio Namai | Elektrėnų sav. | 1 462 753 | −85 465 | 49 | |
| 58 | UAB Vienas LD | Elektrėnų sav. | 1 428 931 | 44 366 | 11 | |
| 59 | UAB "TRANSFRACHTAS" | Elektrėnų sav. | 1 342 098 | 259 305 | 15 | |
| 60 | Uždaroji akcinė bendrovė "TOGA FMG" | Elektrėnų sav. | 1 241 547 | −95 329 | 18 | |
| 61 | Uždaroji akcinė bendrovė "ELSPEDA" | Elektrėnų sav. | 1 216 821 | 12 062 | 22 | |
| 62 | UAB "Elektrėnų mėsa" | Elektrėnų sav. | 1 209 516 | 2 510 | 18 | |
| 63 | UAB "DENTALITA" | Elektrėnų sav. | 1 208 919 | 68 974 | 17 | |
| 64 | UAB "Geletra" | Elektrėnų sav. | 1 074 562 | −761 975 | 32 | |
| 65 | UAB Gourmet beef | Elektrėnų sav. | 1 067 897 | 70 468 | 4 | |
| 66 | UAB "Melifera" | Elektrėnų sav. | 1 064 471 | −12 473 | 13 | |
| 67 | MB Mūsų rūpestis | Elektrėnų sav. | 1 061 619 | 47 544 | — | |
| 68 | MB "Godalita" | Elektrėnų sav. | 977 122 | 17 411 | 2 | |
| 69 | UAB "Turto valdymo ir investicijų grupė" | Elektrėnų sav. | 942 598 | −315 355 | 3 | |
| 70 | UAB "Saldi svajonė" | Elektrėnų sav. | 915 098 | 70 289 | 15 | |
| 71 | UAB "IVIS" IR KO | Elektrėnų sav. | 894 930 | 322 307 | 5 | |
| 72 | Uždaroji akcinė bendrovė "BALTIJOS PASTOLIAI" | Elektrėnų sav. | 881 013 | 34 324 | 17 | |
| 73 | Baltos avies kooperatyvas | Elektrėnų sav. | 853 977 | 112 101 | 2 | |
| 74 | UAB "OM restoranas" | Elektrėnų sav. | 815 019 | −33 091 | 20 | |
| 75 | UAB "Elektros pasaulis" | Elektrėnų sav. | 796 524 | 4 912 | 12 | |
| 76 | Uždaroji akcinė bendrovė "CRYONOMIC BALTIC" | Elektrėnų sav. | 757 918 | 15 077 | 11 | |
| 77 | UAB "INO LT" | Elektrėnų sav. | 725 463 | 8 410 | 12 | |
| 78 | UAB "Dovistena" | Elektrėnų sav. | 721 264 | −77 490 | 15 | |
| 79 | MB "Metrotechas" | Elektrėnų sav. | 711 587 | 48 370 | 2 | |
| 80 | UAB TECHNOLOGINĖ LINIJA | Elektrėnų sav. | 675 707 | 90 904 | 6 | |
| 81 | UAB "Jomas" | Elektrėnų sav. | 666 304 | 7 648 | 13 | |
| 82 | UAB "VOLASTA" | Elektrėnų sav. | 663 880 | −53 265 | 13 | |
| 83 | UAB "BALKESTA" | Elektrėnų sav. | 654 604 | 32 310 | 20 | |
| 84 | UAB Baltic Intelligence | Elektrėnų sav. | 633 257 | −7 344 | 15 | |
| 85 | UAB "Lukdeira" | Elektrėnų sav. | 602 417 | 73 377 | 8 | |
| 86 | UAB "PROMI" | Elektrėnų sav. | 585 934 | 695 | 11 | |
| 87 | UAB "Viltoda" | Elektrėnų sav. | 563 743 | 40 803 | 3 | |
| 88 | UAB "Bajus" | Elektrėnų sav. | 558 974 | 3 033 | 1 | |
| 89 | UAB "Ogmandija" | Elektrėnų sav. | 557 648 | 65 639 | 2 | |
| 90 | UAB EKO pagalba | Elektrėnų sav. | 552 262 | 31 462 | — | |
| 91 | UAB "Bovera" | Elektrėnų sav. | 552 117 | 39 406 | 3 | |
| 92 | UAB "PRAGMITA" | Elektrėnų sav. | 548 335 | 116 223 | 11 | |
| 93 | UAB "Euromontas Group" | Elektrėnų sav. | 547 774 | −22 256 | 4 | |
| 94 | UAB "Neluse" | Elektrėnų sav. | 522 458 | 5 162 | 2 | |
| 95 | UŽDAROJI AKCINĖ BENDROVĖ "BARTŽUVĖ" | Elektrėnų sav. | 511 968 | 57 945 | 12 | |
| 96 | UAB "MANADO" | Elektrėnų sav. | 498 437 | 71 314 | 8 | |
| 97 | UAB "Vievio transportas" | Elektrėnų sav. | 475 570 | −29 423 | — | — |
| 98 | UAB "Sostinių golfo klubas" | Elektrėnų sav. | 458 627 | 20 924 | 11 | |
| 99 | MB "Paragauk pats" | Elektrėnų sav. | 452 548 | −4 978 | 7 | |
| 100 | UAB "Eurentas" | Elektrėnų sav. | 441 335 | 11 404 | 9 |
Pagrindinės veiklos sritys
Veiklos sritys, turinčios bent 10 įmonių 2024 m.
| Veiklos sritis (EVRK) | Įmonės | Apyvarta | Medianinė marža |
|---|---|---|---|
| 4941 — Krovininis kelių transportas | 47 | 352 109 702 | 4,9% |
| 4100 — Naujų pastatų statyba | 18 | 21 382 444 | 3,1% |
| 4711 — Nespecializuota mažmeninė prekyba daugiausia maisto produktais, gėrimais ar tabako gaminiais | 11 | 4 720 769 | 3,1% |
| 9531 — Variklinių transporto priemonių remontas ir techninė priežiūra | 15 | 3 033 984 | 4,7% |
| 5611 — Restoranų veikla | 11 | 2 462 944 | −2,1% |
| 7020 — Konsultacinė verslo ir kito valdymo veikla | 13 | 2 190 692 | 18,7% |
| 9329 — Niekur kitur nepriskirta pramogų ir rekreacijos organizavimo veikla | 13 | 1 057 462 | 1,3% |
| 6820 — Nuosavo arba nuomojamo nekilnojamojo turto nuoma ir eksploatavimas | 13 | 918 525 | 38,5% |
| 6920 — Apskaitos, buhalterijos ir audito veikla; konsultacijos mokesčių klausimais | 20 | 377 174 | 16,5% |
| 9499 — Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla | 31 | 168 272 | 0,0% |
Elektrėnų sav. reitingai
Didžiausi darbdaviai Elektrėnų sav. savivaldybėje 2024 m.Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Elektrėnų sav. savivaldybėje 2024 m.Didžiausios Elektrėnų sav. įmonės pagal apyvartą 2024 m.Sparčiausiai augančios įmonės Elektrėnų sav. savivaldybėje 2024 m.Sparčiausiai per 3 metus augusios įmonės Elektrėnų sav. savivaldybėje 2024 m.Didžiausius įsipareigojimus turinčios įmonės Elektrėnų sav. savivaldybėje 2024 m.Naujos įmonės Elektrėnų sav. savivaldybėje, veikusios 2024 m.Didžiausią pelno maržą turinčios įmonės Elektrėnų sav. savivaldybėje 2024 m.Didžiausią nuostolį patyrusios įmonės Elektrėnų sav. savivaldybėje 2024 m.Pelningiausios įmonės Elektrėnų sav. savivaldybėje 2024 m.Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Elektrėnų sav. savivaldybėje 2024 m.Didžiausi darbdaviai Elektrėnų sav. savivaldybėje 2023 m.Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Elektrėnų sav. savivaldybėje 2023 m.Didžiausios Elektrėnų sav. įmonės pagal apyvartą 2023 m.Sparčiausiai augančios įmonės Elektrėnų sav. savivaldybėje 2023 m.Sparčiausiai per 3 metus augusios įmonės Elektrėnų sav. savivaldybėje 2023 m.Didžiausius įsipareigojimus turinčios įmonės Elektrėnų sav. savivaldybėje 2023 m.Naujos įmonės Elektrėnų sav. savivaldybėje, veikusios 2023 m.Didžiausią pelno maržą turinčios įmonės Elektrėnų sav. savivaldybėje 2023 m.Didžiausią nuostolį patyrusios įmonės Elektrėnų sav. savivaldybėje 2023 m.Pelningiausios įmonės Elektrėnų sav. savivaldybėje 2023 m.Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Elektrėnų sav. savivaldybėje 2023 m.Didžiausi darbdaviai Elektrėnų sav. savivaldybėje 2022 m.Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Elektrėnų sav. savivaldybėje 2022 m.Didžiausios Elektrėnų sav. įmonės pagal apyvartą 2022 m.Sparčiausiai augančios įmonės Elektrėnų sav. savivaldybėje 2022 m.Sparčiausiai per 3 metus augusios įmonės Elektrėnų sav. savivaldybėje 2022 m.Didžiausią pelno maržą turinčios įmonės Elektrėnų sav. savivaldybėje 2022 m.Pelningiausios įmonės Elektrėnų sav. savivaldybėje 2022 m.Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Elektrėnų sav. savivaldybėje 2022 m.Didžiausi darbdaviai Elektrėnų sav. savivaldybėje 2021 m.Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Elektrėnų sav. savivaldybėje 2021 m.Didžiausios Elektrėnų sav. įmonės pagal apyvartą 2021 m.Sparčiausiai augančios įmonės Elektrėnų sav. savivaldybėje 2021 m.Sparčiausiai per 3 metus augusios įmonės Elektrėnų sav. savivaldybėje 2021 m.Didžiausią pelno maržą turinčios įmonės Elektrėnų sav. savivaldybėje 2021 m.Didžiausią nuostolį patyrusios įmonės Elektrėnų sav. savivaldybėje 2021 m.Pelningiausios įmonės Elektrėnų sav. savivaldybėje 2021 m.Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Elektrėnų sav. savivaldybėje 2021 m.Didžiausi darbdaviai Elektrėnų sav. savivaldybėje 2020 m.Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Elektrėnų sav. savivaldybėje 2020 m.Didžiausios Elektrėnų sav. įmonės pagal apyvartą 2020 m.Sparčiausiai augančios įmonės Elektrėnų sav. savivaldybėje 2020 m.Sparčiausiai per 3 metus augusios įmonės Elektrėnų sav. savivaldybėje 2020 m.Didžiausią pelno maržą turinčios įmonės Elektrėnų sav. savivaldybėje 2020 m.Pelningiausios įmonės Elektrėnų sav. savivaldybėje 2020 m.Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Elektrėnų sav. savivaldybėje 2020 m.Didžiausi darbdaviai Elektrėnų sav. savivaldybėje 2019 m.Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Elektrėnų sav. savivaldybėje 2019 m.Didžiausios Elektrėnų sav. įmonės pagal apyvartą 2019 m.Sparčiausiai augančios įmonės Elektrėnų sav. savivaldybėje 2019 m.Sparčiausiai per 3 metus augusios įmonės Elektrėnų sav. savivaldybėje 2019 m.Didžiausią pelno maržą turinčios įmonės Elektrėnų sav. savivaldybėje 2019 m.Pelningiausios įmonės Elektrėnų sav. savivaldybėje 2019 m.Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Elektrėnų sav. savivaldybėje 2019 m.